Bakırköy Nikah Sonrası Yemeği

İstanbul Bakırköy’de nikah sonrası yemeği vermek istiyorsan senin için Bakırköy’ün en nezih restoranlarını listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Ada Cafe Bakırköy

Bakırköy

Ada Cafe Bakırköy

İstiklal Caddesi’ndeki yılların eskitemediği Ada Cafe Bookstore İstanbul’un en sevilen kitap kafelerinden biridir. 2007 yılında “cafe” unvanı alan mekânımız daha da sevilmeye tercih edilmeye başladı..

50-100 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

22
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
İstanbul'un Avrupa Yakası, güney sahili ilçelerinden biri olan Bakırköy, nikah sonrası yemek daveti vermek istemen durumunda sana ideal mekan seçenekleri sunmakta. Eğer hoş bir restoranda sade bir davet planlıyorsan tek yapman gereken beğendiğin mekanı seçmek olacaktır. Yemekli bir davet gerçekleştireceğin için menü ve tadım konusunda imkanları geniş olan bir işletme seçmek isteyebilirsin. Florya ve Yeşilköy'de bulunan işletmeler arasından doğru mekanı seçmene firma profil sayfalarında bulunan bilgiler yardımcı olacaktır. Kapasite ve davet alanı türüne göre bir ön eleme yapmak seçim yapmanı kolaylaştıracaktır. Ardından işletmeleri tek tek inceleyip, mekan görsellerinden ve çift yorumlarından yararlanabilirsin. Beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi alarak davetini planlamaya devam edebilirsin.