Nikah Sonrası Yemeği Malatya

Seyran Park

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seyran Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Seyran Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Seyran Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Seyran Park Sıkça Sorulan Sorular

Seyran Park düğün fiyatları ne kadar?

Seyran Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seyran Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seyran Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyran Park 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Seyran Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyran Park düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Seyran Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyran Park düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, kına, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Seyran Park Hakkında

Nikâhınız sonrasında sevdikleriniz ile birlikte gidip hoş sohbetler ve lezzetli yemekler eşliğinde güzel vakit geçireceğiniz bir yer arıyorsanız buldunuz. Doğa ile içe içe olan Seyran Park Malatya’da sizi bekliyor.

Seyran Park olarak en iyi bildiğimiz işlerden bir tanesi tabii ki de yemek yapmaktır. Bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. Çünkü yıllarımızı verdiğimiz bu mesleğimizde çok sayıda tecrübemiz oldu. Şimdi, deneyimli bir çalışan kadrosu ile mutfağımızı başarı ile yönetiyoruz. Adı üzerinde nikâh sonrası yemeği gibi bir etkinlik için de sanıyoruz ki yemekler en az bizim konuya verdiğimiz kadar önemli. Aileniz ve arkadaşlarınız dâhil tüm sevdiklerinizin katılacağı böylesine özel bir etkinlikte yemeklerin beklediğiniz kadar güzel olmasını istemek de en doğal hakkınız. Ancak biz de şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki yemek konusunda hiç tereddüde düşmenize gerek yok.

Usta aşçılarımız fevkalâde lezzetler ile konuklarınıza iyi bir ziyafet çektireceklerdir. Zaten çok zengin olan Türk mutfağımızın ürünlerini ağırlıklı olarak Malatya yöresi usulüne uygun şekilde sunuyoruz. Şehrimize özgü yemekleri de en iyi şekilde yapıyoruz. Bunlar arasından en sevdiğiniz yemekleri seçebilir ve kendinize özel bir menü yaratabilirsiniz. Bütçenize uygun bir set menüyü de birlikte kararlaştırabiliriz. Önceden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde zaten yemekleriniz tam vaktinde hazır olacaktır. Sıcak sıcak servis eder, beğeninize sunarız.

Peki, Malatya Seyran Park nerede? Hemen anlatalım, yerimiz Molla Kasım Mahallesi, Aliağa Caddesi’nde bulunuyor. İlçe olarak ise Yeşilyurt’a bağlıyız ve şehrin her yerinden misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfa üzerinde sağ tarafta bir form olduğunu göreceksiniz. Onu çok kısa bir sürede eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Bu sayede tek tıkla bize ulaşabilir, fiyatlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Molla Kasım Mahallesi, Aliağa Caddesi No:66 Yesilyurt / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Seyran Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.