Masum Bir Geline Dönüşün

1:05 dakika

11.01.2015

Gelin olurken tarzınızı belirlemek için sadece gelinlik yetmiyor artık. Düğün temanız ve aksesuarlarınızla birlikte, en çok beğenilen tarzlardan biri olan masumiyet timsali olmak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin!

Gelinlik

Masum gelinlik modelleri için seksi bir gelinlikten uzak durmalısınız. Kabarık etekli prenses tipi gelinlikler bu konuda yardımınıza koşacaktır. Dekoltenizi kapatmak çin dantelleri kullanın. Dikkati yüzünüze, gelin makyajınıza ve saçınıza çekmeye çalışın. Tarzınıza en uygun gelin makyajı doğal bir makyaj tarzı olacaktır.

masum gelinlere kabarık gelinlik modelleri

Küçük Gelin

Masumiyetin, gençliğin ve tazeliğin temsilcisi olacak küçük bir nedimeye ne dersiniz? Evlenerek açtığınız yeni sayfanın da sembolü olacak bu şirin kızı mutluluktan uçurmak için onu da bir gelin gibi giydirip masum gelin aksesuarları modelleriyle süslemeyi ihmal etmeyin.

masum çocuk gelinlikleri

Gelinlik İndirimleri

Nermin Saraylı Couture
%20 İNDİRİM
109 14
Nermin Saraylı Couture

Hazır Model Gelinliklerimiz %20 İndirimle Sizlerle!...

Nurcan Ege Wedding Dress
HEDİYE
666 25 93
Nurcan Ege Wedding Dress

Tüm Aksesuarlar Bizden Hediye!...

Çiçek

Masum bir gelinin elindeki bukette beyaz, krem rengi ve uçuk pembe çiçekler yer almalı. Dağınık bir düzenlemeyle öylesine derlenmiş gibi doğal görünmeli gelin buketiniz. Gelin buketinizde kullanacağınız pastel renkler ise masumiyetinize ayrı bir masumiyet katacak.

doğal gelin buketi fikirleri

Fiyonk

Masum gelinlerin aksesuarları duvak yerine fiyonk şeklindeki saç aksesuarları olmalı. Yüzünüze çocuksu bir güzellik verecek olan fiyonku gelin topuzunuzda, dağınık saçınızın bir tarafında ve bunlara ek olarak gelinliğinizin bel, omuz ve etek bölgelerinde kullanabilirsiniz.

sade gelin taçları

Ayakkabı

Gelin ayakkabısı seçimizde beyazdan farklı renklere kapınızı açın. Ladylike modasının hayatımıza soktuğu hanım hanımcık ayakkabılar, su yeşili, somon rengi ya da bebek mavisi renklerde olabilir. Merak etmeyin, gelin buketiniz, fiyonkunuz ve benzer renklerde bir kemerle tamamladığınızda renkli gelin ayakkabılarınız masum gelin imajınıza çok uyacak.

pastel renklerde gelin ayakkabısı

Gelinlik Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelinlik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

D

Dicle

24/10/2014

çocuklar çok tatlıı ayy yerim ki


B

Begüm

24/10/2014

azıcık dantel tüm ambiyansı değiştirebiliyor gerçekten