İspanyol Kollu Gelinlikler

Her tarza uygun seçeneklerini bulabileceğin İspanyol kol gelinlik modellerinin birbirinden şık örnekleri burada!

Celine Balık Model Gelinlik

Model

: Celine Balık Model Gelinlik

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Modern, Helen, Cesur, Spor, Tarlatansız, İki parça, Eteği çıkabilen, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Bisiklet yaka

25.000 TL - 26.000 TL

MYG Helen

Model

: MYG Helen

Özellikler

: Helen, İllüzyon yaka

2.000 TL - 7.000 TL

ARW 13

Model

: ARW 13

Özellikler

: Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

ARW 4

Model

: ARW 4

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 7.000 TL

ELP 22

Model

: ELP 22

Özellikler

: Vintage, Kayık yaka

7.000 TL - 10.000 TL

Şakayık

Model

: Şakayık

Özellikler

: Sade, Romantik, Modern, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Kayık yaka

5.000 TL - 8.000 TL

Şebnem Sönmez 36

Model

: Şebnem Sönmez 36

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Klasik, Halter yaka

7.000 TL - 10.000 TL

1047

Model

: 1047

Özellikler

: Romantik, Modern, V yaka

3.500 TL - 3.800 TL

Şebnem Sönmez 39

Model

: Şebnem Sönmez 39

Özellikler

: Romantik, Straplez

5.000 TL - 7.000 TL

Hellene

Model

: Hellene

Özellikler

: Bohem, Romantik, Modern, Helen, Cesur, İllüzyon yaka

18.493 TL

WHM 24

Model

: WHM 24

Özellikler

: Romantik, Modern, İllüzyon yaka

5.000 TL - 7.000 TL

PIB  55

Model

: PIB 55

Özellikler

: Klasik, Vintage, Romantik, V yaka

18.000 TL - 25.000 TL

PIB  133

Model

: PIB 133

Özellikler

: Klasik, Romantik, V yaka

17.000 TL - 20.000 TL

PIB  92

Model

: PIB 92

Özellikler

: Romantik, Modern, İllüzyon yaka

13.000 TL - 18.000 TL

AS207123

Model

: AS207123

Özellikler

: Bohem, V yaka

11.000 TL - 14.000 TL

AS207120

Model

: AS207120

Özellikler

: Sade, Bohem, Romantik, Modern, V yaka

8.000 TL - 12.000 TL

PIB  23

Model

: PIB 23

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

12.000 TL - 15.000 TL

Perfect

Model

: Perfect

Özellikler

: Görkemli, Modern, Romantik, Cesur, Tarlatansız, Uzun gösteren, Kare yaka

4.000 TL - 6.000 TL

AS207118

Model

: AS207118

Özellikler

: Bohem, Cesur, İki parça, Helen, Tek omuz

8.000 TL - 11.000 TL

SGE 6

Model

: SGE 6

Özellikler

: Vintage, Romantik, U yaka

7.000 TL - 10.000 TL

ALT 74

Model

: ALT 74

Özellikler

: Romantik, V yaka

7.500 TL - 10.500 TL

STL 49

Model

: STL 49

Özellikler

: Romantik, V yaka

8.000 TL - 11.000 TL

SNM 26

Model

: SNM 26

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Jaqar Fatma Karakullukçu Renk Geçişli Gelinlik

Model

: Jaqar Fatma Karakullukçu Renk Geçişli Gelinlik

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Kışlık, Uzun gösteren, Hakim yaka

2.000 TL - 5.500 TL

Sayfa 1 / 3
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Etek Kesimine Göre İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İster kabarık ister sade... İspanyol kol gelinlik modelleri tüm etek kesimleriyle uyum sağlıyor. Bu özelliğiyle her vücut tipine uygun bir İspanyol kollu gelinlik bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Farklı etek kesimlerine sahip İspanyol kol gelinliklere ve bu modellerin kimler için uygun olduğuna da kısaca değinelim.

Balık Kesim İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

Gösterişli tasarımlarla ilgilenen gelin adaylarına balık etek kesimli İspanyol gelinlikleri öneriyoruz. Özellikle orantılı vücut hatlarına sahip gelinler balık kesim modellerle hoş bir görünüm kazanabilir. Balık eteği ve İspanyol kolları ile oldukça hareketli tasarıma sahip bu tasarımların tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için ideal olduğunu da söyleyelim.

Bohem tarzda, salaş gelinliklerin rahatlığından hoşlanıyor ama iddialı vücut hatlarınızı da gizlemek istemiyorsanız önerimiz İspanyol kollu, yarım balık gelinlikler olacak. Balık kesim gelinliklere kıyasla daha rahat hareket etme imkanı sunan yarım balık gelinlikler hem şıklık hem konfor vadediyor.

Kabarık İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

A ve prenses gibi kabarık etek kesimleri de İspanyol kollarla uyum sağlıyor. Bu modeller romantik ve gösterişli tasarımıyla otel ve tarihi mekan düğünleri için ideal. Özellikle ihtişamlı mekanlarda yapılacak düğünlere prenses kesim tasarımları, kır, havuz başı, otel gibi mekanlar için ise A etek kesimli prenses gelinlikleri öneriyoruz.

Düz Kesim İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kollarla en çok yakıştırdığımız etek kesimlerinden olan düz model gelinlikleri dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Bu modeller ile kıvrımsız bel bölgenizi kamufle edebilir, fit bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kır ve kumsal düğünleri de bu tasarımları yakıştırdığımız organizasyonlar arasında.

Farklı Tarzlara Uygun İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kol gelinlikler, etek kesimi, işlemeleri gibi detaylarla farklı tarzlara uygun hale gelebiliyor. İki parça gelinliklerin popülaritesi sürüyor; İspanyol kollar, bu tasarımlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan gelinlere önerdiğimiz bu tasarımları bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen gelin adayları rahatlıkla giyebilir.

Romantik tasarımlardan hoşlanan gelinlerin tercihi dantel ve güpür detaylı tasarımlar oluyor. İster İspanyol kolları ister gövdesi güpürlü modeller arasından vücudunuza göre seçim yapabilirsiniz. İnce yapılı bir vücudunuz varsa tamamı güpürlü İspanyol kol gelinlikleri tercih edebilirsiniz. İspanyol kollar ve kuyruklu etekler bir araya geldiğinde romantik ve ihtişamlı bir görünüm ortaya çıkıyor.

İspanyol kollar, özellikli bohem tarzda gelinliklerde sıkça yer buluyor. Düz ya da A kesim modeller ile iki parça tasarımlar İspanyol kolların en çok yakıştığı bohem gelinlik modelleri arasında. Bu modelleri kır ve kumsal düğünlerine kır düğünlerine çok yakıştırdığımızı da söyleyelim. İspanyol kollar, sade tasarımlı gelinliklere hareket katıyor. Tamamı sade gelinlik modellerinde kullanılan işlemeli ya da düz İspanyol kollar zarif ve romantik bir görünüm yaratıyor.

Sade tasarımına İspanyol kollar ve sırt dekoltesi ile hareket kazandırılmış tasarımlar, vücut hatlarına güvenen, cesur gelin adayları için ideal. Özellikle balık kesim seçeneklerini beğendiğimiz bu tasarımları kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla giyebilir. Eğer geniş kollardan hoşlanıyorsanız yarasa kollu gelinlikleri de düşünebilirsiniz.

İspanyol Kol Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

İspanyol kol gelinlik almadan önce fiyatlara dair bilmeniz gerekenlere de değinelim. İspanyol kollu gelinlik fiyatlarını araştırdığınızda geniş bir aralıkla karşılaşmanız mümkün. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve işçiliği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

İspanyol kol gelinlik modellerini özel olarak diktirmenizle markaların hazır model gelinlikleri arasından seçim yapmanız halinde fiyatların farklı olacağını bilmelisiniz. Çünkü özel dikim gelinlikler, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinliklere göre daha pahalı oluyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Uygun fiyatlı İspanyol kol gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellerine göz atabilirsiniz. Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle ünlü tasarımcıların İspanyol kollu gelinliklerinin de butik markalara kıyasla yüksek olduğunu söyleyelim.

Kiralama imkanı sunan firmaların ürün seçeneklerini inceleyebilir ya da istediğiniz İspanyol kol gelinliği bu firmalarda diktirerek kiralayabilirsiniz. Yani gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Ancak bu noktada bilmeniz gereken, kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına göre yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğudur.

İspanyol kol gelinlik modellerine ilişkin detaylara değindik. Şimdi size uygun gelinliği bulalım! Bulunduğunuz sayfada birbirinden şık gelinlik modelleri yer alıyor. Bu tasarımları size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, inceleyip ilginizi çeken firmalarla iletişime geçebilirsiniz.