Büyükhan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Büyükhan Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Büyükhan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Büyükhan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Büyükhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Büyükhan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Büyükhan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Büyükhan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Büyükhan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Büyükhan Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Büyükhan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyükhan Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, kına, açılışlar, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Büyükhan Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz düğün sektöründe birçok alanda var olduk ve çok farklı tecrübeler elde ettik. Tüm bu tecrübeleri ve hizmetleri bir çatı altında toplayabilmek adına kurduğumuz Zeki Organizasyon Salihli’deki hemşerilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına ve her türlü organizasyonlarına hizmet ediyor. Üç ayrı salonumuz ile yemekli ve yemeksiz olmak üzere çok çeşitli toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Başta düğün olmak üzere, nişan, sünnet doğum günü, mezuniyet kutlaması ve bayi toplantısı gibi özel gün ve geceler için standart bir kalitede faaliyet gösteriyoruz.

Salonlarımızın fiziksel özellikleri ve görsellikleri farklı olsa da prensip haline getirdiğimiz hizmet anlayışımız sayesinde her birinde aynı kalitede ve özende çalışıyoruz. Bunu da işini severek ve özveri ile yapacak bir kadro kurarak yapıyoruz. Mutfak ekibinden müzisyenlerimize, servis elemanlarımızdan fotoğrafçı ve kameramanlarımıza ekip arkadaşlarımızın tamamı profesyonellerden oluşuyor. Mutfak demişken bahsedelim, eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız lezzet açısından sizi ve konuklarınızı memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kırmızı et veya beyaz et şeklinde sunduğumuz yemek seçeneklerimizden bütçenize ve damak tadınıza uygun olanını seçip düğün günü geldiğinde konuklarınıza ikram etmemizi isteyebilirsiniz.

700 kişilik bir kapasiteye sahip Büyükhan Düğün Salonu Salihli merkezde yer alıyor. Zafer Mahallesi, Pazar Yeri karşısı dersek adresi bilmeyecek bir Salihlili yoktur. Kolonsuz bir şekilde tasarladığımız ve inşa ettirdiğimiz salonumuzun tavanı da oldukça yüksektir. Bunu yapmamızdaki en büyük amaç size ferah bir ortam sunmak istememizden kaynaklamıyor. Üstelik tüm konuklarınız ile birlikte ayaklarınız ağrıyana kadar dans edip eğlenebileceğiniz, geniş ve ferah kocaman bir pistimiz var. Kimse birbirine çarpmadan rahatlıkla dilediği gibi oynayabilir.

Büyükhan Düğün Salonu’nda evlenmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan detayları sorabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Zafer Mah. Pazar Yeri Karşısı Salihli, Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Büyükhan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.