Torbalı Düğün Salonları

Torbalı düğün salonları Düğün.com'da! Hayallerindeki geceyi hayata geçirmek için en ideal salonları bul, karşılaştır ve düğününü planlamaya başla!

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Ebruli Düğün Salonu
17
4
Ebruli Düğün Salonu

2 yorum

Karabağlar

16 yıllık sektör deneyimi bulunan Ebruli Düğün Salonu İzmir Bahçelievler’de çiftler ve misafirlerini karşılıyor. Davet sektörüne giriş yaptığımızda hedefimiz hizmet verdiğimiz bölgenin en iyi...

Başlangıç Fiyatı
10.000 - 20.000 TL
Kapasite
500-750
Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İzmir Torbalı düğün salonları çiftlere sundukları hizmetlerle ve bunu sunuş biçimleriyle tamamen çiftlerin memnuniyetine yönelmiş işletmelerdir. Düğünün sadece bir gece olup bitecek bir şey olmadığı, bir ömür unutulmayacak kadar özel olduğunu da düşünürsek mekan seçiminin düğünde ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlamış oluruz. Bu nedendendir ki çiftler düğünlerini planlarken hem kendi beklentilerini göz önünde bulundururlar hem de o gecede yanlarında olacak misafirlerini ve onların da geceden keyif almalarını önemserler. Bu noktada devreye giren düğün salonları gerek müzikleri, gerek yemekleri gerek de misafirperverlikleriyle çiftlerin özel günlerine ev sahipliği yaparlar.

Torbalı Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları