Belsos Nikah ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Belsos Nikah ve Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Belsos Nikah ve Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Belsos Nikah ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Belsos Nikah ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Belsos Nikah ve Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Belsos Nikah ve Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Belsos Nikah ve Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Belsos Nikah ve Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Hakkında

Manzarasının seyrine doyamayacağınız Belsos Nikâh ve Düğün Salonu Malatya’nın eşsiz noktalarından birinde özel günleriniz için hizmet veriyor. Manzara kadar hizmetimizden de memnun kalacaksınız. Bunun için deneyimli, profesyonel ve enerjik bir ekibimiz var.

Kâr amacı gütmeyen sosyal tesisimiz Malatya’nın 11 noktasında aynı kalite ve güvenle konuklarını ağırlıyor. Fahri Kayahan bölgesinde 27 dönüm arazi üzerinde yer alan nikâh sarayı evlenecek çiftlerimizi ağırlamak için bekliyor. Şehrin yoğunluğundan uzak, sakin ve temiz bir şekilde hizmet veren Belsos tesislerinde 2 adet küçük salon, çok amaçlı büyük salon, kafeterya, 8 adet mağaza ve yeşil alanlar bulunuyor. Şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu tesis düğün, nişan, kına ve pek çok toplu organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Kapalı ya da açık alanlarımızı 4 mevsim seçebilir, davetlerinizi istediğiniz şekilde organize edebilirsiniz. Masa ve sandalye düzenlemesini planlayarak düğün konseptinize uygun bir şekilde süsleme yapabiliriz. Lezzet, hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin davetlerinizi en iyi şekilde düzenliyoruz. Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini masalarınıza ulaştırıyoruz. Birinci sınıf servis ve hizmet kalitemiz ile bütçenize uygun fiyatlı organizasyon planlama imkânı sunuyoruz. 150 araç kapasitesine sahip olan otoparkımız özel aracınız ile ulaşım sağlamanız için geniş bir alan sunuyor. Tüm bunların yanı sıra etkinliğinize katılacak çocuklar için oyun parklarımız da var. Davetinizin her aşamasında bize güvenebilir ve isteklerinizi rahat bir şekilde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeniz için çok kolay bir yol var ve bunu hemen sizinle paylaşacağız. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Belsos Malatya ile kolayca iletişim kurabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Turgut Özal Mah., Fahri Kayahan Blv. 55-2, Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Belsos Nikah ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.