Melekoğulları Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Melekoğulları Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Melekoğulları Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Melekoğulları Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Melekoğulları Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Melekoğulları Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Melekoğulları Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Melekoğulları Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Melekoğulları Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Melekoğulları Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Melekoğulları Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Melekoğulları Düğün Salonu düğün dışında baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Melekoğulları Düğün Salonu Hakkında

Üst seviyede verdiğimiz hizmet kalitemiz ve nitelikli personelimizle başta düğün olmak üzere her etkinliğiniz için ihtiyaçlarınızı büyük bir özveriyle karşılıyoruz. Her detayı sizin yerinize biz düşünüyor, hazırlık döneminde yaşadığınız stres ve yorgunluğu omuzlarınızdan almayı amaçlıyoruz.

Melekoğulları Düğün Salonu Malatya son derece şık ve konforlu yapısıyla hizmet veriyor. Düğününüzü mekânımızda yapmak istediğiniz takdirde tarzınıza uygun masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Belirlediğimiz konsepte uygun şekilde hazırladığımız nikah masamızı, misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri ve ‘’evet’’ demenize şahitlik edebilecekleri yere yerleştiriyoruz.

Kaliteli ses ve ışık sistemine sahibiz ve bu özelliğimizle eğlencenize eğlence katacak organizasyonlar düzenliyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans etmenizi sevdiklerinizle eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlıyoruz. Rahatlıkla son hazırlıklarınızı yapıp, düğün saatinizi bekleyeceğiniz gelin gelin odanızı da büyük bir titizlikle hazırladığımızdan emin olabilirsiniz. Burada düğün heyecanınızı yatıştırırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Düğün süresince sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan profesyonel ekip arkadaşlarımızla memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bahsettiğimiz bu ekipten her türlü yardımı isteyebilirsiniz. Düğün salonumuzdan mutlu olarak ayrılmanız bizim için çok önemli. Bu nedenle hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak vermeye özen gösteriyoruz.

Düğün salonumuzla iş ortaklığı bulunan fotoğrafçımız bütün özel anlarınızda yanınızda olup çekimlerinizi yapmaktan keyif alıyor. Ayrıca belli bir saat video çekiminizi yaparak düğün sonrasında size teslim edebiliyoruz. Dışarıdan kendinizin anlaşacağı fotoğrafçınızla da bu süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamamızın olmadığını bilmenizi isteriz.

Düğün mekânınız biz olalım, size hizmetlerimizi gülen yüzlü ekibinizle sunalım istiyorsanız bizimle iletişime geçmek çok basit! Daha fazla bilgi almak ve Malatya Melekoğulları Düğün Salonu iletişim kurarak fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Paşaköşkü Mah. İsmetpaşa Cad. 21 Malatya Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Melekoğulları Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.