Prenses Olmayı Düşleyen Gelinlere Kabarık Gelinlik Tüyoları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:27 DK

07.12.2018

Geleneklerine bağlı ve klasik stil sahibi bir gelinseniz 2014 kabarık gelinlik modelleri tam size göre! Hayalimdeki prensi buldum ve hayalimdeki kabarık gelinlik yardımıyla bir prensese dönüşeceğim diyorsanız, önerilerimize kulak verin!

prenses olmayı düşleyen gelinlere kabarık gelinlik tüyoları

Kabarık Bir Gelinlikle Prensese Dönüşmek İsteyenler

Küçük bir kız çocuğuyken kabarık bir gelinlikle prensese dönüşmeyi hayal eden gelin adayları! 2000'li yıllarda 1960'ların sadeliği ön plana çıkarken, 2010'lu yıllardan itibaren belden kabarık gelinlikler moda oldu. Bu klasik modeli günümüze uyarlayarak kendinize özgü bir şıklık yaratmak için bilmeniz gerekenler fazla değil. Tek ihtiyacınız, vücudunuzu tanımak ve kabarık gelinlikle kullanacağınız aksesuarları doğru seçmek.

prenses olmayı düşleyen gelinlere kabarık gelinlik tüyoları

Hangi Vücut Tipleri?

Geniş kalçaları saklaması kabarık gelinliklerin en büyük mucizesidir. Özellikle de üst bedeniniz belden aşağısına oranla daha inceyse çok şanslısınız. Kabarık gelinlik modeli tasarımcıların da en sevdiği modellerdendir. Bu demek oluyor ki kendinize yakışan modeli bulmak için yeterince fazla seçeneğiniz olacak. Ancak boyu ortalamanın üzerinde olan gelinlere bu modeli önermiyoruz.

Gelinlik İndirimleri

Eftun Moda & Gelinlik
%30 İNDİRİM
60 12
Eftun Moda & Gelinlik

Özel Dikim Gelinliklerde %30 İndirim!...

Nurcan Ege Wedding Dress
%30 İNDİRİM
548 24 93
Nurcan Ege Wedding Dress

Açılışa Özel, Özel Dikimde Gelinliklerde %30 İndirim!...

En Popüler Kabarık Gelinlik Modelleri

Özellikle dantelli kabarık gelinlik ve kabarık tül gelinlik modelleri son yıllarda çok revaçta. Ayrıca belinde kemer ya da taşlı bir süsleme olması, belinizin olduğundan ince görünmesine yardımcı olacaktır. Derin bir göğüs dekoltesi, sırt dekoltesi ya da tek omuzlu modellerle birleşen kabarık etekler sizi modern bir prensese dönüştüremeye yetecektir. Seçtiğiniz modelin dekoltesine kara verirken gelinliğinizin seksapalitesini iyi ayarlamayı ihmal etmeyin. Unutmayın ne çok fazla ne çok az!

prenses olmayı düşleyen gelinlere kabarık gelinlik tüyoları

Testi çöz, sana en uygun gelinliği söyleyelim:

Nasıl Ayakkabı Kullanılır?

Kabarık gelinlikle birlikte kesinlikle topuklu modelleri tercih etmelisiniz. Cesaret edebileceğiniz en yüksek topuklu gelin ayakkabısını seçin. Hatta platform topuklar sayesinde uzun boy konusunda sınırlarınızın da ötesine geçebilirsiniz. Eğer siz de rahatına düşkün, günlük hayatında düz ayakkabıdan şaşmayan gelinlerdenseniz, düğünden önce topuklu ayakkabılarla yürüme egzersizi yapın.

prenses olmayı düşleyen gelinlere kabarık gelinlik tüyoları

Nereden Almalı?

Bu klasik modeli hem hazır gelinlikçilerde rahatlıkla bulabilir, hem de kişiye özel tasarım yapan firmalara sipariş edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz modeller arasından favoriniz olan birkaçını seçmek ve şehrinizde bulunan gelinlik firmalarından fiyat teklifi istemek. Düğün.com'un gelinlik indirimleri ve kabarık gelinliklik fiyatları hakkında bilgi almadan kararınızı vermeyin!

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Bihter Çabuk

21/10/2014

kabarık gelinliklerde yuksek bel daha iyi duruyor bence..