Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri ile Öne Çıkan İstanbul Gelinlik Firmaları

Hem seksi hem şık sırt dekolteli gelinliklerin yerini hiçbir model tutamaz! Sen de öyle düşünüyor olmalısın ki hayalindeki sırt dekolteli gelinliği bulmak için araştırmalara başlamışsın. Öyleyse seninle İstanbul’da sırt dekolteli gelinlik modelleriyle öne çıkan birbirinden iddialı gelinlik firmalarını inceleyelim.

Düğününde tüm gözleri üzerine toplamanı sağlayacak sırt dekolteli gelinlikler hakkında küçük bir ön bilgiyle başlayalım istersen. Sırt dekoltesi farklı derinliklerde illüzyon, U ve V şeklinde olur. Eğer sırtının daha uzun ve şekilli görünmesini istiyorsan V formda, daha cesur bir görünüm istiyorsan da derin U şeklindeki dekolteleri tercih edebilirsin. Sırt dekoltesi tasarımcılar tarafından balıktan A kesime kadar her tarzda gelinlikte kullanılıyor. Bu da demek oluyor ki vücut tipin ne olursa olsun, sana uygun sırt dekolteli gelinliği kolaylıkla bulabilirsin. Sırt dekolteli balık gelinlikler daha seksi; prenses ve A kesim modeller daha zarif görünümler sağlıyor. Tabii seksiliğin dozunu, dekoltenin derinliğinin arttırdığını da aklında bulundurmanda fayda var. Sırt dekolteli bir gelinlik giymeyi düşünüyorsan önden yapışkanlı sırt dekoltesi için sütyen modellerinden tercih etmelisin. Sırtı açık gelinlikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsan “Sırt Dekolteli Gelinlikler” başlıklı makalemizi inceleyebilirsin.

Şimdi en çok merak ettiğin konuya gelelim: Hayalindeki sırt dekolteli gelinliğe ulaşmanda yardımcı olacak gelinlik firmaları. Hazırsan başlıyoruz. İşte karşında İstanbul’da sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan gelinlikçiler!

Pierre Cardin Wedding

Showroom’u Pendik’te bulunan Pierre Cardin Wedding modernden klasiğe her gelin adayına uygun tasarımlara sahip. Geniş koleksiyonlarında sıkça dantellere, ince işlemelere ve kaliteli kumaşlara yer veren marka, hayalindeki sırt dekolteli gelinliği bulmak konusunda sana yardımcı olabilir. Pierre Cardin gelinlik koleksiyonlarından senin için bu düğme detaylı, illüzyon sırt dekoltesine sahip olan modeli seçtim. Güpür dantel ve boncuk işlemeli, A kesim gelinlik havuz başı düğünleri için oldukça zarif bir seçim olabilir. Böyle bir tasarımla saçlarını toplamanı öneririm. Örneğin hafif krepeli bir topuz deneyebilirsin.

d0kzdsmtrvr9tjit - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Millennium Haute Couture

Kaliteli kumaşlar, zarif danteller, ışıltılı işlemelerle Millennium Haute Couture, gelin adaylarının rüyalarını süsleyen gelinliğe ulaşmasında daima yardımcı. Her sene zengin koleksiyonlar hazırlayan marka aynı zamanda senin isteklerine göre özel dikim gelinlikler de tasarlayabiliyor. Mağazası Nişantaşı’nda bulunan Millennium Haute Couture’dan senin için iddialı sırt dekoltesine sahip bu tasarımı seçtim. İllüzyon sırt dekoltesi, güpür danteller ve arkası düğmeli gelinlik düğününde sana oldukça seksi ama bir o kadar da zarif görünüm kazandırabilir.

dwgmocdd6extpndl - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Beyaz Butik

Nişantaşı’nda bulunan Beyaz Butik, birbirinden ünlü dünya markalarının tasarımlarını gelin adaylarıyla buluşturuyor. Balık, prenses ya da A kesim farklı tarzda binlerce gelinlik arasından hayalindeki sırt dekolteli gelinliği bulma ihtimalin oldukça yüksek. Markanın modelleri arasından senin için bu iddialı gelinliği seçtim. Straplez yaka, balık kesim, derin bir sırt dekoltesi olan bu gelinlik bel kısmındaki ipli korse detayıyla oldukça seksi bir görünüm yaratıyor. Göz alıcı dekolteni kapatmamak için saçlarını şık bir balerin topuzu yapmanı öneririm.

aau8ohd7unajyt5f - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Sheda Modaevi

Göz dolduran zarif tasarımlarıyla öne çıkan Sheda Modaevi hayallerini süsleyen sırt dekolteli gelinliğe ulaşmandaki adres olabilir. Tasarımlarında sıkça detaylı işlemelere, dantellere ve kaliteli kumaşlara yer veren markanın mağazası Şişli’de bulunuyor. Düğününde giyineceğin büyüleyici gelinliği ararken Sheda Modaevi’nin zengin hazır gelinlik koleksiyonlarını inceleyebilirsin ya da senin için özel tasarım bir model yapmalarını isteyebilirsin. Seçim senin! Markanın tasarımlarından senin için bu işleme detaylarına sahip sırt dekolteli gelinliği seçtim. Askılarındaki üç boyutlu çiçek motifleri ve boncuk işlemeleri tasarıma oldukça zarif bir hava kazandırmış. Transparan üzeri boncuk işlemeleri bulunan sırt detayı ise gelinliğin şıklığına şıklık katmış diyebiliriz.

2dq7a2ren4amsajc - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Madame Amour

”Önceliğimiz mutluluğunuz, ilham kaynağımız hayalleriniz” diyen Madame Amour, iki yakın arkadaş tarafından kurulmuş. Mağazası Kadıköy’de bulunan marka özel dikim gelinlik modelleriyle öne çıkıyor. Hayalindeki sırt dekolteli gelinlik için kendini Madame Amour’un tasarımcılarına bırakabilirsin. Markanın tasarımlarından senin için bu krem rengi vintage havaya sahip gelinliği seçtim. Dantel askılı V sırt dekoltesine sahip olan gelinlik oldukça romantik bir görünüme sahip. İddialı sırt dekolteleri yerine bu şekilde küçük bir dekolteyle çok zarif bir gelin olabilirsin.

ywpkwrv5091kzeyn - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Gelinnist Arzu Ayar

Bakırköy ve Nişantaşı’nda mağazaları bulunan Gelinnist Arzu Ayar boncuk, tüy, 3D çiçek işlemeleriyle bezeli, tül ve ipek kumaşların kullanıldığı zarif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Birbirinden güzel hazır modellerinin yanı sıra burada hayalindeki gelinliği özel olarak diktirebilirsin. Markanın tasarımlarıyla kendini peri kızı gibi hissedeceğine eminim. Gelinlik tek parça olacak diye bir kural yok. Gelinnist Arzu Ayar’dan senin için bu iki parçadan oluşan zarif gelinliği seçtim. A kesim etek ile V şeklinde sırt dekolteli üstü olan gelinlik özellikle kır düğünü yapmayı düşünüyorsan kesinlikle denemen gereken modellerden.

izrgvdhgheg2dmmo - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Cafe Bride

İki kız kardeşin hayallerinden doğan Cafe Bride, güler yüzlü ekibi ve zengin koleksiyonlarıyla gelin adaylarını mutlu etmeyi başarıyor. Tasarımlarında sıkça güpürler ve Fransız dantellerine, ışıltılı işlemelere yer veren marka her tarzdan gelin adayının zevkine hitap edecek gelinlikler hazırlıyor. Cafe Bride’ın zengin koleksiyonundan senin için bu dantel detaylı sırt dekolteli prenses gelinlik modelini seçtim. Eteklerinde de dantel detaylar bulunan bu gelinlik balo salonunda bir düğün yapmayı planlıyorsan harika bir seçim olabilir. Markanın tasarımlarını Fatih’te bulunan showroom’larına gidip inceleyebilirsin.

u5r5l4udvwygr24p - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Gün&Ay Haute Couture

Kaliteli kumaşlar, zarif detaylar ve özgün tasarımların adresi Gün&Ay Haute Couture hayallerindeki sırt dekolteli gelinlik için doğru yer olabilir. Pek çok farklı tarzda hazır gelinlik modelleri bulunan marka, eğer istersen senin için özel dikim bir gelinlik de tasarlayabilir. Gün&Ay Haute Couture’un koleksiyonundan senin için bu dantel detaylı sırt dekoltesi olan A kesim gelinliği seçtim. Gelinlikte kullanılan danteller tasarıma oldukça romantik bir hava katmış. Eğer masallardaki prensesler gibi bir gelin olmak istiyorsan bu modeli denemeni öneririm. Gün&Ay Haute Couture’dan randevu alıp Kadıköy’deki mağazalarını ziyaret ederek farklı tasarımlarına göz atabilirsin.

jpnurfkkpkfwdoxw - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Bridelymade

“Doğallık bize göre güzelliğe giden ilk adım.” diyen Bridelymade sade ve zarif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Özellikle minimal ve bohem tarzdaki gelinlere hitap eden marka, hazır modellerinin yanı sıra müşterilerinin isteklerine göre özel dikim gelinlikler de tasarlıyor. Markanın Nişantaşı’nda bulunan showroom’una giderek birbirinden zarif tasarımlarını inceleyebilirsin. Senin için Bridelymade’in tasarımları arasından bu çapraz ip detayları bulunan sırt dekolteli modeli seçtim. Dantel kumaştan, düşük kollu bu arkası ipli gelinlik özellikle sahil düğünü yapmayı düşünüyorsan harika bir seçim olacaktır.

rooscqyfg7tkglgk - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Çağteks Gelinlik

”Bir gelini ifade edecek gelinlik yine kendi hayallerinde saklıdır.” felsefesinden yola çıkan Çağteks Gelinlik, gelin adaylarının hayallerini süsleyen tasarımlara ulaşmasına yardımcı oluyor. Zeytinburnu’nda bulunan showroom’larında birbirinden farklı gelinlik modelleri bulunuyor. Çağteks Gelinlik, tasarımlarında sıkça dantel detaylarına ve ince işlemelere yer veriyor. Markanın zengin koleksiyonundan senin için bu V şeklinde sırt dekoltesine sahip dantel detaylı gelinliği seçtim. Havuz başı düğünü yapmayı düşünüyorsan hayalet tül üzerine dantel işlemeli, uzun kollu gelinlikle göz alıcı bir zarafete sahip olabilirsin.

gxw0uocnngz3ef8x - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Züleyha Kuru Fashion House

Ünlülerin sıkça tercih ettiği başarılı tasarımcı Züleyha Kuru akıllara kazınacak sırt dekolteli gelinliğe sahip olmanı sağlayabilir. Ünlü tasarımcı koleksiyonlarında farklı ve modern detaylara sıkça yer veriyor. Züleyha Kuru Fashion House’un koleksiyonundan senin için bu boncuk detaylı, V şeklinde sırt dekoltesi olan modeli seçtim. Kır bahçesinde düzenleyeceğin bir düğünde böyle bir gelinlikle modern zaman prensesleri gibi görünebilirsin.

3rbqy2md54q4rqih - sırt dekolteli gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

”Evet!” diyeceğin o büyülü günde üzerinde taşıyacağın sırt dekolteli rüya gibi gelinliği bu bahsettiğim firmalardan birinde bulabilirsin. Ancak daha fazla alternatif istersen İstanbul gelinlik firmaları sayfalarını inceleyerek birbirinden güzel tasarımlara sahip diğer gelinlikçilere de ulaşabilirsin.

Şehrindeki 437 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Cemre Sena Baykara tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.