Akıncılar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Akıncılar Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Akıncılar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akıncılar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Akıncılar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akıncılar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akıncılar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akıncılar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akıncılar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akıncılar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akıncılar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akıncılar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akıncılar Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Akıncılar Düğün Salonu Hakkında

Düğün organizasyonlarınız için hem beklentilerinizi karşılayan hem de bütçe dostu bir mekanda düğün yapmak isteyeceğinizden eminiz. Manisa Demirci düğün salonları arasında belediye bünyesinde hizmet veren Akıncılar Düğün Salonu aradığınız adres. Henüz yapımı yeni tamamlanmış olan salonumuzda çiftlerimizin mutluluğuna şahitlik etmek için hazırız. Ulaşım olanakları açısından gayet kolay bir konumda bulunuyoruz. Konuklarınız rahatlıkla ulaşım sağlayabilecekler. Özel araçlarıyla katılım sağlayacaklar misafirleriniz ise herhangi bir park problemi yaşamadan otoparkımızı kullanabilecekler.


Düğün tarihinizden önce yapacağımız görüşmede davetli sayınızı öğreniyoruz. Ardından davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenlememizi gerçekleştiriyoruz. Salonumuzun mimarisi basamaklı bir yapıda. Masaları yerleştirdiğimizde sahnemiz her açıdan rahatlıkla görülebiliyor. Masa ve sandalye giydirmelerimiz ise istediğiniz renklerde yapabiliyoruz. Salonumuzun rengi her renk ile uyum sağlayabiliyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısı sayesinde ise konuklarınızın ferah bir ortamda vakit geçirmelerine imkân sağlıyoruz.


Düğünlerinizi yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebiliyoruz. Çözüm ortaklarımızla birlikte yemekli düğünleriniz için hijyenik mutfakta hazırlanmışlar lezzetler sunuyoruz. Usta aşçılarımızın hünerli ellerinden birbirinden güzel tatlar konuklarınızı bekliyor. Yemeksiz düğünleriniz için ise çerez, kuru ve yaş pasta, meşrubat ikram ediyoruz. Servisi ise alanında uzman, profesyonel garson ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Düğün boyunca personellerimiz konuklarınızın isteklerini anında yerine getiriyor. Davetlilerinizin memnun bir şekilde salonumuzdan ayrılmaları bizim için çok önemli. Enerjimizi bu memnuniyetten alıyoruz.


Salonumuz son teknoloji ses ve sahne ekipmanlarına sahip. Özellikler salonumuzun tavanında çok şık ışıklandırma sistemimiz ayrı bir hava katıyor. Orkestramız sizin için en eğlenceli şarkıları çalarken siz de gönlünüzce eğleneceksiniz. Fotoğrafçımız ise çok özel kareleri sizin için ölümsüzleştirecek.


Manisa Demirci düğün adetlerini en iyi yansıtan ortama sahibiz. Bizimle iletişime geçmek için ücretsiz tekli al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Akıncılar Mahallesi, 45900 Demirci/Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akıncılar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.