100-625 Kişi
40.000 - 50.000 TL
200-875 Kişi
30.000 - 40.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Ebruli Düğün Salonu
4,0
(4 Yorum)
2. yıl
Karabağlar
16 yıllık sektör deneyimi bulunan Ebruli Düğün Salonu İzmir Bahçelievler’de çiftler ve misafirlerini karşılıyor. Davet sektörüne giriş yaptığımızda hedefimiz hizmet verdiğimiz bölgenin en iyi...
100-625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
10.000 - 20.000 TL
100-250 Kişi
10.000 - 20.000 TL
200-875 Kişi
40.000 - 50.000 TL
100-625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
100-350 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Torbalı'daki Düğün Salonları

Torbalı’daki düğün salonları, doğayla iç içe olmak isteyenler ve sakinlik arayanlar için oldukça güzel opsiyonlara sahip. Muratbey, Torbalı Merkez ve Tepeköy semtlerinde hem açık hem de kapalı alana düğün salonu seçenekleri bulmanız mümkün. Düğün salonlarının kapasitesi 500-2000 kişi aralığında değişiklik gösteriyor. Daha kalabalık bir davet düşünüyorsanız Muratbey ve Tepeköy semtlerindeki mekanları inceleyebilirsiniz.

İzmir Torbalı düğün salonları, geniş ve ferah alanlarıyla davet boyunca misafirlerinize ve size konforlu bir ortam sağlıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar hoş bir davet alanı sağlamanın yanı sıra konuklarınıza rahat bir hareket alanı tanıyor. Bunun yanında salonun ortasında yer alan dans pisti, bütün misafirlerinize yetecek büyüklüğe sahip.

Torbalı düğün mekanları, geniş çim zemine sahip alanlarıyla yaz aylarında düğün yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Bunun yanında havuz başı düğün yapma imkanı bulunan mekanlar farklı bir konsept isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında. Eğer kapalı alanda açık hava ferahlığı arıyorsanız da teras ve balkon opsiyonu bulunan düğün salonlarını tercih edebilirsiniz.

Torbalı’daki düğün salonları birbirinden farklı manzara seçenekleriyle biliniyor. Doğayla iç içe bir manzara ve sakin bir ortam tercih ediyorsanız, Tepeköy ve Muratbey semtlerindeki mekanları inceleyebilirsiniz. Eğer panoramik şehir manzarasına sahip merkezi konumda bir mekan istiyorsanız Torbalı Merkez Mahallesi’nde bulunan düğün salonları sizin için çok daha uygun olabilir.

Torbalı Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Torbalı düğün salonu fiyatları, davetin gerçekleşeceği zaman göre değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız talebin daha az olduğu hafta içi günlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında açık hava opsiyonu da sunan salonlara yaz ve bahar aylarında talep çok daha yoğun olduğundan fiyatta artış olabiliyor. Bütçenize göre gün ve mevsim tercihi yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlı düğün salonları Torbalı’nın pek çok semtinde bulunuyor. Özellikle Torbalı Merkez ve Muratbey mahalleleleri diğer semtlere kıyasla daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkabiliyor. Ayrıca yemekli ve yemeksiz davetlere göre de fiyatlar değişiyor. Yemeksiz davetlerde fiyat, davetli sayısına ve hizmetlere göre belirleniyor. Mekanların sunduğu bu ortalama fiyat, yemekli davetlere kıyasla çok daha uygun olabiliyor.

Torbalı Belediyesi düğün salonu fiyatları, mekanın özelliklerine göre değişiyor. Tepeköy semtindeki gibi açık hava hizmeti olan mekanların fiyatının diğerlerine kıyasla biraz daha yüksek olduğunu görüyoruz. Ayrıca havuz başı ve çim zemin gibi özellikler de fiyatı etkileyen unsurlar arasında. Davetli sayınızı ve mekanların bu özelliklerini göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun düğün salonunu seçebilirsiniz.

Torbalı Düğün Yerlerinin Sunduğu Hizmetler

İzmir Torbalı düğün mekanları, profesyonel ve tecrübeli ekipleriyle bu özel gününüzde size en iyi şekilde hizmet vermeye hazır. Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlayabilmeniz için mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlularıyla çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi detaylı bir şekilde paylaşarak; oturma düzeni, davetin akışı ve dekorasyon gibi her konuda organizatörlerden yardım alabilirsiniz.

Güler yüzlü servis ekipleri, davet boyunca konuklarınızın taleplerini yerine getirmeye çalışacak. Bazı salonlarda, istediğiniz bir catering firmasıyla çalışmanıza da müsaade edilebiliyor. Düğünlere özel hazırlanmış olan yemekli ve yemeksiz menü içeriklerinden damak zevkinize en uygun olanını seçebilmeniz için mekanlar size menü tadımı yapma imkanı sunuyor. Tadım yaptıktan sonra menü içeriğini kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Düğününüzde doyasıya eğlenebilmeniz için salonlar tecrübeli sanatçılar veya DJ seçenekleri sunuyor. Tarzınıza en uygun opsiyonu seçerek onlar eşliğinde keyifli bir davet geçirebilirsiniz. Bunun yanında konuklarınıza birbirinden güzel şovlar sunmak istiyorsanız mekanlarda pek çok seçenek mevcut. Volkan, konfeti ve sis gibi şovlar; salona giriş ve pasta kesimi gibi özel anlara renk katıyor.

Birçok Torbalı düğün salonu, çiftlere özel sundukları ekstra hizmetlerle dikkat çekiyor. Düğünden sonra eğlenmeye devam etmek istiyorsanız mekanların after party alanını kullanabilirsiniz. Ayrıca düğün esnasında nikah kıymak isteyen çiftler de mekanlarla anlaşarak bu taleplerini gerçekleştirebilirler. Bunların dışında düğün salonları, çiftlerin rahatça hazırlanması ve dinlenmesi için onlara özel bir gelin-damat odası tahsis ediyor.

Torbalı’da Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Torbalı Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları