Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saray Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Saray Düğün Salonu Hakkında

Manisa’da yaşıyorsanız ve düğününüzü bu güzel şehirde yapacaksanız sizi şöyle alalım. Saray Düğün Salonu olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Açıldığımız günden beri evlenecek olan çiftlerin tercihi oluyor ve beğenisini kazanıyoruz. Salonumuz %100 bir aile işletmesidir ve çalışanlar arasında tek bir tane dahi dışarıdan gelen kimse yoktur. Bu sebeple salonumuzda tam bir uyum ve ekip çalışmasını görebilirsiniz. Temelde burası hepimizin ve herkes bu bilinç ile çalışarak kendi işletmesine hizmet etiği için asla gocunmuyor ve işini severek yapıyor. Sabahları profesyonel bir iş ahlâkı ile işe başlasak da günün sonunda biz bir aileyiz. İşte salonumuzun küçük bir hikâyesini de size anlattık. Şimdi gelelim Saray Düğün Salonu Manisalı çiftlere neler vaat ediyor.

Öncelikle belirtmek isteriz ki salonumuz tamı tamına 700 kişiliktir. Bu kapasiteye sahip bir mekâna ne kadar yakınınızı, akraba ve arkadaşlarınızı çağırabileceğinizi bir hayal edin. Geniş çevreye ve kalabalık bir aileye sahipseniz burası tam size göre! Kimseyi çağırmazlık edip de kırmak zorunda kalmazsınız. Burada oturma düzenimizi 8’er kişilik yuvarlak masalar ile oluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerimizi de her düğün için yeni baştan yıkayıp ütüleyerek düğün gününüzün sabahında hazır ediyoruz.

Ayrıca salonumuzda verdiğimiz diğer hizmetler arasında; orkestra, fotoğraf ve kamera çekimi, 7 katlı pasta, gelin arabası süslemesi, slayt gösterisi ve konfeti de bulunuyor. Bunlara ek olarak dilerseniz düğününüzü yemekli de yapabilirsiniz.

Salonumuzda düğün haricinde nişan töreni, kına gecesi, bayi toplantısı ve sünnet düğünü gibi düğer organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz. Saray Düğün Salonu iletişime geçmenizi ve aklınıza takılan ile hizmet detaylarını sormanızı bekliyor. Yandaki formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ragıb Bey Mah. 21/70 Gar Bitişiği Akhisar / Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Saray Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gizem

Düğün Tarihi: 03.08.2015


mekanın en çok etkileyen yanı gelin ve damadın yürüyüş yolunda derin bir köprü vardı , içeri girerken bu köprüden geçtik. yanlarından da havaii fişekler patlıyordu. bu yol çok geniş . görsellik açısından mekan şahaneydi diyebilirim. Açık bir alan burası ve göze hitap eden bir yer. 2000 kişilik bir... devamı 

Merve & Oktay

Düğün Tarihi: 15.07.2015


mekanda 400 kişilik ıkramlı dugun gerceklestırdık benım ıçın en önemlı ollan sey mekanın çalışanlarının ılgısı ve guler yuzlu oılmasıydı ve bu mekanda ben bunu gordum ve çok memnun kaldım mekana ılk gırıs olarak kırmızı halı uzerınde kenarlartında samdanlar yuruyorsunuz ve mekana gırıyorsunuz... devamı 

Ilknur

Düğün Tarihi: 14.11.2014


Büyük geniş ferah kapalı düğün salonu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.