Bornova Düğün Salonları

Samimi bir düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler şüphesiz ki tüm sevdikleri ve aileleri ile birlikte büyük bir düğün isteyecektir. Böyle düşünen çiftlere özel Bornova düğün salonlarını özellikleri ve hizmet ayrıntıları ile listeledik.

Esnek sözleşme Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bornova

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Yıllarca bahsedilecek, sevdiklerinizin beğenisini toplayacağınız bir düğün ile dünya evine girmeye hazır mısınız? Sizlere birçok imkânı aynı anda sunarak mutluluğunuzu sağlıyoruz. Nasıl mı? Bordo...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

11 yorum

%33 indirim 48 3 1
İncele
Rose Saloon

Bornova

Rose Saloon

İzmir’in Pınarbaşı ilçesinde evlenmek isteyen çiftlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan Rose Saloon Düğün Salonu, düğününüz için düşlediğiniz ne varsa gerçekleştirmek için...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

11 yorum

53 3 5
İncele
Topkapı Garden Düğün Salonu

Bornova

Topkapı Garden Düğün Salonu

Mimari projelendirilmesi, kaliteli aksesuar ve ekipman seçimi, profesyonel teknik ekip ve daha birçok özellik ile uzun uğraşlar sonucunda İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyete giren Topkapı Garden...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

55 yorum

28 6 5
İncele
Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye

Bornova

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye

Hayal ettiğiniz bir düğünün çok daha fazlasını sunacak olan Aşiyan Antik Düğün Salonu’nda mutluluğa adım atmak isterseniz, farklı tasarımımız, güler yüzlü çalışanlarımız, kaliteli hizmetimiz ve...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

33 1
İncele
Esnek sözleşme Pırlanta Düğün Salonu

Bornova

Pırlanta Düğün Salonu

Hatırı sayılır bir süredir düğün ve davet sektöründe kaliteli hizmetlerimiz ve vizyon sahibi bakış açılarımız ile faaliyet gösteriyoruz. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan alanında uzman...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

15 yorum

50 1 4
İncele
Esnek sözleşme Özil Düğün Salonu

Bornova

Özil Düğün Salonu

Özil Düğün Salonumuzun marka standartları ve kalite güvencesi ile muhteşem bir düğün günü yaşamak ister misiniz? Tüm istek ve ihtiyaçlarınızı profesyonel ekibimiz aracılığıyla karşılarken düğün...

2.000-3.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

2

Yorum

%41 indirim 17 1 2
İncele
Esnek sözleşme Özyalçın Düğün Salonu

Bornova

Özyalçın Düğün Salonu

Hayatınızın en anlamlı gününde unutamayacağınız bir düğün organizasyonu geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü biz her çiftimizin hayallerini süsleyen düğün konseptini sunabilmek için 1998...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

12

Yorum

25 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Diğer Düğün Salonları

Bornova Düğün Salonları

Bornovalı çiftler arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları oluyor. Düğün salonları; her semtte çok sayıda bulunmaları, her bütçeye uygun fiyatlar sunmaları ve çok sayıda davetli ağırlayabilmeleri sayesinde yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları, genelde kapalı balo alanlarıyla hizmet verse de bir kısmında açık alan da bulunuyor.

Bornova düğün salonlarının kapasitesi 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mekanlar oldukça geniş alanlara sahipler. Ayrıca kapasitelerine eşdeğer dans pistleri de bulunuyor. Bu da davetlilerinizin rahatça eğlenebilmesi açısından dikkat edilmesi gereken bir detay.

Bornova’daki düğün salonlarına baktığımızda, birçoğunun kolonsuz veya az kolonlu olduğunu görüyoruz. Bu sayede davetliler dans pistini ve gelin-damat masasını rahat bir şekilde görebiliyor. Ayrıca yüksek tavanı olan birçok salon da bulunuyor.

Düğün salonlarındaki düğünler çoğunlukla akşam saatlerinde 19:00 gibi başlıyor. Ancak bazı salonlar, gündüz organizasyonları da düzenleyebiliyor. Yani dilerseniz gündüz 14:00-18:00 saatleri arasında düğününüzü yapabiliyorsunuz.

Bornova düğün salonlarından biriyle anlaşırsanız, organizasyon öncesinde dinlenebilmeniz için size bir gelin odası tahsis ediliyor. Bu odaya servis elemanları tarafından ikramlar getiriliyor. Ayrıca bazı mekanlarda makyaj masası gibi aksesuarlar da bulunuyor. Bu sayede kuaför ve makyözünüzü getirerek size özel odada hazırlanabiliyorsunuz.

Bornova Düğün Salonlarının Hizmetleri

Bornova düğün salonları, çifti ve davetlileri ikramsız bırakmıyor. Salonların bir kısmında sadece pasta ve meşrubat ikramı yapılırken, bazıları yemek servisi de yapabiliyor. Düğün organizasyonlarına özel yemek menüleri hazırlıyorlar, çiftler de bunların arasından dilediğini seçebiliyor. Düğünden önce anlaştığınız salona giderek seçtiğiniz menünün tadımını yapabiliyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen lezzetler olursa değiştirilmesini de talep edebiliyorsunuz.

Bornova düğün salonlarının bünyelerinde organizasyon ekipleri oluyor. Bu ekip tarafından düğününüzün planı çıkarılıyor. Düğün günü de devamlı yanınızda oluyorlar ve akış doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Ayrıca çiftlerin taleplerini karşılaması için bir de servis elemanı bulunuyor.

Mekan yetkilileriyle tüm talepleriniz için görüşebiliyorsunuz. Mesela volkan şovu, havai fişek gösterisi, dansöz/zenne gibi ekstra isteklerinizin birçoğunu karşılayabiliyorlar.

Bornova düğün salonlarının anlaşmalı fotoğraf ekipleri bulunuyor. Bu ekip, düğününüzü başından sonuna kadar kayıt altına alıyor ve fotoğraflarla ölümsüzleştiriyorlar. Davetlileriniz dilerse anında basılan fotoğraflardan satın alabiliyor. Düğün sonrasında da tüm fotoğraflar size teslim ediliyor.

Mekanların kendilerine ait ses ve ışık sistemleri oluyor. Bu sistemler mekan içerisinde hazır bir şekilde bekletiliyor. Yani amfi, mikser gibi aletler için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Mekan giydirmeleri, masa üstü aksesuar kullanımı, gelin-damat masasının süslenmesi gibi detayların tümü yetkililer tarafından yapılıyor. Bornova’daki düğün salonlarının birçoğu çiftlere süsleme konusunda renk alternatifleri sunuyor. Tarzınıza en yakın olanı seçebiliyorsunuz. Ekstra olarak canlı çiçek gibi talepleriniz olursa, bunları da anlaşmalı firmalarından temin edebiliyorlar.

Bornova’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Bornova’da bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirmeniz şart. Hem mekan ücreti bu rakama göre belirlenecek hem de siz davetlilerinizin rahat hareket edeceği bir alanda düğün yapmak istersiniz. Kişi kapasitesi ile davetli sayınızın eşdeğer olduğu mekanlarla görüşmelisiniz.

Düğün salonlarının genelde kapalı alanlara sahip olduğundan bahsetmiştik. Kapalı bir alanda düğün yapacaksanız, dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri kesinlikle tavanın yüksekliği! Herkese ferah bir ortam yaratılması çok önemli. Ayrıca salonda birden fazla klima bulunması da şart. Özellikle yaz döneminde düğün yapacak çiftler bu konuyu çok önemsemeliler.

Jeneratör de düğün salonlarına sormanız gereken konulardan biri. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda düğününüzün yarıda kesilmesini istemezsiniz, değil mi?

Kendi aracıyla gelecek olan davetlilerinizin sayısı fazlaysa, anlaşacağınız Bornova düğün salonunun otoparkı olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Park yeri bulma probleminden dolayı birçok davetli düğününüze geç kalabilir.

Düğün salonlarının birçoğunda teras, balkon gibi sigara içme alanları bulunuyor. Siz de mekanlara bu açıdan bakmalısınız. Davetlilerin yoruldukları anda çıkıp soluklanabilecekleri, küçük de olsa bir açık alanları mevcut mu?

Bornova Düğün Salonlarının Fiyatları

Bornova’daki düğün salonları genelde çiftlerle toplam bir rakam üzerinden anlaşıyor. Mekanlar, birbirinden farklı düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriğine ve davetli sayısına göre toplam rakam belirleyip çiftlere sunuyorlar. Ancak yemekli bir organizasyon yapacaksanız, o zaman kişi başı fiyat alıyorsunuz. Seçtiğiniz menünün içeriğine göre fiyatlar belirleniyor. Maliyeti yüksek yemeklerin yer aldığı menülerde fiyatlar artıyor.

Düğün yapacağınız tarihin de ödeyeceğiniz rakamla büyük bir bağlantısı var. Bornova düğün salonlarının büyük bir kısmında, her mevsim düğün yapılabiliyor. Ancak kışın yapılan düğünlerin fiyatları, yazın yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Kış dönemi çiftler tarafından çok ilgi görmediğinden, mekanlar bu aylarda kampanyalar düzenliyor. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

Bornova düğün salonlarının anlaşmalı DJ ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekip dışında başka bir isimle çalışmak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Bornova düğün salonlarından net bir rakam almak isterseniz, firma sayfalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Fotoğrafların, hizmetlerin, detaylı bilgilerin yer aldığı mekan sayfalarını inceleyip; beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca düğün salonlarının sayfalarından minimum fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.