İzmir Seyirtepe
5,0
(25 Yorum)
4. yıl
Karşıyaka
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanCam tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikGeniş otopark

100 - 700 Kişi
1.400
750 TL
İncele
Grand Ege Düğün Salonları
4,8
(7 Yorum)
10. yıl
Çiğli
9 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerGelin yolu süslemesiKolonsuzMenü tadımıCanlı müzik / DJAlkol servisi yokKolay ulaşım

10 - 500 Kişi
50.000
40.000 TL
İncele
Elit Düğün Davet
5,0
(100 Yorum)
6. yıl
Çiğli
1 saatte cevap verir

Yüksek tavanFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 650 Kişi
75.000
45.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çiğli Bakırcılar Düğün Salonu

200 - 500 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Çiğli Rüya Garden Park

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Çiğli Akvaryum Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Çiğli Fiyaka Restaurant & Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Çiğli Düğün Salonları

İzmir Çiğli’de düğün yapacak çiftler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları oluyor. Çiğli’de çok sayıda düğün salonu alternatifi bulunması, çiftleri cezbeden noktalardan biri.

Çiğli’deki düğün salonlarının hepsinin kendine ait bir konsepti var. Bazıları bu konsepti tiffany sandalyelerle bazıları ise giydirmeli sandalyelerle tamamlamış.

Düğün salonlarının büyük bir kısmı organizasyonu da kendi bünyesindeki ekiple yapıyor. DJ ve orkestra konusunda da çalıştıkları iş ortakları bulunuyor.

Çiğli düğün salonlarından ekstra hizmetler talep ederseniz, bunların birçoğunu karşılayabiliyorlar. Mesela havai fişek, dans gösterisi, volkan şovu, dansöz/zenne gibi birçok hizmeti salonlardan alabilmeniz mümkün.

Çiğli’deki düğün salonları arasında tarihi dokuyu hissedebileceğiniz yerler de modern dokunuşların olduğu mekanlar da bulunuyor. Seçiminiz tamamen sizin zevkinize bağlı!

Çiğli Düğün Salonlarının Avantajları

Çiğli Düğün Salonlarının Paketleri

Çiğli’deki düğün salonlarıyla görüştüğünüzde karşınıza standart paketler çıkıyor. Bu düğün paketlerini ihtiyaçlara ve çiftlerin bütçelerine göre ayarlıyorlar.

Çiğli düğün salonlarının paketlerinde; düğün menüsü, DJ, ses sistemleri, hazırlık odası, menü tadımı, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme gibi hizmetler bulunuyor. Bunun haricinde talep ettiğiniz orkestra, dansöz/zenne, orkestra, fotoğraf ve video gibi hizmetler ekstra ücretlendirilebiliyor.

Düğün salonları, çiftlere yemeksiz ve yemekli düğün paketleri sunuyorlar. Yemeksiz paketlerde; çerez, kuru pasta ve sınırsız meşrubat gibi ikramlıklar sunuluyor. Yemekli paketlere ise başlangıç, ana yemek, ordövr tabağı, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşan menüler dahil ediliyor.

Çiğli’deki bazı düğün salonlarında kokteyl menüsü de sunulabiliyor. Düğün salonuna girmeden önce mekanın bahçesinde veya terasında kokteyl veriliyor. Sonrasında ise salona geçilip organizasyona devam ediliyor.

Çiğli düğün salonlarında paket ücreti dahilinde, seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Gerçek pasta kesilmesini isterseniz bu ekstra hizmetlere giriyor.

Sadece DJ ile değil, bir canlı müzik orkestrası ile çalışmak istiyorsanız bunu düğün salonuna bildiriyorsunuz. Onlar da size, içerisinde orkestranın olduğu bir düğün paketi sunuyor.

Bazı Çiğli düğün salonları, düğün paketi satın alan çiftlere kına organizasyonlarında indirimler ve avantajlar sunabiliyor. Siz de düğün salonuyla anlaşmadan önce böyle bir avantaj sunup sunmadıklarını öğrenebilirsiniz.

İzmir Çiğli Düğün Salonları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İzmir Çiğli düğün salonu fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı geliyor. 100 kişilik salonların fiyatları 300 kişilik olanlara göre daha düşük oluyor. O nedenle siz de davetli sayınızı önceden belirleyip, ona uygun kapasitede olan mekanlarla görüşmelisiniz. Sonuçta az kişi çağıracaksanız ve büyük bir salonla anlaşırsanız, fazladan ücret ödemek istemezsiniz.

Çiğli düğün salonlarını etkileyen bir diğer konu da menü seçimi! Öncelikle yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Eğer yemekli bir düğün yapacaksanız, düğün salonlarından kişi başı fiyat alırsınız. Mekanın verdiği fiyat ile kişi sayınızı çarparak da ortaya toplam rakamı çıkarabilirsiniz.

Çiğli’de yemekli düğün yapacak çiftlerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu da ana yemek seçimi. Mesela ana yemekte beyaz etin sunulduğu menüler, kırmızı etli menülere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Yemeksiz düğün yapmayı düşünüyorsanız, sunulan ikramlıklara göre fiyatlar belirleniyor. Çiğli düğün salonlarının paket dahilinde sunduğu kuruyemiş, kuru pasta gibi ikramlıklar oluyor. Ancak bunlara ek olarak kanepe, cips gibi yiyecekler sunulmasını isterseniz fiyatta değişiklikler olabiliyor.

Çiğli’deki salonlar, yemeksiz bir düğün için çiftlerden toplam bir rakam ödemelerini istiyorlar. Yani kişi sayınız 250 kişi de olsa 300 de olsa sizden aynı toplam rakam talep edilebiliyor.

Çiğli düğün salonlarında hafta içi ve hafta sonu yapılan organizasyonlarda fiyat farkları oluyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Aynı zamanda sezonsal bir fiyat farkı olduğunu da belirtelim. Düğünler çoğunlukla yaz aylarında yapıldığından, kış aylarında yapılan düğünler için indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

İzmir Çiğli’deki düğün salonları hakkında paylaşmak istediklerimiz bunlardı. Beğendiğiniz düğün salonları olursa, firma sayfalarından fotoğraflarını incelemeyi ve ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları