Şelale Plaza Manisa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şelale Plaza Manisa
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şelale Plaza Manisa Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Şelale Plaza Manisa Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Şelale Plaza Manisa Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Plaza Manisa düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Plaza Manisa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şelale Plaza Manisa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şelale Plaza Manisa kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şelale Plaza Manisa 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şelale Plaza Manisa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Plaza Manisa düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Şelale Plaza Manisa Hakkında

Manisalı olanlar bilir, uzun yıllardır değişmeyen kalitemiz ve sonu gelmeyen çaptaki hizmetlerimiz ile varlık göstermeye devam ediyoruz. Uzmanlaşmış ve işini severek yapan kalabalık çalışan kadromuz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Davetlileri evimize gelen konuklarımızmışçasına ağırlıyor ve saygıda da hizmette de kusur etmiyoruz.

Şelale Plaza Düğün Salonu Manisa merkezde bulunuyor ve şehrin her bölgesinde rahatlıkla gelinebiliyor. 5 katlı bir binada bulunan plazamızın her katında düğünler için ayrılmış ve özel olarak dekore edilmiş 5 farklı düğün salonumuz mevcut. Üstelik plazamızın bahçesinde de kır bahçemiz bulunuyor ve burada dileyen çiftlerimiz için kır düğünleri organize ediyoruz.

Düğün salonlarımızın her biri özenle tasarlandı ve her zevke hitap edebilmeleri açısından farklı renklerle dekorasyonu yapıldı. İlk 4 katımız klasik düzende salonlar olmasına rağmen son katımız yani terasımız biraz daha farklı bir görünüme sahip. Yüksek tavanlı oluşu ve kolonsuz yapısı ile gün ışığını da aldığı için oldukça ferah bir atmosferi var. En kalabalık düğünlerinizi burada rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Seçiminiz hangi salonumuzdan yana olursa olsun sağladığımız olanakların içeriği ve kalitesi asla değişmez. Standartlaşmış ve rüştünü ispat etmiş hizmetlerimiz ile sizi memnun edeceğimizden eminiz. İster yemekli ister yemeksiz olarak düğününüzü planlayabiliriz.

Eğer siz de kendinizi tecrübeli ve profesyonel ellere emanet etmek, işinizi sağlama almak istiyorsanız Şelale ailesi olarak sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Her şeyin dilediğiniz gibi gerçekleşmesi için bizimle erkenden iletişime geçmenizde fayda var. Aksi takdirde yeterli zamanımız olmayabilir veya istediğiniz tarihi başkalarına kaptırabilirsiniz. Manisa Şelale Plaza Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bize sayfa üzerindeki formu eksiksiz doldurarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    75.Yıl Mah. M. Akif Ersoy Cad. 73/A Merkez / Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şelale Plaza Manisa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.