Bakırköy Nikah Sonrası Yemek Mekanların

İstanbul Bakırköy’de nikah sonrası yemeği vermek istiyorsan senin için Bakırköy’ün en nezih restoranlarını listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi al!

29 firma

Bishop Yeşilköy

Bakırköy

Bishop Yeşilköy

İstanbul Bakırköy’de hizmet sunan Bishop Yeşilköynikah töreni sonrasın sevdiklerinizle birlikte yemek yeme imkanı sunuyor. Nikah töreni son derece heyecanlı bir süreçtir. Nikah töreninden sonra...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

50-100 kişi

Yemekli Kapasite

13 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
İstanbul'un Avrupa Yakası, güney sahili ilçelerinden biri olan Bakırköy, nikah sonrası yemek daveti vermek istemen durumunda sana ideal mekan seçenekleri sunmakta. Eğer hoş bir restoranda sade bir davet planlıyorsan tek yapman gereken beğendiğin mekanı seçmek olacaktır. Yemekli bir davet gerçekleştireceğin için menü ve tadım konusunda imkanları geniş olan bir işletme seçmek isteyebilirsin. Florya ve Yeşilköy'de bulunan işletmeler arasından doğru mekanı seçmene firma profil sayfalarında bulunan bilgiler yardımcı olacaktır. Kapasite ve davet alanı türüne göre bir ön eleme yapmak seçim yapmanı kolaylaştıracaktır. Ardından işletmeleri tek tek inceleyip, mekan görsellerinden ve çift yorumlarından yararlanabilirsin. Beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi alarak davetini planlamaya devam edebilirsin.