Straplez Gelinlik Modelleri

12.06.2019

Klasik ve çekici kesimiyle gelinlerin vazgeçilmezi straplez gelinlik modellerini incelemeye ne dersin? 2019’un en güzel straplez gelinlik modelleri bu galeride!

A Kesim Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1235800

Straplez yaka en basit tanımıyla askısız ve kolsuz bir yaka kesimidir. Özellikle omuzları geniş, göğüsleri küçük gelin adaylarına yakışan straplez yaka tipi özellikle A ve prenses kesim gelinliklerle tercih ediliyor. Tarihi mekan, otel, davet salonu gibi mekanlarda yapılacak düğünlere de straplez kabarık gelinlik modelleri çok yakışıyor. Bu yaka tipine sahip gelinliklerle ilgili daha fazla detaya şu yazımızdan ulaşabilirsin: Straplez Yaka Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Sen de düğününde straplez yakalı bir model giymek istiyorsan şehrindeki gelinlik firmalarının modellerini inceleyebilir, straplez gelinlik fiyatları için bilgi alabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048597

2019 Berta gelinlik modelleri arasında derin dekoltesiyle dikkat çeken gelinlik straplez yakalı ve belden çift kemerli olarak tasarlanmış. Özellikle kum saati vücut tipine önerdiğimiz balık kesim straplez balık gelinlik modelleri ile saçlarını balerin topuzu yaptırabilirsin. Gelinliğinin hareketli tasarımıyla karmaşık bir görüntü yaratmaması için aksesuar olarak yalnızca küpe takabilirsin.

Sen de balık kesim gelinliklerle ilgileniyorsan birbirinden şık modelleri şu galerimizde bulabilirsin: Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Straplez Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048101

Balık kesim gelinlikler için en uygun vücut formu en güzel, en gösterişli, en seksi, en orantılı vücut tipi olarak bilinen kum saati vücut tipi. Geniş omuzlara, gösterişli bir göğüs bölgesine, incecik bir bele, göğüs genişliğinde kalçalara işaret eden kum saati tipini meşhur 90-60-90 ölçüleriyle açıklayabiliriz. Sen de bu vücut tipine sahipsen ve iddialı tasarımlardan hoşlanıyorsan Berta'nın straplez yaka, balık kesim gelinliği aradığın model olabilir mi? Straplez balık gelinlik modelleri arasında transparan tasarımıyla dikkat çeken, işlemeli tülden balık gelinlik özellikle omuz bölgesini ön plana çıkarmak isteyen gelin adayları için ideal! Gövdesinde işlemeli, transparan bir tül kullanıldığı için bu gelinliğin içine astar yaptırabilirsin. Etek uçları katlı tüllerden oluşan gelinlik ile aksesuar olarak minimal takılar tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Dantelli Gelinlik

Görsel Numarası: D1048340

Straplez dantelli gelinlik modelleri arasında hareketli tasarımıyla dikkat çeken gelinlik Temperley London imzası taşıyor. Romantik tarzda bir düğün için tercih edilebilecek bu yarım balık gelinlik modelini iddialı vücut hatlarına sahip gelin adayları için uygun bir seçenek.

Sen de birbirinden şık yarım balık gelinlikleri incelemek istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048095

En güzel balık gelinlikler gösterişli olanlardır diyorsan, iddialı bir silüet yaratan kuyruklu balık gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Straplez yakasında derin V detayı bulunan bu gelinlik ile saçlarını enseden atkuyruğu yaptırabilirsin. 2019'un örgülü atkuyruğu saç modellerini de deneyebilirsin.

2019 gelin saçı trendlerini incelemek istersen şu yazımıza bakabilirsin: 2019 Gelin Saçı Trendleri ve Son Moda Gelin Saçları

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Prenses Model Gelinlik

Görsel Numarası: D1048339

Klasik gelinlikleri en modern şekilde yorumlamasıyla ünlü Monique Lhuillier straplez prenses gelinlik modellerini farklı ve zarif tasarımlarıyla görücüye çıkarıyor. 2019'un gelinlik trendleri arasında yer alan katlı tasarımlar Lhuillier imzasıyla straplez gelinliklerde de çok hoş görünüyor. Üst kısmı sade, etek kısmı katlı tüllerden oluşan, az kabarık bu gelinlik ile minimal aksesuarlar tercih edebilirsin.

Sen de prenses gelinlik modelleriyle ilgileniyorsan, şu galerimize göz atmanda fayda var: Prenses Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düz Straplez Gelinlik

Görsel Numarası: D1048335

Oscar de la Renta imzalı bu tasarımı 2019'un en güzel straplez gelinlik modelleri arasında gösterebiliriz. Tamamı dantel işlemeli tülden oluşan bu zarif, düz kesim gelinlik ile aksesuar ve gelin saçı-makyajı seçiminde sadeliği ön planda tutmalısın. Zarif ense topuzu ile kısa ve açık saçlarla çok hoş görünen bu gelinlik ile şeftali ya da koyu pembe tonlarında gelin makyajı yaptırabilirsin. Bu minimal tasarım ile tercih edeceğiniz gelin çiçeği de, modelde olduğu gibi tek bir dal çiçekten oluşabilir.

Sen de sade tasarımlı gelinlikleri beğeniyorsan şu galerimizdeki modeller ilgini çekebilir: Sade ve Şık Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Taşlı Gelinlik

Görsel Numarası: D1048338

İddialı bir gelinlik mi arıyorsun? Taşlı straplez gelinlik modellerine ne dersin? Üst kısmı taşlı, etek kısmı dantel işlemeli bu gelinlik ile düğün gününde tüm bakışları üzerinde toplayabilirsin. Hareketli tasarıma sahip gelinlik ile gösterişli aksesuarlar kullanmaktan kaçınmalısın. Düğün konseptine uygun olacak şekilde düğün temana uygun saç aksesuarlarını tercih edebilirsin.

Düğün temana henüz karar vermediysen şu yazımız sana ilham verebilir: Yoksa Siz Hala Düğün Temanızı Seçmediniz mi?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Katmanlı A Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048336

Özellikle 2019 koleksiyonlarında ön plana çıkan katmanlı gelinlik modelleri straplez kabarık tasarımlarıyla oldukça iddialı görünüyor. Özellikle armut vücut tipine sahip, romantik gelin adaylarına önerdiğimiz bu gelinlik ile küçük göğüslerini daha iri gösterebilir, geniş basen bölgeni ise kamufle edebilirsin. Monique Lhuillier imzalı tasarımla enseden atkuyruğu yaptırarak romantik görünümünü tamamlayabilirsin.

Sen de armut vücut tipine sahipsen şu yazımıza göz atmanda fayda var: Armut Vücut Tipi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Transparan Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048327

Straplez gelinlikler arasında farklı yaka tasarımı ve transparan gövdesiyle öne çıkan düz kesim gelinlik sence de çok şık değil mi? Arka kısmında iri, uzun bir tül duvakla kullanılan gelinlik Oscar de la Renta'nın 2019 sonbahar gelinlik koleksiyonunda yer alıyor. Gövdesi güpür işlemelerle hareketlendirilen bu model eğer senin için fazla seksiyse gelinliğin iç kısmında astar kullanabilirsin.

Sen de düğününde düz kesim gelinlik tercih edeceksen şu yazımız ilgini çekebilir: Düz Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Prenses Straplez Gelinlik

Görsel Numarası: D1048332

Kendinden desenli kumaşla hazırlanan straplez gelinlik prenses kesimiyle iddialı bir silüet yaratmak isteyen gelin adayları için uygun bir seçenek. Minimal tasarımlı aksesuarlarla kombinleyebileceğin bu gelinlik ile platform topuklu gelin ayakkabısı tercih edebilirsin. Böylece hem boyunu daha uzun gösterebilir hem de gelinliğini daha rahat taşıyabilirsin.

Doğru gelin ayakkabısı seçimine dair önerilerimizi incelemek istersen şu yazıda bulabilirsin: Gelin Ayakkabısı Alırken Bunlara Dikkat

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez A Kesim Gelinlik

Görsel Numarası: D1017110

2019 gelinlik trendleri arasında yer alan iri fiyonklar, Pronovias'ta da karşımıza çıkıyor. Bel bölgesine yerleştirilmiş iri fiyonklu, A kesim bu gelinlik, modern tasarımları seven gelinlerin tercihi olabilir. Sütyen yaka olarak da bilinen kalp yakalı, bu straplez gelinlik ile saçlarını açık bırakabilir, aksesuar olarak inci gelin seti kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Katlı Etekli Straplez Gelinlik

Görsel Numarası: D1048328

2019 Marchesa gelinlik modelleri straplez yakalı tasarımlarda farklı bir yorum arayan gelin adayları için ideal. Üst kısmı drapeli, etek kısmı katmanlı şekilde tasarlanmış bu gelinlik, özellikle tarihi mekan düğünleri gibi gösterişli mekanlarda yapılacak düğünler için uygun bir seçenek.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Drapeli Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048326

Farklı tasarıma sahip bir straplez gelinlik arıyorsan Oscar de la Renta imzalı bu tasarıma ne dersin? Göğüs kupları ayrık bu modeli, özellikle küçük göğüslü gelin adaylarına öneriyoruz. Göğüs kısmındaki zarif tasarımdan rol çalmaması için bu model ile kolye kullanmamalısın. Etek kısmından bele doğru toparlanan drapeli bu model ile aksesuar olarak küçük parlak küpeler kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tül Etekli Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048325

Üst kısmı dantel işlemeli, etek kısmı katlı tüllerden oluşan bu gelinlik sence de çok zarif görünmüyor mu? Düğününde hem romantik hem de iddialı bir gelinlik giymek istersen Inbal Dror 2019 gelinlik modelleri arasında yer alan bu hoş modeli tercih edebilirsin. Gelinliğin zarafeti ile uyum sağlaması için gelin saçı seçimini sade atkuyruğu ya da topuz modellerinden yapabilirsin.

Sen de en zarif gelin topuzu modellerini incelemek istersen, senin için şöyle bir galerimiz var: Sade Topuz Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yırtmaçlı Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048324

Arkadan fiyonklu, sade tasarımlı bu straplez gelinlik, Viktor & Rolf markasının 2019 koleksiyonu arasında yer alıyor. Sen de düğününde sade ama aynı zamanda iddialı, cool bir görünüm yakalamak istersen bu gelinliği tercih edebilirsin. Özellikle omuz bölgesine güvenen gelin adaylarına önerdiğimiz bu gelinlik ile minimal gelin aksesuarları kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kuyruklu Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048322

Romantik gelinler, Azul By Liancarlo imzalı bu gelinlik ile birer deniz kızına dönüşecek! Markanın 2019 gelinlik koleksiyonunda yer alan bu yarım balık gelinliğin tamamı saten kumaştan yapılmış. Sen de gelinliğin zarif tasarımıyla uyum sağlayacak şekilde, inci küpe ve bileklik kullanabilirsin. Takı kullanmak istemiyorsan saç aksesuarı da tercih edebilirsin. Sade bir atkuyruğu yaptırdığın saçlarınla yine incili saç aksesuarı kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kabarık Straplez Yaka Gelinlik

Görsel Numarası: D1048331

Düğününde kabarık straplez gelinlik modellerinden tercih edecek gelin adayları Marchesa'nın 2019 gelinlik koleksiyonuna göz gezdirmeli! Özellikle bu iki katmanlı, kabarık, A kesim gelinlik, farklı tasarımıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Hareketli tasarıma sahip olduğu için aksesuar kullanma ihtiyacı duymayacağın gelinlikle, saçlarını örgülü zarif topuzlardan yaptırabilirsin. Böylece gelinliğinle daha dengeli bir görünüm yaratabilirsin.

Birbirinden şık örgülü topuz modellerini şu galerimizden inceleyebilirsin: Örgü Topuz Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Üç Boyutlu İşlemeli Straplez Gelinlik

Görsel Numarası: D1048337

Bej rengi ve üç boyutlu aplikeleriyle dikkat çeken bu gelinlik Reem Acra imzası taşıyor. Gelinliğin üzerinde kullanılan aplikelerle uyumlu bir görünüm yakalamak için, bu modelde olduğu gibi çiçekli gelin aksesuarlarını kullanarak bohem bir görünüm yakalayabilirsin. Birbirinden şık üç boyutlu aplikeli gelinlikleri incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modeli

Tül ve Dantel - Straplez - Beyaz - Önü Kısa Arkası Uzun - Asimetrik

Görsel Numarası: D1017093

Uzun ve düzgün bacaklı gelin adaylarına önerebileceğimiz, önü kısa arkası uzun asimetrik kesim bu gelinlik modeli, klasik ve modern tarzı bir arada dengeli şekilde taşıyan bir tasarıma sahip. Straplez yaka tüm gelinliklerle önerdiğimiz gibi, saçlarını açık bırakabilir ya da yarım toplu modelleri tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum