Akhisar Umut Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akhisar Yakamoz Kır Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Akhisar Akhisar Gölet Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Akhisar Akhisar Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akhisar Saray Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akhisar Tütün Otel Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Akhisar'daki Düğün Salonları

Akhisar, Manisa’nın en popüler ilçeleri arasında yer alıyor. İlçede, düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz şık salonlar bulunuyor. Düğün salonları Akhisar’da; Atatürk, Ragıb Bey ve Reşat Bey mahallelerinde hizmet veriyor. Her salon, farklı bir hizmetiyle ve özelliğiyle ön plana çıkıyor. Hem çiftler hem de konuklar için avantajlı olanaklar sağlayan düğün salonları, herkesin beğenisini kazanıyor.

Akhisar düğün yerlerinin ortalama olarak 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının büyük bir kısmı, yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle dikkat çekiyor. Kokteylli düğün salonları, en fazla 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Akhisar’da daha butik konseptli davet alanları da yer alıyor. Davet alanlarının neredeyse tamamı, hizmetlerini yalnızca kapalı salonda sunuyor.

Akhisar düğün salonu opsiyonlarının cep yakmayan fiyatlar karşılığında çeşitli hizmetler sunması, ilçedeki mekanların tercih edilebilirliğini artırıyor. Sade ve şık bir mekanda hesaplı bir düğün organize etmek isteyen Manisalı çiftler, Akhisar salonlarında karar kılıyor. Fiyatlara etki eden pek çok unsur bulunuyor. Çiftlerin kriter ve seçimleri doğrultusunda, ödeyecekleri tutar da değişebiliyor.

Manisa Akhisar düğün mekanlarında, şahane manzaralar bulunuyor. Atatürk Mahallesi’ndeki salonlar, göl manzarasıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Şehir, kır, bahçe ve doğa manzaralı mekanlar da çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı geniş salonlarda, çiftler ister yaz isterlerse de kış organizasyonları gerçekleştirebiliyor. İlçede, bahçe ve çim alanı olan salonlar da yer alıyor.

Akhisar’da Düğün Salonlarının Paket İçeriği

Akhisar salonlarının düğün paketlerinde; müzik, eğlence, fotoğraf, video, dekorasyon, süsleme, yemek ve kokteyl gibi birçok hizmet bulunuyor. Yemekli düğün mekanları, mutfak ekibiyle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Davet mekanları, yemekli düğün organizasyonları için çiftlere menü çeşitleri sunuyor. Çiftler, genellikle hesaplı sabit menüleri seçiyor. Özel menülerin içerisinde; vegan, vejetaryen ve çocuklar için alternatifler yer alıyor.

Akhisar düğün salonları, organizasyon sorumlularıyla birlikte çalışıyor. Organizasyon sorumlusu; çiftlerle, düğün programının akışıyla, dekorasyon ve süsleme hizmetleriyle ilgileniyor. Düğün salonları, sade veya ihtişamlı tarzda dekore edilebiliyor. İlçedeki düğün mekanlarının bir kısmı, çiftlere profesyonel çekim ekibi hizmeti sunuyor. Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameramanlar hem iç hem de dış çekim yapabiliyor.

Akhisar düğün salonlarının neredeyse tamamı, müzisyen ve orkestrayla birlikte çalışıyor. İlçedeki bazı salonlar, çiftlerin istekleri doğrultusunda DJ ve dansçılarla da anlaşabiliyor. Canlı müzik, DJ performansı ve after party alanı gibi çeşitli imkanların olduğu salonlarda hem çiftler hem de konuklar daha fazla eğleniyor. Çiftler dışarıdan bir ekip veya firmadan da hizmet alabiliyor.

Akhisar düğün mekanlarında hem çiftlerin hem de konukların yüzlerinde güller açtıracak olanaklar bulunuyor. İlçedeki davet mekanlarında; otopark, vale hizmeti, engelli girişi ve hazırlık odası gibi çeşitli imkanlar yer alıyor. Açık hava mekanları, önlemleriyle olumsuz hava koşullarının önüne geçiyor. Kapalı davet salonlarının birçoğunda; havalandırma sistemi, jeneratör, klima ve ısıtıcı da bulunuyor.

Manisa Akhisar Düğün Salonlarının Fiyat Skalası

Manisa Akhisar düğün salonlarının fiyat skalası, uygun ve ortalamada seyrediyor. Manisalı çiftler, ilçedeki düğün salonlarında bütçe dostu bir organizasyon düzenleyebiliyor. En uygun fiyatlı düğün salonları, Atatürk Mahallesi’nde yer alıyor. Hesaplı organizasyonlara ev sahipliği yapan salonların 300-400 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Yemeksiz düğün paketlerinin başlangıç fiyatları, hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarında aynı kalıyor.

Akhisar düğün salonları fiyatları, Ragıb Bey ve Reşat Bey mahallelerinde de oldukça uygun. Cep dostu fiyatlarıyla öne çıkan düğün salonlarının, ortalama olarak 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Daha butik konseptli düğün mekanları da uygun fiyatlar karşılığında çeşitli hizmetler sunuyor. Uygun fiyatlı davet salonları; şehir, bahçe, doğa ve göl manzaralı oluyor.

İstanbul-İzmir yolu üzerinde, ortalama fiyatlı düğün salonları da yer alıyor. Akhisar düğün fiyatları makul olan salonlar 1.000 konuğa yemekli ya da kokteylli hizmet sunabiliyor. Yemeksiz düğün paketleri, çoğu mekanda uygun fiyatlı oluyor. Fiyatları ortalamada seyreden düğün mekanları, açık davet alanında çeşitli organizasyonlar düzenleyebiliyor. Bu mekanlarda, müzik ve yemek servisi gece yarısına kadar sürüyor.

Manisalı çiftlerin talep ettikleri ekstra hizmetler, konuk sayıları, menü ve ikramlık seçimleri fiyatları doğrudan etkiliyor. Yemeksiz veya kokteylli düğün organizasyonları, diğer seçeneklere göre daha ekonomik oluyor. Yemekli düğün organizasyonunu uygun fiyatlara mal etmek isteyen çiftler, kırmızı etli menüler yerine tavuklu opsiyonlarda karar kılıyor. Yemeklerde kullanılan malzemelerin maliyetleri de fiyatlara yansıyor.

Akhisar Düğün Salonlarının Kokteyl Menüleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları