Gaziemir Düğün Salonları

Gaziemir düğün salonların bir arada! İlçede yer alan düğün salonlarının profillerini incele, hizmetlerini öğren, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Kardelen Düğün Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
38
Kardelen Düğün Salonu

4 yorum

Gaziemir

 • 7. yıl
 • Özel anlarınız arasında belki de en önemlisi olan düğün gününüz için kusursuz bir hizmet, güler yüzlü çalışanlar, kolay ulaşım imkânı ve uygun fiyatlar gibi özellikler arıyorsanız, Kardelen Düğün...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Paket

  20.000 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Gaziemir Düğün Salonları

  İzmir Gaziemir düğün salonları yeni evlenecek çiftlerin en sık tercih ettiği düğün mekanları arasında yer alıyor. Çünkü düğün salonları kalabalık davetler için uygun olmalarının yanı sıra her tarzda ve her bütçeye uygun seçenekleriyle çiftlerden yoğun ilgi görüyor.

  Genellikle kapalı alanlarda hizmet versen Gaziemir düğün salonlarından bazılarında, teras, bahçe gibi açık alanlar da yer alıyor. Bu seçenekler arasından düğününüzü yapacağınız tarihi ve mevsimi de göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz önce açık havada karşılama kokteyli yapabilir daha sonra kapalı alanda düğüne geçebilirsiniz.

  İlkbahar ve yaz aylarında evlenecek birçok çiftin tercihi kır düğünleri oluyor. Siz de İzmir’in eşsiz havasını düğününüzün bir parçası yapabileceğiniz bir açık alan düğünü yapmak istiyorsanız şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Gaziemir kır düğün salonları açısından oldukça zengin bir ilçe.

  Gaziemir düğün salonları kalabalık davetlileri ağırlayabileceğiniz geniş kapasitedeki alternatifleriyle de dikkat çekiyor. İlçedeki düğün salonlarının kapasitesi ise 200 kişiden başlıyor ve 2000 kişiye kadar çıkıyor.

  Gaziemir’deki düğün salonlarının birçoğunun geniş ve ferah olduğunu söyleyebiliriz. İlçedeki salonlar genel olarak kolonsuz veya az kolonlu. Ayrıca çok sayıda yüksek tavanlı düğün salonu bulunduğunu da ekleyelim.

  Gaziemir Düğün Salonlarının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

  Gaziemir düğün salonlarını incelerken sizin için yalnızca alan sağladıklarını düşünmeyin. Birer düğün mekanı olmalarının yanı sıra servis, mutfak, ışık, ses, fotoğraf ve organizasyon gibi hizmetleri de ilçedeki düğün salonlarından alabilirsiniz. Çünkü bu mekanların, ihtiyaç duyabileceğiniz bu hizmetler için kendi bünyesinde ya da anlaşmalı olduğu ekipleri bulunuyor.

  Gaziemir düğün salonları, yemekli düğün yapacak çiftler için farklı menü seçenekleri sunuyor. Siz de düğünden önce bu menülerde yer alan yemekleri tadarak seçiminizi yapabiliyorsunuz. Dilerseniz vegan, vejetaryen, çocuk menüsü gibi alternatifleri de talep edebiliyor, menü içeriğini dilediğiniz şekilde düzenleme imkanınız da bulunuyor.

  Dekorasyonundan akışına kadar hayalinizdeki düğünü gerçek kılacak profesyonel bir yardım almak isterseniz Gaziemir düğün salonlarının organizasyon hizmeti verdiğini de söyleyelim. Sizin isteklerinizi anlatmanız yeterli. Organizasyon ekibi, düğünü dilediğiniz şekilde planlıyor, mekan giydirmeleri, masa-sandalye süslemeleri gibi detayların tümünü hayata geçiriyor. Düğün günü de devamlı yanınızda olarak akış doğrultusunda sizi yönlendiriyor.

  Düğününüzü unutulmaz kılmanızı sağlayacak fotoğraf ve video çekimleri için de Gaziemir düğün salonlarıyla görüşebilirsiniz. Çünkü genellikle düğün salonlarının anlaşmalı fotoğraf ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, düğün boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti verirken bu özel gününüzü de ölümsüzleştiriyor.

  Gaziemir’de Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  İzmir Gaziemir’de bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sayede davetli sayınıza uygun olacak kapasiteye sahip mekanları seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Ayrıca mekan ücreti de davetli sayısına göre belirleneceği için bu konuda net bir rakam vermeniz, gereksiz masraf yapmanızın önüne geçecektir.

  Düğün salonlarının genellikle kapalı alanlar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, mekanın geniş ve ferah olmasına dikkat etmelisiniz. Seçiminizi kolonsuz ya da az kolonlu ve yüksek tavanlı düğün salonları arasından yaparak herkes için ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

  Gaziemir düğün salonları ile görüşürken, sundukları hizmet seçeneklerini öğrenmenizde de fayda var. Fotoğraf, müzik, yemek, organizasyon gibi hizmetler için size yardımcı olabilecek bir ekipler bulunuyor mu? Yoksa bu hizmetler için dışardan firmalar ile görüşmeniz mi gerekecek? Bu gibi soruların yanıtlarını almanız, düğün planlaması sırasında işinizi kolaylaştıracaktır.

  Gaziemir Düğün Salonları Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

  Gaziemir düğün salonları fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Düğün tarihi, menü seçenekleri, davetli sayısı bunlardan bazıları. Bu etkenlerden de kısaca bahsedelim:

  Düğün salonları, genellikle sundukları birbirinden farklı düğün paketlerinin içeriğine ve davetli sayınıza göre toplam bir rakam belirleyip size bir fiyat teklifi veriyor. Ancak yemekli bir düğün planlıyorsanız, bu durumda kişi başı fiyatlandırma yapıldığını da bilmelisiniz. Yemekli menüler de kendi içinde farklı fiyatlara sahip olabiliyor. Ana yemek için kırmızı eti tercih ettiğiniz bir menü seçmeniz halinde, beyaz etli menülere kıyasla daha yüksek bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca alkollü içeceklerin yer aldığı menülerin de alkolsüz menülere göre daha yüksek fiyatlı olduğunu da ekleyelim.

  Düğün tarihinizin de düğün salonu fiyatlarına etkisinin büyük olduğunu söyleyebiliriz. Gaziemir düğün salonlarının büyük bir kısmında, her mevsim düğün yapılabiliyor. Ancak sonbahar ve kış aylarında yapılan düğünlerin fiyatları, ilkbahar ve yaz düğünlerine göre çok daha uygun oluyor. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

  Gaziemir düğün salonlarının sunduğu paketlerin dışında talep ettiğiniz ekstra hizmetler de paket fiyatına ek olarak ücretlendiriliyor. Örneğin; Gaziemir düğün salonlarında genellikle anlaşmalı DJ ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu seçeneklerin dışında bir sanatçı ya da orkestra ile çalışmak isterseniz ekstra bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

  Gaziemir düğün salonları arasından seçiminizi yaparken işinizi kolaylaştıracak ipuçlarına yer verdik. Size en uygun mekanı seçmek için bulunduğunuz sayfa üzerinde Gaziemir’de yer alan düğün salonlarını listeleyebilir, firmaları kriterlerinize uygun şekilde filtreleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmaların profillerini inceleyebileceğinizi ve beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

  Gaziemir Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Diğer Düğün Salonları