İspanyol Kollu Gelinlikler

Her tarza uygun seçeneklerini bulabileceğin İspanyol kol gelinlik modellerinin birbirinden şık örnekleri burada!

Modern Bohem Romantik Helen Cesur İllüzyon yaka
MEC 2
Mediha Cambaz

Model: MEC 2

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNM 26
Setr-i Nur Moda Tasarım

Model: SNM 26

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
TND 14
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 14

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
IMN 18
İmza Novia

Model: IMN 18

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Bohem Uzun gösteren Kayık yaka
Karolin
Gülay Şengün Modaevi

Model: Karolin

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
ISM 27
İsmira Gelinlik

Model: ISM 27

6.000 TL - 7.500 TL

Görkemli Romantik Klasik Halter yaka
Şebnem Sönmez 36
Şebnem Sönmez

Model: Şebnem Sönmez 36

7.000 TL - 10.000 TL

Tesettür Hakim yaka
ARW 4
Arus Wedding

Model: ARW 4

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Romantik U yaka
ISM 22
İsmira Gelinlik

Model: ISM 22

7.500 TL - 10.500 TL

Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Vintage V yaka
ELW 21
Ella Wedding

Model: ELW 21

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Straplez
Şebnem Sönmez 39
Şebnem Sönmez

Model: Şebnem Sönmez 39

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Vintage Hakim yaka
SFK 13
Şafak Moda

Model: SFK 13

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Romantik Modern Zayıf gösteren Uzun gösteren Kayık yaka
Şakayık
Maxxen Angel Wedding Dress

Model: Şakayık

5.000 TL - 8.000 TL

Vintage Kayık yaka
ELP 22
Elif Platin Haute Couture

Model: ELP 22

7.000 TL - 10.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNM 8
Setr-i Nur Moda Tasarım

Model: SNM 8

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Kışlık Uzun gösteren Hakim yaka
INC 1
İnci Gelinlik Sevgi Aydın

Model: INC 1

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Vintage İllüzyon yaka
ELW 17
Ella Wedding

Model: ELW 17

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern V yaka
1047
Story Gelinlik

Model: 1047

3.500 TL - 3.800 TL

Vintage Romantik V yaka
ELW 14
Ella Wedding

Model: ELW 14

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
ARW 13
Arus Wedding

Model: ARW 13

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Romantik V yaka
IMN 16
İmza Novia

Model: IMN 16

7.000 TL - 10.000 TL

Vintage Bohem Helen Tarlatansız Straplez
VPG 8
Vipgelinlik

Model: VPG 8

 
Romantik Modern İllüzyon yaka
WHM 24
White House Moda Evi

Model: WHM 24

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern Sade Bohem V yaka
AS207120
Mesemias

Model: AS207120

3.500 TL - 5.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Etek Kesimine Göre İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

İster kabarık ister sade... İspanyol kol gelinlik modelleri tüm etek kesimleriyle uyum sağlıyor. Bu özelliğiyle her vücut tipine uygun bir İspanyol kollu gelinlik bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Farklı etek kesimlerine sahip İspanyol kol gelinliklere ve bu modellerin kimler için uygun olduğuna da kısaca değinelim.

Balık Kesim İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

Gösterişli tasarımlarla ilgilenen gelin adaylarına balık etek kesimli İspanyol gelinlikleri öneriyoruz. Özellikle orantılı vücut hatlarına sahip gelinler balık kesim modellerle hoş bir görünüm kazanabilir. Balık eteği ve İspanyol kolları ile oldukça hareketli tasarıma sahip bu tasarımların tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için ideal olduğunu da söyleyelim.

Bohem tarzda, salaş gelinliklerin rahatlığından hoşlanıyor ama iddialı vücut hatlarınızı da gizlemek istemiyorsanız önerimiz İspanyol kollu, yarım balık gelinlikler olacak. Balık kesim gelinliklere kıyasla daha rahat hareket etme imkanı sunan yarım balık gelinlikler hem şıklık hem konfor vadediyor.

Kabarık İspanyol Kol Gelinlik Modelleri

A ve prenses gibi kabarık etek kesimleri de İspanyol kollarla uyum sağlıyor. Bu modeller romantik ve gösterişli tasarımıyla otel ve tarihi mekan düğünleri için ideal. Özellikle ihtişamlı mekanlarda yapılacak düğünlere prenses kesim tasarımları, kır, havuz başı, otel gibi mekanlar için ise A etek kesimli prenses gelinlikleri öneriyoruz.

Düz Kesim İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kollarla en çok yakıştırdığımız etek kesimlerinden olan düz model gelinlikleri dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Bu modeller ile kıvrımsız bel bölgenizi kamufle edebilir, fit bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kır ve kumsal düğünleri de bu tasarımları yakıştırdığımız organizasyonlar arasında.

Farklı Tarzlara Uygun İspanyol Kollu Gelinlik Modelleri

İspanyol kol gelinlikler, etek kesimi, işlemeleri gibi detaylarla farklı tarzlara uygun hale gelebiliyor. İki parça gelinliklerin popülaritesi sürüyor; İspanyol kollar, bu tasarımlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan gelinlere önerdiğimiz bu tasarımları bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen gelin adayları rahatlıkla giyebilir.

Romantik tasarımlardan hoşlanan gelinlerin tercihi dantel ve güpür detaylı tasarımlar oluyor. İster İspanyol kolları ister gövdesi güpürlü modeller arasından vücudunuza göre seçim yapabilirsiniz. İnce yapılı bir vücudunuz varsa tamamı güpürlü İspanyol kol gelinlikleri tercih edebilirsiniz. İspanyol kollar ve kuyruklu etekler bir araya geldiğinde romantik ve ihtişamlı bir görünüm ortaya çıkıyor.

İspanyol kollar, özellikli bohem tarzda gelinliklerde sıkça yer buluyor. Düz ya da A kesim modeller ile iki parça tasarımlar İspanyol kolların en çok yakıştığı bohem gelinlik modelleri arasında. Bu modelleri kır ve kumsal düğünlerine kır düğünlerine çok yakıştırdığımızı da söyleyelim. İspanyol kollar, sade tasarımlı gelinliklere hareket katıyor. Tamamı sade gelinlik modellerinde kullanılan işlemeli ya da düz İspanyol kollar zarif ve romantik bir görünüm yaratıyor.

Sade tasarımına İspanyol kollar ve sırt dekoltesi ile hareket kazandırılmış tasarımlar, vücut hatlarına güvenen, cesur gelin adayları için ideal. Özellikle balık kesim seçeneklerini beğendiğimiz bu tasarımları kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla giyebilir. Eğer geniş kollardan hoşlanıyorsanız yarasa kollu gelinlikleri de düşünebilirsiniz.

İspanyol Kol Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

İspanyol kol gelinlik almadan önce fiyatlara dair bilmeniz gerekenlere de değinelim. İspanyol kollu gelinlik fiyatlarını araştırdığınızda geniş bir aralıkla karşılaşmanız mümkün. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve işçiliği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

İspanyol kol gelinlik modellerini özel olarak diktirmenizle markaların hazır model gelinlikleri arasından seçim yapmanız halinde fiyatların farklı olacağını bilmelisiniz. Çünkü özel dikim gelinlikler, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinliklere göre daha pahalı oluyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Uygun fiyatlı İspanyol kol gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellerine göz atabilirsiniz. Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle ünlü tasarımcıların İspanyol kollu gelinliklerinin de butik markalara kıyasla yüksek olduğunu söyleyelim.

Kiralama imkanı sunan firmaların ürün seçeneklerini inceleyebilir ya da istediğiniz İspanyol kol gelinliği bu firmalarda diktirerek kiralayabilirsiniz. Yani gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Ancak bu noktada bilmeniz gereken, kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına göre yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğudur.

İspanyol kol gelinlik modellerine ilişkin detaylara değindik. Şimdi size uygun gelinliği bulalım! Bulunduğunuz sayfada birbirinden şık gelinlik modelleri yer alıyor. Bu tasarımları size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, inceleyip ilginizi çeken firmalarla iletişime geçebilirsiniz.