Kulüpler/Davet Alanları Malatya

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant Hakkında

Malatya’da kapalı alanlarda gerçekleştirilen düğünler yerine doğayla iç içe bir ortamda kır düğünü hayali kuruyorsanız size iyi bir teklifimiz var!

En mutlu günlerinizde düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yaptığımız Malatya Sofrası Havuzbaşı’nda muhteşem bir ortam sizi bekliyor! Yıllardan beri mutlu çiftlerin sevinçlerini değerli dostları ve akrabaları ile paylaştığı düğün, nişan ve söz gibi davetler düzenlediğimiz mekânımızda yeşilin her tonuna tanıklık edebilirsiniz. Günümüzde bulmaktan zorlandığınız doğayla iç içe zaman geçirebileceğiniz bir mekânda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız mekânımız tam size göre! Havuz başı alanımızın da bulunduğu mekânımız Yeşilyurt'un rahat ulaşım sağlanabilen konumlarından birinde yer alıyor. Bu sayede değerli konuklarınız düğününüze gayet rahat bir şekilde gelebiliyorlar.

500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın en rahat şekilde eğlenebilmelerini sağlamak için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan konuklarınız için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Bahçemizde yer alan masa ve sandalyelerimizde beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanmayı tercih ettik. Masumiyet ve sadeliği simgeleyen beyaz ile birlikte hem şık hem de nezih bir ortam yaratmayı başardık. Düğününüzde hâkim olmasını istediğiniz bir tema varsa bu konsept dahilinde masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanabiliriz. Ayrıca düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden davet yemek listeleri oluşturabilirsiniz.

Aradan uzun zaman geçse de unutulmayacak bir düğün gerçekleştirmek için Malatya Sofrası Malatya’yı tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Özsan San. Karşısı Huzur Evi Yanı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.