İspanyol Kollu Gelinlikler

Her tarza uygun seçeneklerini bulabileceğin İspanyol kol gelinlik modellerinin birbirinden şık örnekleri burada!

Romantik Modern Cesur Bohem Helen İllüzyon yaka
MEC 2
Mediha Cambaz

Model: MEC 2

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern İllüzyon yaka
WHM 24
White House Moda Evi

Model: WHM 24

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Klasik Romantik Modern V yaka
Balık
Pınar Bent

Model: Balık

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Bisiklet yaka
PRY 4
Piraye Vera By Sevil Özaşan

Model: PRY 4

5.000 TL - 7.000 TL

Klasik Romantik V yaka
PIB  133
Pınar Bent

Model: PIB 133

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik Modern Sade Bohem V yaka
AS207120
Mesemias

Model: AS207120

3.500 TL - 5.000 TL

Görkemli Romantik Modern Cesur Tarlatansız Uzun gösteren Kare yaka
Perfect
Studio Bride

Model: Perfect

4.000 TL - 6.000 TL

Bohem Cesur İki parça Tek omuz
AS207118
Mesemias

Model: AS207118

4.000 TL - 6.000 TL

Vintage Bohem Uzun gösteren Kayık yaka
Karolin
Gülay Şengün Modaevi

Model: Karolin

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Bohem Romantik Bisiklet yaka
2027
White or White

Model: 2027

1.000 TL - 3.000 TL

Tesettür Kışlık Uzun gösteren Hakim yaka
INC 1
İnci Gelinlik Sevgi Aydın

Model: INC 1

 
Romantik V yaka
ARW 13
Arus Weding

Model: ARW 13

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern V yaka
1047
Story Gelinlik

Model: 1047

3.500 TL - 3.800 TL

Tesettür Hakim yaka
ARW 4
Arus Weding

Model: ARW 4

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Bohem Helen Tarlatansız Straplez
VPG 8
Vipgelinlik

Model: VPG 8

 
Romantik V yaka
AYW 10
Aygün Wedding

Model: AYW 10

3.000 TL - 4.500 TL

Bohem Tarlatansız V yaka
Patitia
Knight Bride

Model: Patitia

2.500 TL - 4.000 TL

Romantik Cesur İllüzyon yaka
Angel
Hazır Gelinlik

Model: Angel

3.800 TL

Sade Bohem İki parça Straplez
Pandora
Knight Bride

Model: Pandora

2.500 TL - 4.000 TL

Tesettür Hakim yaka
Zambak
Peri Kızı Gelinlik Ve Moda Evi

Model: Zambak

3.800 TL - 4.500 TL

Sade Bohem Straplez
Bonny
Knight Bride

Model: Bonny

2.500 TL - 4.000 TL

Bohem V yaka
Vanga
Knight Bride

Model: Vanga

3.000 TL - 4.000 TL

Tesettür Kışlık Hakim yaka
Harmonia
Hüma Gelinlik

Model: Harmonia

4.000 TL - 6.000 TL

Sade Bohem Modern V yaka
Lara
Ju İstanbul

Model: Lara

2.900 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Etek Kesimine Göre İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İspanyol kol gelinlik modelleri tüm etek kesimleriyle uyum sağlıyor. Bu özelliğiyle her vücut tipine uygun bir İspanyol kollu gelinlik bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Etek kesimine göre İspanyol kol gelinlikler ve bu modellerin kimler için uygun olduğuna da değinelim.

Balık Kesim İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

Gösterişli tasarımlarla ilgilenen gelin adaylarına balık etek kesimli İspanyol gelinlikleri öneriyoruz. Özellikle orantılı vücut hatlarına sahip gelinler balık kesim modellerle hoş bir görünüm kazanabilir. Balık eteği ve İspanyol kolları ile oldukça hareketli tasarıma sahip bu tasarımların tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için ideal olduğunu da söyleyelim.

Bohem tarzda, salaş gelinliklerin rahatlığından hoşlanıyor ama iddialı vücut hatlarınızı da gizlemek istemiyorsanız önerimiz İspanyol kollu, yarım balık gelinlikler olacak. Balık kesim gelinliklere kıyasla daha rahat hareket etme imkanı sunan yarım balık gelinlikler hem şıklık hem konfor vadediyor.

Kabarık İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

A ve prenses gibi kabarık etek kesimleri de İspanyol kollarla uyum sağlıyor. Bu modeller romantik ve gösterişli tasarımıyla otel ve tarihi mekan düğünleri için ideal. Özellikle ihtişamlı mekanlarda yapılacak düğünlere prenses kesim tasarımları, kır, havuz başı, otel gibi mekanlar için ise A etek kesimli prenses gelinlikleri öneriyoruz.

Düz Kesim İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kollarla en çok yakıştırdığımız etek kesimlerinden olan düz model gelinlikleri dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Bu modeller ile kıvrımsız bel bölgenizi kamufle edebilir, fit bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kır ve kumsal düğünleri de bu tasarımları yakıştırdığımız organizasyonlar arasında.

Farklı Tarzlara Uygun İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kol gelinlikler, etek kesimi, işlemeleri gibi detaylarla farklı tarzlara uygun hale gelebiliyor. İşte tarza göre İspanyol kol gelinlikler:

İki Parça İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İki parça gelinliklerin popülaritesi sürüyor; İspanyol kollar, bu tasarımlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan gelinlere önerdiğimiz bu tasarımları bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen gelin adayları rahatlıkla giyebilir.

Güpürlü İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

Romantik tasarımlardan hoşlanan gelinlerin tercihi dantel ve güpür detaylı tasarımlar oluyor. İster İspanyol kolları ister gövdesi güpürlü modeller arasından vücudunuza göre seçim yapabilirsiniz. İnce yapılı bir vücudunuz varsa tamamı güpürlü İspanyol kol gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Kuyruklu İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İspanyol kollar ve kuyruklu etekler bir araya geldiğinde romantik ve ihtişamlı bir görünüm ortaya çıkıyor. Hareketli tasarıma sahip bu gelinlikleri otel ve tarihi mekan düğünlerinde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bohem İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İspanyol kollar, özellikli bohem tarzda gelinliklerde sıkça yer buluyor. Düz ya da A kesim modeller ile iki parça tasarımlar İspanyol kolların en çok yakıştığı bohem gelinlik modelleri arasında. Bu modelleri kır ve kumsal düğünlerine kır düğünlerine çok yakıştırdığımızı da söyleyelim.

Sade İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İspanyol kollar, sade tasarımlı gelinliklere hareket katıyor. Tamamı sade gelinlik modellerinde kullanılan işlemeli ya da düz İspanyol kollar zarif ve romantik bir görünüm yaratıyor.

Sırt Dekolteli İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

Sade tasarımına İspanyol kollar ve sırt dekoltesi ile hareket kazandırılmış tasarımlar, vücut hatlarına güvenen, cesur gelin adayları için ideal. Özellikle balık kesim seçeneklerini beğendiğimiz bu tasarımları kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla giyebilir. Gelinliğin sırt dekoltesini gölgede bırakmamak için saçlarınızı topuz yaptırmanızda fayda var.

İspanyol Kol Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

İspanyol kol gelinlik almadan önce fiyatlara dair bilmeniz gerekenlere de değinelim. İspanyol kollu gelinlik fiyatlarını araştırdığınızda geniş bir aralıkla karşılaşmanız mümkün. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve işçiliği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

İspanyol kol gelinlik modellerini özel olarak diktirmenizle markaların hazır model gelinlikleri arasından seçim yapmanız halinde fiyatların farklı olacağını bilmelisiniz. Çünkü özel dikim gelinlikler, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinliklere göre daha pahalı oluyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Uygun fiyatlı İspanyol kol gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellerine göz atabilirsiniz.

Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle ünlü tasarımcıların İspanyol kollu gelinliklerinin de yerel, butik markalara kıyasla daha yüksek olduğunu da söyleyelim.

Kiralama imkanı sunan firmaların ürün seçeneklerini inceleyebilir ya da istediğiniz İspanyol kol gelinliği bu firmalarda diktirerek kiralayabilirsiniz. Yani gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Ancak bu noktada bilmeniz gereken, kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına göre yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğudur.

İspanyol kol gelinlik modellerine ilişkin detaylara değindik. Şimdi size uygun gelinliği bulalım! Bulunduğunuz sayfada birbirinden şık gelinlik modelleri yer alıyor. Bu tasarımları size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, inceleyip ilginizi çeken firmalarla iletişime geçebilirsiniz.