Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Güler yüzlü bir ekip, çok uygun fiyatlar, kaliteli hizmet ve daha birçok detay.. Bir düğün salonunda olması gereken tüm özelliklere sahip Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu ile mutluluğa adım atmak ister misiniz?

Öncelikle salonumuzun yüksek bir tavana sahip olduğunu söylemek istiyoruz. Bu, ne kadar kalabalık bir organizasyon olursa olsun basık bir ortamdan uzak olmanızı sağlayacak. Işıklandırmalarımızda da asma ışık tercih etmediğimiz için tavanın yüksekliğini çok daha iyi kullanabiliyoruz. Geniş bir pistin bulunduğu, bu pistin üstünün de rengarenk ışıklarla donandığını söylemek istiyoruz. Eğlenceli anlarınızı geçireceğiniz, sevdiklerinizle dans edeceğiniz bu alanda unutulmaz dakikalar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Işık konusunda sağladığımız imkânları ses ve sahne konusunda da sağlıyoruz. Salonun köşelerine yerleştirdiğimiz son teknoloji ses sistemlerimiz ile müziği rahatlıkla duymanızı sağlıyoruz. Salonun en uzak bölgesinde oturan misafirlerimizin bile ışık ve ses konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağından emin olabilirsiniz.

Pisti gören bir alana yerleştirdiğimiz gelin ve damat masasından başlayan süslemelerimiz, masa ve sandalyelerle devam ediyor. Çiçeklerle, balonlarla veya istediğiniz başka aksesuarlarla süslüyor, aklınızdaki düğünü yaşatmaya çalışıyoruz. Belirlediğiniz tarz ve konsepti Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu’nda uygulayabiliyorsunuz.

Düğünlerin belki de en can alıcı noktalarından biri de orkestra ve canlı müziktir. Bu konuda da sizlere Malatya’nın en iyi hizmetlerinden birini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren bir orkestranın, gecenizi eğlenceli bir hale dönüştürmesine izin verin. Yöre oyunlarından ilk dansınıza kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, sizler için hem çalıyor hem de söylüyoruz.

Doğanşehir Belediyesi Malatya’da birçok çevre ilçeden rahatlıkla gelebileceğiniz bir konumda bulunuyor. Düğün salonumuza hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Otopark konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni, İçkale Sk., 44500 Doğanşehir/Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğanşehir Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.