Düğün Pastası Ankara

Kuki Plus

Kuki Plus
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuki Plus Hakkında

Kuki Butik Pasta
Ankara'nın şüphesiz en yaratıcı ve en keyifli pastalarına imza atan Kuki'nin pasta tasarımı yolculuğu 1998'de başladı.
O tarihe kadar kutlamalarını ve özel günlerini klasik pastalarla zenginleştirmeye çalışan başkentliler için Kuki bir ilkti. Çünkü bu keyifli mekanda, hayallerinde şekillendirdikleri pastaları gerçeğe dönüştürmek, sevdiklerinin resimlerini pastaların üzerinde görmek, adeta bir sanat eseri sayılabilecek pastalar yaratmak mümkündü ve bu kesinlikle yepyeni bir şeydi.
Kuki bir ilki gerçekleştirmenin sorumluluğuyla yarattığı lezzetleri, profesyonel pasta dekoratörlerinin dokunuşlarıyla şekillendirerek müşterilerine hep en yeniyi ve en kaliteliyi sunmayı ilke edindi.
Doğumgünü, düğün, yıldönümü, özel kutlamalar ve akla gelebilecek her türlü renkli gün için birbirinden güzel ve şık tasarım pastalar hazırlayan Kuki müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyor. Onların hayallerindeki pastayı gerçeğe dönüştürmek için sıkı dialoglar kuruyor ve üretimin her aşamasında fikirlerini alıyor. Butik pasta alanında ilk sırayı yıllardır kimseye kaptırmamasının sebebi de kesinlikle bu.
Hafta içi ve hafta sonu inanılmaz bir yoğunlukla butik pastalar hazırlayan Kuki çalışanları, Sevgililer Günü ya da yılbaşı gibi özel tarihlerde adeta sanatsal bir seri üretime geçiyorlar. İstediğiniz tasarımı bir-iki gün öncesinden Kuki'ye bildirmeniz yeterli.
Pasta Tasarımı Türkiye 1. Yadigar Arslan'la beraber yıllardır inanılmaz pasta tasarımları gerçekleştiren Kuki, yarattığı lezzetleri düzenlediği pastacılık kurslarıyla başkentlilerle paylaşıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Filistin Cad. No:4 Gaziosmanpaşa, Çankaya / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Kuki Plus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.