Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova
Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....
100 - 700 Kişi
10.000 - 20.000 TL
İzmir Seyirtepe
5,0
(25 Yorum)
3. yıl
Karşıyaka
İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...
100 - 600 Kişi
55.000 30.000 TL
Beyza Düğün Salonu
1 Yorum
4. yıl
Bayraklı
Hayatınızın en özel günü yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki düğün mekanını bulamadıysanız size iyi bir haberimiz var. Beyaz Düğün Salonu İzmir’de muhteşem bir atmosferde, kusursuz hizmet...
100 - 350 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Pırlanta Düğün Salonu
4,7
(18 Yorum)
6. yıl
Bornova
İzmir Bornova Pırlanta Düğün Salonu olarak davet sektöründeki deneyimimizle çiftlerimize şık ve sade bir mekan yarattık. Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetle...
150 - 600 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Güvendik Event Park
4,8
(11 Yorum)
3. yıl
Bornova
Yıllarca bahsedilecek, sevdiklerinizin beğenisini toplayacağınız bir düğün ile dünya evine girmeye hazır mısınız? Sizlere birçok imkânı aynı anda sunarak mutluluğunuzu sağlıyoruz. Nasıl mı? Bordo...
100 - 300 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Aydemir Plaza Düğün Salonları
5,0
(11 Yorum)
4. yıl
Bayraklı
Aydemir Plaza Düğün Salonları, İzmir’in Bayraklı ilçesinde “hep hayalinizi kurduğunuz düğün, hayallerde kalmayacak” mottosundan yola çıkarak uzun yıllardır hizmet veriyor. Mükemmel atmosferimiz...
200 - 875 Kişi
50.000 40.000 TL

Diğer Firmalar

Bayraklı
Taş Konak
100 - 350 Kişi
20.000 - 30.000 TL
50 - 750 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100 - 450 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
100 - 250 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100 - 450 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bayraklı’daki Düğün Salonları

Bayraklı, İzmir’in en popüler semtlerinden biri. Deniz manzarası, doğal atmosferi ve şık ortamları ile burada birçok düğün salonuna yer veriliyor. Bayraklı’daki düğün salonları geniş ve ferah alanları sayesinde konuklarınız için rahat bir davet alanı sunuyor. Ayrıca salonların büyük bir çoğunluğu açık havada düzenlenen etkinlikler için de uygun tasarım ve fiziki özelliklere sahip.

Bayraklı düğün salonları arasında farklı büyüklüklerdeki organizasyonlar için uygun bir seçenek bulmak mümkün oluyor. Davet alanlarının kapasiteleri 200 kişiden başlayıp 3.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mevsim koşulları doğrultusunda davetli sayınıza uygun alanı seçebilirsiniz. Bayraklı merkezi ilçelerden biri olduğundan buradaki düğün salonları İzmir’in en işlek caddeleri üzerinde yer alıyor; toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaylaşıyor.

Özel araçlarıyla ulaşım sağlayacak davetlileriniz için ise çoğunlukla mekanlara ait otopark mevcut oluyor. Aksi takdirde mekana yakın olan otopark imkanlarından yararlanabilirsiniz. Anadolu ve Sakarya Caddeleri ile Mansuroğlu, Çiçek ve Gümüşpala mahallelerinde fazla sayıda düğün salonuyla karşılaşabilirsiniz. Bu mahalleler nezih ve şehir merkezine yakın noktadalar. Şehir dışından gelecek konuklarınız için konaklama imkanının geniş olduğunu söyleyebiliriz.

Manas Bulvarı civarında yer alan düğün salonları ise daha çok açık davet alanı özelliği gösteren salonları bulabilirsiniz. İzmir Bayraklı’daki düğün salonları; modern mimarileri, geniş kapasiteleri, güzel manzaraları ve kolay ulaşımı ile düğün organizasyonları için mükemmel fırsat tanıyor! İzmir Bayraklı düğün salonları unutulmaz bir gece için çiftlere farklı olanaklar sunmakla kalmıyor; çeşitli organizasyonlara da kapılarını açıyor.

İzmir Bayraklı Düğün Salonları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bayraklı'daki düğün salonları arasında fiyat açısından farklılıklar bulunuyor. Salonların yer aldığı mahallelere göre başlangıç fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Bayraklı'nın deniz kenarına bir tık daha uzak olan kuzey mahalleleri genellikle daha uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Ekonomik organizasyonlar için Mansuroğlu Mahallesi’ne de bakabilirsiniz. Ayrıca Bayraklı Belediyesi düğün salonlarında deniz manzaralı düğünleri makul fiyatlara yapmaya imkan tanıyor!

Bayraklı’da düğün salonları her bütçeye uygun alternatifler ile faaliyet gösteriyor. Fakat yaptığınız tercihler doğrultusunda toplam tutarda artış yaşanabiliyor. Yemeksiz organizasyonlarınızı yemeklilere göre daha makul fiyatlara yapabilirsiniz. Yemeklilerde ise kişi başı üzerinden fiyat teklifi yapıldığından menü seçimi ve davetli sayısı önemli oluyor. Mekanlardan talep edeceğiniz ekstra hizmetler için de ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Bayraklı’da düğün fiyatları mevsime göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle yaz aylarında düğün salonları daha yoğun talep gördüğü için fiyatlar artabilir. Bu nedenle, düğün tarihinizi belirlerken mevsim faktörünü göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir. Salonlar genellikle ödeme kolaylıkları sağlıyor. Taksitli ödeme seçenekleri, nakit ödeme indirimleri ve kredi kartı ile ödeme gibi farklı seçenekler sunuyorlar.

Bayraklı’daki Düğün Salonları Çiftlere Neler Sunuyor?

Bayraklı’daki salonlar, düğünler için özel olarak tasarlanan paketler sunuyorlar. Organizasyonunuzu benzersiz kılmak için her türlü detayı içeren paketlerde esneklik de yapabiliyorlar. İstekleriniz doğrultusunda bir hizmet almanız için profesyonel davet sorumlusu tahsis ediyorlar. Hizmetler için kendi bünyelerindeki ekiplerin yanı sıra; çözüm ortaklarından da destek alabiliyorlar. ‘’Düğün günümüzde genel olarak hangi imkanlardan yararlanabiliriz?’’ sorularına cevabı aşağıda bulabilirsiniz:

Bayraklı Deniz Kenarı Düğün Salonları

Bayraklı düğün yerleri açısından oldukça zengin. Çünkü büyük bir konum avantajına sahip. Özellikle de deniz manzaralı bir organizasyon için ilk tercih edilen yerlerden oluyor. Bayraklı’da manzaralı düğün yapmak isteyen çiftler, teras alanı seçeneği olan Mansuroğlu Mahallesi’ndeki salonları değerlendirebilirler. Deniz manzarasının eşlik edeceği düğünler için Anadolu Caddesi üzerindeki lüks organizasyonlara imza atan salonlar da incelenebilir.

Mekanların sundukları manzaraların fiyatlar için büyük bir etken olduğu aşikar. Bayraklı’da ise deniz manzaralı bir düğün için çok uçuk fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. Aynı ilçede mavinin yeşille buluştuğu birçok davet alanını da bulabiliyorsunuz. Üstelik kış organizasyonlarınızda da camekanlar sayesinde manzaranın tadını çıkarabiliyor, açık alanlarında hava almaya çıkabiliyorsunuz.

Bayraklı düğün salonları, İzmir’de organizasyonların en keyifli geçtiği yerlerden biri. Merkezi konumları, güzel olanakları, geniş fiyat yelpazesi ile çiftlerin de sıklıkla tercihi ettiği bölgelerden. Siz de burada yer alan mekanlar hakkında fikir edinmek isterseniz, sayfa üzerindeki filtreleme araçlarını kullanarak kriterlerinize özgü bir liste çıkarabilirsiniz. Kısa bir form aracılığıyla beğendiğiniz salonlardan fiyat tekliflerini alabilirsiniz!

Bayraklı Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları