Akhisar Gölet Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akhisar Gölet Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akhisar Gölet Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Akhisar Gölet Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akhisar Gölet Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akhisar Gölet Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akhisar Gölet Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Akhisar Gölet Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akhisar Gölet Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akhisar Gölet Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akhisar Gölet Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akhisar Gölet Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Akhisar Gölet Düğün Salonu Hakkında

Akhisar Belediyesi olarak uzun yıllardır ilçe sakinlerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Belediyemizin bünyesinde halkımıza hizmet sunmak amacı ile oluşturduğumuz çok sayıda faaliyet, bina ve merkez bulunuyor. Akhisar Belediyesi Gölet Düğün Salonu da onlardan sadece bir tanesi.

Düğün salonumuz kurulduğu günden beri çok sayıda konuğu ağırladık ve her bir misafirimize itin aile yaklaştık. Çok amaçlı bir fayda sağlayan salonumuzda birçok türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere düzenlediğimiz diğer organizasyonlar ise söz ve nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, bayi toplantıları, toplu yemekler gibi özel gün ve geceler.

Salonumuz Atatürk Mahallesi Gölet Mevkiinde bulunuyor ve hem toplu taşıma hem de kişisel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabiliyor. Bu özelliğimizin çiftlerin tercihinde büyük öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Düğün salonumuz kapalı bir alan olduğu için herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden dört mevsim 365 gün hizmet verebiliyoruz.

Kapasite bakımından da oldukça tatmin edici bir salon burası. Kolonsuz iç mimarimiz ve yüksek tavanımız sayesinde bir hayli geniş ve ferah bir salona sahibiz. Bu sayede ne denli kalabalık bir düğün olursa olsun asla bunaltıcı bir atmosfer oluşmuyor.

Yemekli veya yemeksiz tüm organizasyonlarınızı bizimle birlikte bu güzel salonda gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize ve damak zevkinize uygun bir menüyü birlikte belirleyebiliriz.

Akhisar Gölet Düğün Salonu iletişime geçmeniz de çok kolay. Eğer merak ettiğiniz şeyler ve almak istediğiniz bilgiler varsa hemen tek tıkla bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın yukarısında sağ tarafta bulunan formu eksiksiz bilgiler ile doldurun ve hemen altındaki “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayın. İşte bu kadar basit ve ücretsiz. Planladığınız tarih dolmadan elinizi çabuk tutsanız iyi olur, aksi takdirde o günü bir başkasına kaptırabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi Gölet Mevki 45200 Akhisar Türkiy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akhisar Gölet Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.