Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova

Modern ve sadeGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 700 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Ebruli Düğün Salonu
4,0
(4 Yorum)
2. yıl
Karabağlar

Farklı konseptlerModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karabağlar’daki Düğün Salonları

Karabağlar, evlenecek çiftlerin düğün salonu için İzmir’de en çok tercih ettiği ilçelerden biri. Şehrin güney tarafında yer alan Karabağlar, büyük bir ormanlık alanı da kapsadığından manzaralı davet alanlarına imkan tanıyor. Karabağlar’daki düğün salonları her bütçeye uygun seçenekler de sunarak çiftlerin ihtiyaçlarına uygun bir mekan bulmalarını da kolaylaştırıyor.

Oldukça büyük bir ilçe olan Karabağlar’da düğün salonlarını birçok mahallede bulmanız mümkün. Fakat mekan dağılımına baktığımızda, yoğunluğun daha çok Bahçelievler Mahallesi ve Sevgi Mahallesi’nde olduğunu görüyoruz. Salonların merkezi konumları ise ilçe içerisinde ulaşım sağlayacakların yanı sıra; İzmir’in çeşitli semtlerinden gelen konuklarınız için de kolay ulaşılabilir bir özellik gösteriyor.

Karabağlar düğün salonları; butik, orta ve geniş çaplı düğün organizasyonları için elverişli alanlar sunuyor. Salonların kapasiteleri 300 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar çıkıyor. Davet alanları çiftlerin o günkü ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Örneğin; farklı şekillerde masalar kullanabilir ya da çeşitli oturma düzeni oluşturabilirler. Böylelikle kapasitelerinden daha az ya da daha çok sayıda davetli ağırlayabiliyorlar.

Davetlilerinizin rahatlıkla dans etmesi, yemeklerini yemesi ve keyifli vakit geçirmesi için yeterli pist ve oturma alanı sağlıyorlar. İzmir Karabağlar düğün salonlarında kişiye özel düğün paketi planlamaları yapılıyor. Hayallerinizdeki gibi bir organizasyon için esneklik sağlayabiliyorlar. Ayrıca bu salonları kına gecesi, söz ve nişan gibi farklı davetlerinizde de kiralayabiliyorsunuz.

Karabağlar Düğün Salonlarının Hizmetleri

Karabağlar düğün mekanlarında çiftlerin eksiksiz bir organizasyon geçirmeleri için birçok genel hizmet yer alıyor. Bu hizmetleri ikram türlerinin değişiklik gösterdiği yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketlerde bulabilirsiniz. Size en uygun olan paketi ve hizmetleri seçmeniz için profesyonel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Bu sayede düğününüzün akışı hakkında da endişelenmenize gerek kalmıyor. Diğer hizmetler şöyle:

Karabağlar Düğün Salonlarının Fiyatları

İzmir’in önemli yerleşim alanlarından biri olan Karabağlar, düğün salonları açısından da farklı seçenekler sunuyor. İzmir düğün salonları arasında da bu ilçedeki davet alanlarının bir tık daha uygun fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz. Fiyatların konuma göre değişmesinin yanı sıra; kapasite, salon özellikleri, paket içerikleri ve mevsim gibi faktörler de değişiklik yaratıyor.

Bahçelievler Mahallesi’nde makul fiyatlı alternatifler bulabilirsiniz. Fakat Karabağlar’ın herhangi bir noktasında yer alan düğün salonlarında yemeksiz bir düğün yapmak istediğinizde de uygun bir ücret ödemeniz mümkün. Çünkü bu tip organizasyonlarda toplam fiyat teklifi yapılıyor ve farklı hizmetler için ayrı masraf kalemlerine ödeme yapmanıza gerek kalmadığından daha ekonomik bir alternatif oluyor.

Karabağlar’da düğün fiyatları yemek servis edip etmeyeceğinize göre değişiklik gösteriyor. Kişi başı üzerinden fiyat verilen ziyafet tarzı organizasyonlarda seçilen menü ve davetli sayısı önemli oluyor. Örneğin; kırmızı etli menüler için beyaz etlilere göre bir tık daha yüksek fiyat talep ediliyor. Kişi sayısı arttıkça toplam rakam artsa da bazı salonlar bu durumlarda menü fiyatlarında indirim uygulayabiliyor.

Karabağlar ilçesindeki düğün salonları genellikle uygun fiyatlar sunmalarıyla biliniyor. Fakat seçtiğiniz paketler haricinde bir hizmet talebinde bulunursanız ekstra ücretler söz konusu oluyor. Alkollü içecek servisinden yanaysanız, limitli-limitsiz seçenekleri doğrultusunda da fiyat farkıyla karşılaşabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri sunan salonlarda peşin ödeme indirimlerinden yararlanabilir veya taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Karabağlar Düğün Salonlarının Avantajları

İzmir’de düğün planlayan çiftlerin araştırma yaptıkları ilçelerden biri de Karabağlar oluyor. Karabağlar düğün salonları arasında bütçenize, tarzınıza ve beklentilerinize uygun olan alternatifleri bulunduğunuz sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Mekan profillerinde yer alan galerilerde daha önce düzenlenen organizasyonların fotoğraf ve videolarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düğününüz hakkında detayları form aracılığıyla ileterek size özel ücretsiz fiyat tekliflerini alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları