Bornova Düğün Salonları

Samimi bir düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler şüphesiz ki tüm sevdikleri ve aileleri ile birlikte büyük bir düğün isteyecektir. Böyle düşünen çiftlere özel Bornova düğün salonlarını özellikleri ve hizmet ayrıntıları ile listeledik.

Hediye
Okçu Düğün Salonu
38
1
Okçu Düğün Salonu

8 yorum

Bornova

 • 2. yıl
 • Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 - 20.000 TL
  Kapasite
  500-750
  İzmir Seyirtepe
  39
  1
  İzmir Seyirtepe

  25 yorum

  Karşıyaka

 • 3. yıl
 • İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...

  Başlangıç Fiyatı
  50.000 - 75.000 TL
  Kapasite
  300-400
  Aydemir Plaza Düğün Salonları
  114
  13
  Aydemir Plaza Düğün Salonları

  11 yorum

  Bayraklı

 • 4. yıl
 • Aydemir Plaza Düğün Salonları, İzmir’in Bayraklı ilçesinde “hep hayalinizi kurduğunuz düğün, hayallerde kalmayacak” mottosundan yola çıkarak uzun yıllardır hizmet veriyor. Mükemmel atmosferimiz...

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 TL'den az
  Kapasite
  750-1.000
  Bordo Yeşil Garden
  Üyelere
  Özel Fiyat
  55
  3
  Bordo Yeşil Garden

  11 yorum

  Bornova

 • 2. yıl
 • Yıllarca bahsedilecek, sevdiklerinizin beğenisini toplayacağınız bir düğün ile dünya evine girmeye hazır mısınız? Sizlere birçok imkânı aynı anda sunarak mutluluğunuzu sağlıyoruz. Nasıl mı? Bordo...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  26.000 TL Fiyat Al

  Pırlanta Düğün Salonu
  Üyelere
  Özel Fiyat
  61
  Pırlanta Düğün Salonu

  16 yorum

  Bornova

 • 6. yıl
 • İzmir Bornova Pırlanta Düğün Salonu olarak davet sektöründeki deneyimimizle çiftlerimize şık ve sade bir mekan yarattık. Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetle...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  18.000 TL Fiyat Al

  Topkapı Garden Düğün Salonu
  32
  2
  Topkapı Garden Düğün Salonu

  59 yorum

  Bornova

 • 7. yıl
 • Bornova düğün salonları arasında bulunan Topkapı Garden olarak çok sayıdaki hem kapalı hem açık davet alanlarımızla dört mevsim mutluluğunuza ortak oluyoruz. 2004 yılından beri düğün sektöründe...

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 - 20.000 TL
  Kapasite
  750-1.000
  Beyza Düğün Salonu
  25
  Beyza Düğün Salonu

  Bayraklı

 • 3. yıl
 • Hayatınızın en özel günü yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki düğün mekanını bulamadıysanız size iyi bir haberimiz var. Beyaz Düğün Salonu İzmir’de muhteşem bir atmosferde, kusursuz hizmet...

  Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 30.000 TL
  Kapasite
  300-400
  Ali Baba Düğün Salonu
  11

  En güzel düğüne sahip olma şansını herkes ister. İste bu şansı size İzmir’de size biz veriyoruz. Suların büyüsünü, yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturuyoruz ve hayalinizin de ötesinde bir düğün...

  Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 30.000 TL
  Kapasite
  750-1.000

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bornova Düğün Salonları

  Bornovalı çiftler arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları oluyor. Düğün salonları; her semtte çok sayıda bulunmaları, her bütçeye uygun fiyatlar sunmaları ve çok sayıda davetli ağırlayabilmeleri sayesinde yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları, genelde kapalı balo alanlarıyla hizmet verse de bir kısmında açık alan da bulunuyor.

  Bornova düğün salonlarının kapasitesi 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mekanlar oldukça geniş alanlara sahipler. Ayrıca kapasitelerine eşdeğer dans pistleri de bulunuyor. Bu da davetlilerinizin rahatça eğlenebilmesi açısından dikkat edilmesi gereken bir detay.

  Bornova’daki düğün salonlarına baktığımızda, birçoğunun kolonsuz veya az kolonlu olduğunu görüyoruz. Bu sayede davetliler dans pistini ve gelin-damat masasını rahat bir şekilde görebiliyor. Ayrıca yüksek tavanı olan birçok salon da bulunuyor.

  Düğün salonlarındaki düğünler çoğunlukla akşam saatlerinde 19:00 gibi başlıyor. Ancak bazı salonlar, gündüz organizasyonları da düzenleyebiliyor. Yani dilerseniz gündüz 14:00-18:00 saatleri arasında düğününüzü yapabiliyorsunuz.

  Bornova düğün salonlarından biriyle anlaşırsanız, organizasyon öncesinde dinlenebilmeniz için size bir gelin odası tahsis ediliyor. Bu odaya servis elemanları tarafından ikramlar getiriliyor. Ayrıca bazı mekanlarda makyaj masası gibi aksesuarlar da bulunuyor. Bu sayede kuaför ve makyözünüzü getirerek size özel odada hazırlanabiliyorsunuz.

  Bornova Düğün Salonlarının Hizmetleri

  Bornova düğün salonları, çifti ve davetlileri ikramsız bırakmıyor. Salonların bir kısmında sadece pasta ve meşrubat ikramı yapılırken, bazıları yemek servisi de yapabiliyor. Düğün organizasyonlarına özel yemek menüleri hazırlıyorlar, çiftler de bunların arasından dilediğini seçebiliyor. Düğünden önce anlaştığınız salona giderek seçtiğiniz menünün tadımını yapabiliyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen lezzetler olursa değiştirilmesini de talep edebiliyorsunuz.

  Bornova düğün salonlarının bünyelerinde organizasyon ekipleri oluyor. Bu ekip tarafından düğününüzün planı çıkarılıyor. Düğün günü de devamlı yanınızda oluyorlar ve akış doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Ayrıca çiftlerin taleplerini karşılaması için bir de servis elemanı bulunuyor.

  Mekan yetkilileriyle tüm talepleriniz için görüşebiliyorsunuz. Mesela volkan şovu, havai fişek gösterisi, dansöz/zenne gibi ekstra isteklerinizin birçoğunu karşılayabiliyorlar.

  Bornova düğün salonlarının anlaşmalı fotoğraf ekipleri bulunuyor. Bu ekip, düğününüzü başından sonuna kadar kayıt altına alıyor ve fotoğraflarla ölümsüzleştiriyorlar. Davetlileriniz dilerse anında basılan fotoğraflardan satın alabiliyor. Düğün sonrasında da tüm fotoğraflar size teslim ediliyor.

  Mekanların kendilerine ait ses ve ışık sistemleri oluyor. Bu sistemler mekan içerisinde hazır bir şekilde bekletiliyor. Yani amfi, mikser gibi aletler için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

  Mekan giydirmeleri, masa üstü aksesuar kullanımı, gelin-damat masasının süslenmesi gibi detayların tümü yetkililer tarafından yapılıyor. Bornova’daki düğün salonlarının birçoğu çiftlere süsleme konusunda renk alternatifleri sunuyor. Tarzınıza en yakın olanı seçebiliyorsunuz. Ekstra olarak canlı çiçek gibi talepleriniz olursa, bunları da anlaşmalı firmalarından temin edebiliyorlar.

  Bornova’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

  Bornova’da bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirmeniz şart. Hem mekan ücreti bu rakama göre belirlenecek hem de siz davetlilerinizin rahat hareket edeceği bir alanda düğün yapmak istersiniz. Kişi kapasitesi ile davetli sayınızın eşdeğer olduğu mekanlarla görüşmelisiniz.

  Düğün salonlarının genelde kapalı alanlara sahip olduğundan bahsetmiştik. Kapalı bir alanda düğün yapacaksanız, dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri kesinlikle tavanın yüksekliği! Herkese ferah bir ortam yaratılması çok önemli. Ayrıca salonda birden fazla klima bulunması da şart. Özellikle yaz döneminde düğün yapacak çiftler bu konuyu çok önemsemeliler.

  Jeneratör de düğün salonlarına sormanız gereken konulardan biri. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda düğününüzün yarıda kesilmesini istemezsiniz, değil mi?

  Kendi aracıyla gelecek olan davetlilerinizin sayısı fazlaysa, anlaşacağınız Bornova düğün salonunun otoparkı olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Park yeri bulma probleminden dolayı birçok davetli düğününüze geç kalabilir.

  Düğün salonlarının birçoğunda teras, balkon gibi sigara içme alanları bulunuyor. Siz de mekanlara bu açıdan bakmalısınız. Davetlilerin yoruldukları anda çıkıp soluklanabilecekleri, küçük de olsa bir açık alanları mevcut mu?

  Bornova Düğün Salonlarının Fiyatları

  Bornova’daki düğün salonları genelde çiftlerle toplam bir rakam üzerinden anlaşıyor. Mekanlar, birbirinden farklı düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriğine ve davetli sayısına göre toplam rakam belirleyip çiftlere sunuyorlar. Ancak yemekli bir organizasyon yapacaksanız, o zaman kişi başı fiyat alıyorsunuz. Seçtiğiniz menünün içeriğine göre fiyatlar belirleniyor. Maliyeti yüksek yemeklerin yer aldığı menülerde fiyatlar artıyor.

  Düğün yapacağınız tarihin de ödeyeceğiniz rakamla büyük bir bağlantısı var. Bornova düğün salonlarının büyük bir kısmında, her mevsim düğün yapılabiliyor. Ancak kışın yapılan düğünlerin fiyatları, yazın yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Kış dönemi çiftler tarafından çok ilgi görmediğinden, mekanlar bu aylarda kampanyalar düzenliyor. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

  Bornova düğün salonlarının anlaşmalı DJ ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekip dışında başka bir isimle çalışmak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekebiliyor.

  Bornova düğün salonlarından net bir rakam almak isterseniz, firma sayfalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Fotoğrafların, hizmetlerin, detaylı bilgilerin yer aldığı mekan sayfalarını inceleyip; beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca düğün salonlarının sayfalarından minimum fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

  Bornova Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Diğer Düğün Salonları