Banaz Class Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Banaz, Uşak

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Hakkında

Her kız çocuğunun hayali bir gün o beyaz gelinliği giymektir. Çocukluktan süregelen bu istek doğrultusunda her kadın da, kendini gelinliğim içinde hayal eder. Düğün günümüzde, bizim için kutsal olan bu elbiseyi giymek de fazlasıyla özel olacak. Tam istediğiniz gibi bir gelinlikle misafirlerinizin karşısına çıkmak için can atıyorsunuz. Aynı zamanda sevdiğiniz insana da en iyi halinizle görünmek istiyorsunuz. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve gelinliğinizin önce sizin içinize inmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Banaz Class Gelinlik olarak, Uşak’ta siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz. Gelinliğin yanı sıra kına elbisesi, nişanlık ve abiye elbise gibi seçeneklerimiz de mevcut. Böylece, siz gelinlik bakmak için mağazamıza geldiğinizde, yakınlarınız da kendileri için elbise deneme şansı yakalıyorlar. Fakat şunu unutmamalıyız ki, odak noktası her zaman gelinlerdir.

Gelinliğinizi dilerseniz özel dikim, dilerseniz de hazır model tercih edebilirsiniz. Farklı tarzlarda pek çok gelinlik barındırıyoruz. Vücudunuza ve hayalinize en uygun gelinliği seçenekler arasından bulabilirsiniz. Aynı zamanda özel dikimde, dilediğiniz gelinliği size sunabiliyoruz. Hep hayalini kurduğunuz gelinliğinizi öncelikle tasarlıyoruz. Provalar sonrasında tam olarak üzerinize oturacak gelinliği dikiyoruz. Özel kumaşlarla hazırladığımız gelinliğinizi; minik taşlar, inciler veya dantellerle süsleyebiliyoruz. Burada tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Gelinliği satın almak istemezseniz size, kiralama imkanı da sunuyoruz. Hatta, özel dikim gelinlikleri bile kiralayabiliyorsunuz.

Tesettürlü gelinlerimiz için de uzun kollu ve dik yakalı modellerimiz mevcut. Tarzınızdan ödün vermeden, dilediğiniz renkte gelinlikleri türbanınızla uyumlu bir şekilde size teslim ediyoruz.

Banaz Class Gelinlik iletişim bilgileri ve hizmet detaylarımız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bunun için sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz. Mağazamızı yakından görmek ve gelinlik modellerimizi incelemek isterseniz de mağazamıza bekleriz.

İletişim

Döndü Hanım

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Kılınç Arslan Sok. Kartal Cad. No:5 Banaz UşakYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!