100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL
100 - 1000 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Menderes Düğün Salonları

İzmir Menderes’te çiftlerin en çok tercih ettiği düğün mekanları arasında birbirinden şık düğün salonları yer alıyor. Hem her davetli sayısına uygun alan seçeneği sunması hem de uygun fiyatlı olması, düğün salonlarını popüler hale getiriyor.

Birbirinden farklı konsept seçenekleri ile sizlere olağanüstü bir düğün etkinliği konusunda katkı sağlayan Menderes düğün salonları; hayalinizdeki düğünü sizler için gerçeğe dönüştürüyor. İsteklerinize uygun olarak dekore edilen düğün mekanınız; seçmiş olduğunuz konsepte uygun bir şekilde sizler için hazır hale getiriliyor.

Menderes’te farklı özelliklere sahip birçok düğün salonu bulman mümkün. Özellikle kır düğün salonları, çiftlerin en çok araştırdığı seçenekler arasında.

İlçedeki düğün salonlarında ortalama 750 kişilik davetli kapasitesine sahip düğün salonları bulunuyor. Bu mekanların özellikle Özdere ve Gümüldür gibi bölgelerde sıklıkla bulunduğunu söyleyebiliriz.

Menderes’te bir düğün salonuyla anlaşmadan önce mekanın yüksek tavanlı olup olmadığına bakmanızda fayda var. Çünkü kapalı düğün salonlarını tercih edecek çiftlerin davetlilerine ferah bir ortam sunması önemli. Ayrıca mekanın kolonsuz olması veya kolonu varsa davetlilerin görüş açılarını engellememesi de dikkat etmeniz gereken önemli detaylar arasında yer alıyor.

Menderes Düğün Salonlarının Hizmetleri Nelerdir?

Menderes düğün salonlarının standart süslemeleri bulunuyor. Bu süslemeler; sandalye giydirmeleri, masa örtüleri, masa üstü aksesuarları ve gelin yolları gibi detaylardan oluşuyor. Bazı mekanlar tarafından çiftlere renk alternatifi sunulabiliyor. Seçtiğiniz renge göre tüller ve kumaşlar kullanılıyor.

İzmir Menderes düğün salonlarının birlikte çalıştığı birçok firma bulunuyor. Bu firmaların başında fotoğraf ekipleri geliyor. Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğraf ekibi tarafından düğün organizasyonunuz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Bu özel günün anısı fotoğraf ve videolarınız, düğünden sonra ise size istediğiniz formatta teslim ediliyor.

Menderes’teki birçok salonun anlaşmalı olduğu DJ ya da canlı müzik ekibi bulunuyor. Bu ekipler, çiftlerin zevklerine göre repertuvar oluşturabiliyor. Bazı mekanlar dışarıdan orkestra da getirilebiliyor.

Menderes düğün salonlarında yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlemek mümkün. Yemekli organizasyonlarda; davetlilere ordövr tabağı, başlangıç, ana yemek ve tatlı ikram ediliyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise kuru pasta ve kuruyemiş gibi ikramlıklar servis ediliyor.

Menderes’te Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İzmir Menderes’teki düğün salonlarıyla görüşmeden önce dikkat etmenizi önerdiğimiz birkaç konu var. Örneğin; Menderes’te bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirmelisiniz. Çünkü mekan ücreti bu rakama göre belirlenir. Ayrıca siz de davetlilerinizin rahat hareket edebileceği bir salon seçebilirsiniz. Kişi kapasitesi ile davetli sayınızın eşdeğer olduğu mekanlarla görüşmelisiniz.

Düğün salonlarının genellikle kapalı alanlar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, mekanın geniş ve ferah olmasına dikkat etmelisiniz. Seçiminizi kolonsuz ya da az kolonlu ve yüksek tavanlı düğün salonları arasından yaparak herkes için ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Anlaşacağınız düğün salonunun, size ve davetlilere yakın, olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Böylece hem davetlileriniz geç kalmaz hem de sizin vaktinizin çoğu yolda geçmemiş olur.

Düğün salonu seçiminizi yaparken konseptinizi de belirlemenizde fayda var. Çünkü kapalı düğün salonları ile kır düğün salonları birbirinden farklı konseptte ve farklı özelliklere sahip mekanlardır. Ne aradığınıza önceden karar vermeniz, hayalinizdeki düğünü kolayca gerçeğe dönüştürebilmenize olanak sağlar.

Menderes Düğün Salonları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Menderes’te düğün salonu fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Örneğin; organizasyon türü ve menü seçimi! Öncelikle yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Eğer yemekli bir düğün yapacaksanız, düğün salonlarından kişi başı fiyat alırsınız. Mekanın verdiği fiyat ile kişi sayınızı çarparak da ortaya toplam rakamı çıkarabilirsiniz.

Menderes düğün salonlarında hafta içi ve hafta sonu yapılan düğünler için fiyat farkı oluşuyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Aynı zamanda mevsime göre bir fiyat farkı olduğunu da belirtelim. Düğünler çoğunlukla yaz aylarında yapıldığından, kış aylarında indirimli fiyatlarla karşılaşmanız mümkün.

İlçedeki düğün salonları, genellikle çiftlere süslemelerin de dahil olduğu bir paket seçeneği sunuyor. Bu süslemelerin dışında ek olarak talep ettiğiniz tüm düğün mekanı süsleme malzemelerinin ekstra olarak fiyatlandırıldığını da bilmenizde fayda var. Düğün mekanının pakete dahil ettiği DJ hizmeti yerine düğününüzde çalmasını istediğiniz özel bir orkestra varsa ve mekandan bununla ilgili talepte bulunursanız, bu hizmetin de ekstra olarak ücretlendirildiğini ekleyelim.

Bulunduğunuz sayfada Menderes düğün salonlarını listeleyebilir, firmaları size uygun kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Listelediğiniz firmaların profillerini ziyaret ederek fotoğraflarını ve hizmet bilgilerini inceleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları