Çiğli Düğün Salonları

Şık ve büyük bir salon düğünü isteyen çiftlere özel Çiğli düğün salonlarını bütün özellikleri ile listeledik. Aradığın özelliklere göre filtreleyerek sana uygun salonları kolayca inceleyebilir, özel kampanyalarla düğününü uygun fiyata gerçekleştirebilirsin.

İzmir Seyirtepe
39
1
İzmir Seyirtepe

25 yorum

Karşıyaka

 • 3. yıl
 • İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...

  Başlangıç Fiyatı
  50.000 - 75.000 TL
  Kapasite
  300-400
  Grand Ege Düğün Salonları
  Üyelere
  Özel Fiyat
  61
  1
  Grand Ege Düğün Salonları

  5 yorum

  Çiğli

 • 9. yıl
 • Hayatınızın en önemli ânlarından birinde Grand Ege Düğün Salonları kalitesini yaşamak ister misiniz? İzmir’in Çiğli ilçesinde, merkezi bir bölgede yer alan salonumuzu yakın zamanda yeniledik....

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  20.000 TL Fiyat Al

  Fiyaka Restaurant & Düğün Salonları
  1

  Fiyaka Restaurant & Düğün Salonları, orman manzaralı botanik havaya sahip davet alanlarıyla çiftlerin hayatlarını birleştirdiği en özel günlerine ev sahipliği yapıyor. Mekanımız, Çiğli düğün...

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  500-750
  Elit Düğün Davet
  Üyelere
  Özel Fiyat
  61
  2
  Elit Düğün Davet

  89 yorum

  Çiğli

 • 5. yıl
 • Yılların tecrübesi ve bilgi birikimine sahip bir ekip olarak yepyeni bir salonu düğün ve davet sektörüne kazandırdık. Hiçbir masraftan kaçınmadan özenle tasarlayarak inşa ettiğimiz tesisimizi yeni...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  35.000 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Çiğli Düğün Salonları

  İzmir Çiğli’de düğün yapacak çiftler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları oluyor. Çiğli’de çok sayıda düğün salonu alternatifi bulunması, çiftleri cezbeden noktalardan biri.

  Çiğli’deki düğün salonlarının hepsinin kendine ait bir konsepti var. Bazıları bu konsepti tiffany sandalyelerle bazıları ise giydirmeli sandalyelerle tamamlamış.

  Düğün salonlarının büyük bir kısmı organizasyonu da kendi bünyesindeki ekiple yapıyor. DJ ve orkestra konusunda da çalıştıkları iş ortakları bulunuyor.

  Çiğli düğün salonlarından ekstra hizmetler talep ederseniz, bunların birçoğunu karşılayabiliyorlar. Mesela havai fişek, dans gösterisi, volkan şovu, dansöz/zenne gibi birçok hizmeti salonlardan alabilmeniz mümkün.

  Çiğli’deki düğün salonları arasında tarihi dokuyu hissedebileceğiniz yerler de modern dokunuşların olduğu mekanlar da bulunuyor. Seçiminiz tamamen sizin zevkinize bağlı!

  Çiğli Düğün Salonlarının Avantajları

  Çiğli Düğün Salonlarının Paketleri

  Çiğli’deki düğün salonlarıyla görüştüğünüzde karşınıza standart paketler çıkıyor. Bu düğün paketlerini ihtiyaçlara ve çiftlerin bütçelerine göre ayarlıyorlar.

  Çiğli düğün salonlarının paketlerinde; düğün menüsü, DJ, ses sistemleri, hazırlık odası, menü tadımı, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme gibi hizmetler bulunuyor. Bunun haricinde talep ettiğiniz orkestra, dansöz/zenne, orkestra, fotoğraf ve video gibi hizmetler ekstra ücretlendirilebiliyor.

  Düğün salonları, çiftlere yemeksiz ve yemekli düğün paketleri sunuyorlar. Yemeksiz paketlerde; çerez, kuru pasta ve sınırsız meşrubat gibi ikramlıklar sunuluyor. Yemekli paketlere ise başlangıç, ana yemek, ordövr tabağı, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşan menüler dahil ediliyor.

  Çiğli’deki bazı düğün salonlarında kokteyl menüsü de sunulabiliyor. Düğün salonuna girmeden önce mekanın bahçesinde veya terasında kokteyl veriliyor. Sonrasında ise salona geçilip organizasyona devam ediliyor.

  Çiğli düğün salonlarında paket ücreti dahilinde, seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Gerçek pasta kesilmesini isterseniz bu ekstra hizmetlere giriyor.

  Sadece DJ ile değil, bir canlı müzik orkestrası ile çalışmak istiyorsanız bunu düğün salonuna bildiriyorsunuz. Onlar da size, içerisinde orkestranın olduğu bir düğün paketi sunuyor.

  Bazı Çiğli düğün salonları, düğün paketi satın alan çiftlere kına organizasyonlarında indirimler ve avantajlar sunabiliyor. Siz de düğün salonuyla anlaşmadan önce böyle bir avantaj sunup sunmadıklarını öğrenebilirsiniz.

  İzmir Çiğli Düğün Salonları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  İzmir Çiğli düğün salonu fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı geliyor. 100 kişilik salonların fiyatları 300 kişilik olanlara göre daha düşük oluyor. O nedenle siz de davetli sayınızı önceden belirleyip, ona uygun kapasitede olan mekanlarla görüşmelisiniz. Sonuçta az kişi çağıracaksanız ve büyük bir salonla anlaşırsanız, fazladan ücret ödemek istemezsiniz.

  Çiğli düğün salonlarını etkileyen bir diğer konu da menü seçimi! Öncelikle yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Eğer yemekli bir düğün yapacaksanız, düğün salonlarından kişi başı fiyat alırsınız. Mekanın verdiği fiyat ile kişi sayınızı çarparak da ortaya toplam rakamı çıkarabilirsiniz.

  Çiğli’de yemekli düğün yapacak çiftlerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu da ana yemek seçimi. Mesela ana yemekte beyaz etin sunulduğu menüler, kırmızı etli menülere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

  Yemeksiz düğün yapmayı düşünüyorsanız, sunulan ikramlıklara göre fiyatlar belirleniyor. Çiğli düğün salonlarının paket dahilinde sunduğu kuruyemiş, kuru pasta gibi ikramlıklar oluyor. Ancak bunlara ek olarak kanepe, cips gibi yiyecekler sunulmasını isterseniz fiyatta değişiklikler olabiliyor.

  Çiğli’deki salonlar, yemeksiz bir düğün için çiftlerden toplam bir rakam ödemelerini istiyorlar. Yani kişi sayınız 250 kişi de olsa 300 de olsa sizden aynı toplam rakam talep edilebiliyor.

  Çiğli düğün salonlarında hafta içi ve hafta sonu yapılan organizasyonlarda fiyat farkları oluyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Aynı zamanda sezonsal bir fiyat farkı olduğunu da belirtelim. Düğünler çoğunlukla yaz aylarında yapıldığından, kış aylarında yapılan düğünler için indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

  İzmir Çiğli’deki düğün salonları hakkında paylaşmak istediklerimiz bunlardı. Beğendiğiniz düğün salonları olursa, firma sayfalarından fotoğraflarını incelemeyi ve ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın.

  Çiğli Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Diğer Düğün Salonları