Torbalı Düğün Salonları

Torbalı düğün salonları Düğün.com'da! Hayallerindeki geceyi hayata geçirmek için en ideal salonları bul, karşılaştır ve düğününü planlamaya başla!

Carpediem Kır Düğün Salonu

Torbalı

Carpediem Kır Düğün Salonu

İzmir’in Torbalı ilçesinde evlenecek olan çiftlerin gözü kapalı tercih ettiği ve daima da memnun kaldığı mekânımızda sıradaki mutlu çiftimizin siz olmasını çok isteriz. Uzun yıllardır davet...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

1.000-2.000

Kapasite

11 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
İzmir Torbalı düğün salonları çiftlere sundukları hizmetlerle ve bunu sunuş biçimleriyle tamamen çiftlerin memnuniyetine yönelmiş işletmelerdir. Düğünün sadece bir gece olup bitecek bir şey olmadığı, bir ömür unutulmayacak kadar özel olduğunu da düşünürsek mekan seçiminin düğünde ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlamış oluruz. Bu nedendendir ki çiftler düğünlerini planlarken hem kendi beklentilerini göz önünde bulundururlar hem de o gecede yanlarında olacak misafirlerini ve onların da geceden keyif almalarını önemserler. Bu noktada devreye giren düğün salonları gerek müzikleri, gerek yemekleri gerek de misafirperverlikleriyle çiftlerin özel günlerine ev sahipliği yaparlar.