İzmir Seyirtepe
5,0
(25 Yorum)
4. yıl
Karşıyaka
İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...
100 - 700 Kişi
1.500 750 TL
İncele
Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova
Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....
100 - 700 Kişi
22.000 18.000 TL
İncele
Topkapı Garden Düğün Salonu
5,0
(60 Yorum)
8. yıl
Bornova
Bornova düğün salonları arasında bulunan Topkapı Garden olarak çok sayıdaki hem kapalı hem açık davet alanlarımızla dört mevsim mutluluğunuza ortak oluyoruz. 2004 yılından beri düğün sektöründe...
200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Pırlanta Düğün Salonu
4,7
(19 Yorum)
6. yıl
Bornova
İzmir Bornova Pırlanta Düğün Salonu olarak davet sektöründeki deneyimimizle çiftlerimize şık ve sade bir mekan yarattık. Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetle...
150 - 600 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Begonvil Salon
Bornova
Begonvil Salon, Bornova Yeşilova bölgesinde 8 yıldır müşterilerine hizmet sunuyor. Geleneksel kapalı salon anlayışından farklı bir deneyim arayan çiftlere yönelik, özgün rustik tarzıyla öne çıkan...
150 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Aydemir Plaza Düğün Salonları
5,0
(11 Yorum)
4. yıl
Bayraklı
Aydemir Plaza Düğün Salonları, İzmir’in Bayraklı ilçesinde “hep hayalinizi kurduğunuz düğün, hayallerde kalmayacak” mottosundan yola çıkarak uzun yıllardır hizmet veriyor. Mükemmel atmosferimiz...
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Beyza Düğün Salonu
1 Yorum
4. yıl
Bayraklı
Hayatınızın en özel günü yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki düğün mekanını bulamadıysanız size iyi bir haberimiz var. Beyaz Düğün Salonu İzmir’de muhteşem bir atmosferde, kusursuz hizmet...
100 - 350 Kişi
20.000 10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
200 - 850 Kişi
100.000 - 150.000 TL
100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bornova Düğün Salonları

Bornovalı çiftler arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları oluyor. Düğün salonları; her semtte çok sayıda bulunmaları, her bütçeye uygun fiyatlar sunmaları ve çok sayıda davetli ağırlayabilmeleri sayesinde yoğun ilgi görüyor. Düğün salonları, genelde kapalı balo alanlarıyla hizmet verse de bir kısmında açık alan da bulunuyor.

Bornova düğün salonlarının kapasitesi 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mekanlar oldukça geniş alanlara sahipler. Ayrıca kapasitelerine eşdeğer dans pistleri de bulunuyor. Bu da davetlilerinizin rahatça eğlenebilmesi açısından dikkat edilmesi gereken bir detay.

Bornova’daki düğün salonlarına baktığımızda, birçoğunun kolonsuz veya az kolonlu olduğunu görüyoruz. Bu sayede davetliler dans pistini ve gelin-damat masasını rahat bir şekilde görebiliyor. Ayrıca yüksek tavanı olan birçok salon da bulunuyor.

Düğün salonlarındaki düğünler çoğunlukla akşam saatlerinde 19:00 gibi başlıyor. Ancak bazı salonlar, gündüz organizasyonları da düzenleyebiliyor. Yani dilerseniz gündüz 14:00-18:00 saatleri arasında düğününüzü yapabiliyorsunuz.

Bornova düğün salonlarından biriyle anlaşırsanız, organizasyon öncesinde dinlenebilmeniz için size bir gelin odası tahsis ediliyor. Bu odaya servis elemanları tarafından ikramlar getiriliyor. Ayrıca bazı mekanlarda makyaj masası gibi aksesuarlar da bulunuyor. Bu sayede kuaför ve makyözünüzü getirerek size özel odada hazırlanabiliyorsunuz.

Bornova Düğün Salonlarının Hizmetleri

Bornova düğün salonları, çifti ve davetlileri ikramsız bırakmıyor. Salonların bir kısmında sadece pasta ve meşrubat ikramı yapılırken, bazıları yemek servisi de yapabiliyor. Düğün organizasyonlarına özel yemek menüleri hazırlıyorlar, çiftler de bunların arasından dilediğini seçebiliyor. Düğünden önce anlaştığınız salona giderek seçtiğiniz menünün tadımını yapabiliyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen lezzetler olursa değiştirilmesini de talep edebiliyorsunuz.

Bornova düğün salonlarının bünyelerinde organizasyon ekipleri oluyor. Bu ekip tarafından düğününüzün planı çıkarılıyor. Düğün günü de devamlı yanınızda oluyorlar ve akış doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Ayrıca çiftlerin taleplerini karşılaması için bir de servis elemanı bulunuyor.

Mekan yetkilileriyle tüm talepleriniz için görüşebiliyorsunuz. Mesela volkan şovu, havai fişek gösterisi, dansöz/zenne gibi ekstra isteklerinizin birçoğunu karşılayabiliyorlar.

Bornova düğün salonlarının anlaşmalı fotoğraf ekipleri bulunuyor. Bu ekip, düğününüzü başından sonuna kadar kayıt altına alıyor ve fotoğraflarla ölümsüzleştiriyorlar. Davetlileriniz dilerse anında basılan fotoğraflardan satın alabiliyor. Düğün sonrasında da tüm fotoğraflar size teslim ediliyor.

Mekanların kendilerine ait ses ve ışık sistemleri oluyor. Bu sistemler mekan içerisinde hazır bir şekilde bekletiliyor. Yani amfi, mikser gibi aletler için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Mekan giydirmeleri, masa üstü aksesuar kullanımı, gelin-damat masasının süslenmesi gibi detayların tümü yetkililer tarafından yapılıyor. Bornova’daki düğün salonlarının birçoğu çiftlere süsleme konusunda renk alternatifleri sunuyor. Tarzınıza en yakın olanı seçebiliyorsunuz. Ekstra olarak canlı çiçek gibi talepleriniz olursa, bunları da anlaşmalı firmalarından temin edebiliyorlar.

Bornova’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Bornova’da bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirmeniz şart. Hem mekan ücreti bu rakama göre belirlenecek hem de siz davetlilerinizin rahat hareket edeceği bir alanda düğün yapmak istersiniz. Kişi kapasitesi ile davetli sayınızın eşdeğer olduğu mekanlarla görüşmelisiniz.

Düğün salonlarının genelde kapalı alanlara sahip olduğundan bahsetmiştik. Kapalı bir alanda düğün yapacaksanız, dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri kesinlikle tavanın yüksekliği! Herkese ferah bir ortam yaratılması çok önemli. Ayrıca salonda birden fazla klima bulunması da şart. Özellikle yaz döneminde düğün yapacak çiftler bu konuyu çok önemsemeliler.

Jeneratör de düğün salonlarına sormanız gereken konulardan biri. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda düğününüzün yarıda kesilmesini istemezsiniz, değil mi?

Kendi aracıyla gelecek olan davetlilerinizin sayısı fazlaysa, anlaşacağınız Bornova düğün salonunun otoparkı olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Park yeri bulma probleminden dolayı birçok davetli düğününüze geç kalabilir.

Düğün salonlarının birçoğunda teras, balkon gibi sigara içme alanları bulunuyor. Siz de mekanlara bu açıdan bakmalısınız. Davetlilerin yoruldukları anda çıkıp soluklanabilecekleri, küçük de olsa bir açık alanları mevcut mu?

Bornova Düğün Salonlarının Fiyatları

Bornova’daki düğün salonları genelde çiftlerle toplam bir rakam üzerinden anlaşıyor. Mekanlar, birbirinden farklı düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriğine ve davetli sayısına göre toplam rakam belirleyip çiftlere sunuyorlar. Ancak yemekli bir organizasyon yapacaksanız, o zaman kişi başı fiyat alıyorsunuz. Seçtiğiniz menünün içeriğine göre fiyatlar belirleniyor. Maliyeti yüksek yemeklerin yer aldığı menülerde fiyatlar artıyor.

Düğün yapacağınız tarihin de ödeyeceğiniz rakamla büyük bir bağlantısı var. Bornova düğün salonlarının büyük bir kısmında, her mevsim düğün yapılabiliyor. Ancak kışın yapılan düğünlerin fiyatları, yazın yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Kış dönemi çiftler tarafından çok ilgi görmediğinden, mekanlar bu aylarda kampanyalar düzenliyor. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

Bornova düğün salonlarının anlaşmalı DJ ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Bu ekip dışında başka bir isimle çalışmak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Bornova düğün salonlarından net bir rakam almak isterseniz, firma sayfalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Fotoğrafların, hizmetlerin, detaylı bilgilerin yer aldığı mekan sayfalarını inceleyip; beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca düğün salonlarının sayfalarından minimum fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Bornova Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları