Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek için Mekan Önerileri

Nikah sonrası eğlence mekanları arayan İstanbullu çiftler için, hem eğlenebilecekleri hem de nikah sonrası yemeği yiyebilecekleri harika nikah sonrası yemek mekanları buldum. İste düğünden arttıralım balayına katalım diyen çiftlere nikah sonrası eğlence ve yemek için 9 mekan önerisi!

Akademi Tesisleri

Çırağan Caddesi'nde, Beşiktaş'ta bulunan Akademi Tesisleri, açık ve kapalı alan seçenekleri sunan bir mekan. Üstelik etkileyici bir boğaz manzarasına sahip. Nikah sonrası yemek mekanı olarak da tercih edebileceğiniz Akademi Tesisleri, yemekli düzende 100, kokteyl düzende ise 50 kişiden başlayan organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

bau akademi tesisleri - Boğaz manzarasına

Nossa Costa

Nikah sonrası eğlence yerleri denilince akla gelen mekanlardan bir diğeri de Nossa Costa! Deniz manzaralı bahçe veya denize sıfır balkon seçenekleriyle birlikte ışık ve ses hizmetleri, DJ performansını da bulabileceğiniz Nossa Costa, düğününü orada yapan çiftlerin memnun ayrıldığı bir mekan.

nosta costa - Deniz manzaralı

İzoletta

Nikah sonrası eğlence mekanı seçeneklerinden biri de İzoletta. İzoletta, aklınızın alamayacağı muhteşem bir doğa içerisine konumlanmış. Doğa aşıkları için heyecan verici bir mekan olan İzoletta, ormanın içinde, yemyeşil bahçesi ve mekandaki şömineleriyle eğlenceye romantizm katıyor. Butik düğünlerin en çok tercih edilen seçeneklerinden biri olan mekan nikah sonrası yemeği ve eğlencesi için de açık ve kapalı alanı ile farklı kapasite seçenekleri sunuyor.

izoletta - Doğa aşıkları

Flora By Develi

Nikah sonrası yemeği mekanları alternatiflerinden biri olan Flora By Develi Bakırköy'de, Eski Petek Evler Mevkii Florya bölgesinde yer alıyor. Açık ve kapalı alanı olan mekanda konu nikah sonrası yemek olunca nikah sonrası grup yemekleri için hareketli paneller ile oluşturulabilen yemek mekanları ve özel olarak tasarlanmış VIP odası da dikkat çekici bir detay olarak göze çarpıyor.

florabydavet - Nikah sonrası yemek

Mama Shelter

Nikah sonrası eğlence mekanları Avrupa yakası seçeneklerinden biri de Beyoğlu'nda İstiklal Caddesi'nde bulunan Mama Shelter İstanbul Hotel ve Restaurant. Valla önden şunu belirteyim, Mama Shelter, beyaz masa örtülerine, kitsch dayalı döşeli düğün salonlarına kocaman bir “Hayır!” diyor. Eğer aklınıza yatıyorsa çok eğleneceksiniz. Mama Shelter, boğaz manzaralı, merkezi ve nikah sonrası eğlence gruplarının uğrak lokasyonunda yer alan modern ve zevkli bir mekan. Açık hava kapasitesi 800, kapalı hava kapasitesi ise 260. Muhteşem manzaralı bir terası var, benden söylemesi!

mamashelter - Modern ve zevkli

Bizbize Fasıl Caddebostan

Nikah sonrası eğlence mekanları arıyorsanız size Caddebostan'dan bir öneri Bizbize Fasıl! Hiç organizasyon işine girişmeden, nikahtan sonra dostlarla toplanıp gideceğiniz bir fasıl mekanı. Kapalı alan, 200 kişiye kadar kapasitesi olan samimi eğlenceli bir mekan!

bizbize -  Nikah sonrası eğlence mekanları

Brio İtalian

Nikah sonrası eğlence mekanları önerilerimden bir diğeri Brio İtalian! Sarıyer'de şehrin biraz dışında olan, yüksek tavanlı, bahçeli, orman ve kır manzaralı, açık ve kapalı alanı olan Brio İtalian, kapasitesi 60 olan tam bir eğlence mekanı çünkü müzik 03:00'e kadar sürüyor! Söylemeden geçmeyelim, Şef Stefan'ın porcinni mantarlı risottosu, ince ve çıtır hamurlu birbirinden lezzetli pizzaları, özel soslu makarnaları, başka bir yerde bulamayacağınız şarap menüsü eşliğinde muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Siz eğlenirken damaklarınız bayram edecek!

brio -  Nikah sonrası eğlence mekanları

Şehrindeki 1704 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.