Tütün Otel Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tütün Otel Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tütün Otel Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tütün Otel Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tütün Otel Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Tütün Otel Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Tütün Otel Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tütün Otel Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tütün Otel Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tütün Otel Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tütün Otel Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tütün Otel Düğün Salonları düğün dışında bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, piknik, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Tütün Otel Düğün Salonları Hakkında

Tütün Otel olarak 1988 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız günden beri yenilikçi ruhumuz ve çok çalışma azmimiz ile çok farklı işlere ve sektörlere el attık. Dolayısı ile artık farklı dallarda hizmet veren büyük bir işletmeyiz. Bu sektörlerden birisi de düğün ve Akhisar Düğün Salonları markası altında birçok salonumuz ve yazlık kışlık düğün mekânımız bulunuyor. Her birinde en kaliteli hizmeti en iyi şartlarda vermek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Standardize ettiğimiz hizmetlerimiz ile her mekânımızda rahatlıkla karşılaşabilir ve her birinde aynı kaliteyi görebilirsiniz.

Gelelim farklı boyut ve özelliklerdeki salonlarımıza. Otel Tütün yazlık düğün salonu olarak Kayalıoğlu Düğün Salonu’nu hizmetinize sunuyor. Ağaçlar içerisinde ve orman manzaralı bir yerde, doğa ile iç içe bir kır düğününüz olsun isterseniz burayı değerlendirebilirsiniz. Sizin için bu yeşil alanı güzel bir düğün organizasyonu düzenine getiriyoruz ve masa sandalyelerimizi renkli giydirmeler ve örtüler ile süslüyoruz. Ayrıca burada kış aylarında da kullanabilmeniz için kapalı salonumuz da mevcut.

Bir diğer markalaşmış tesisimiz ise Akhisar Düğün Salonları. Burası 3 katlı bir bina içerisinde farklı dekorasyonlara sahip 3 ayrı salonumuzu barındırıyor. Çok uzun yıllardır faaliyette olduğu için şimdiye dek çok sayıda Akhisarlı bu salonların birinde evlenmiştir. Bu sebeple buradan aldığımız tecrübeyi diğer salonlarımızda da ekseriyetle kullanıyoruz. Umut Düğün Salonları da dört ayrı salona sahip ve Akhisar’ın başka bir konumunda bulunuyor. Son olarak da Otel Düğün Salonları’ndan bahsedelim. Burada Yeni Bahçe, Büyük Salon ve Teras Salon olmak üzere 3 adet mekânımız var. Çok kalabalık bir organizasyon için Yeni Bahçeyi, daha butik organizasyonlar için ise terasımızı kullanabilirsiniz.

Yemekli veya yemeksiz, salonda veya kır bahçesinde, yazın veya kışın, büyük veya küçük hiç fark etmeden her türde ve özellikte düğün için Akhisar Tütün Otel Düğün Salonu ile hayallerinizdeki düğünü yaşayabilirsiniz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşın.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Devlet Karayolu Üzeri 21 SK. NO:68 Akhisar / Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tütün Otel Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.