Kadıköy Nikah Sonrası Yemek

Kadıköy'deki en iyi Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek Mekanlarını Düğün.com'da bulabilirsin. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

47 firma

Galatasaray Sosyal Tesisleri

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın tartışmasız en güzel sahil kıyısına sahip bir konumda yer alan Galatasaray Sosyal Tesisleri Kalamış’ta bulunuyor. Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olarak..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikah sonrası yemek için en uygun mekanları tabiki Kadıköy ilçesinde bulabilirsiniz. İstanbul'un en nezih ve eski semtlerinden biri olan Kadıköy'de hizmet veren restoranlar çok profesyoneller. İyi bir müşteri kitlesine hizmet vermenin avantajıyla bilgi birikimleri en üst düzeye taşınmıştır. Listemizde seçebileceğiniz herhangi bir mekanda da bu kaliteyi görebiliyor olacaksınız. Nikah sonrası yemek veya eğlence mekanları arıyorsanız fiyat aralığı, kapasite ve uygunluğu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Erken rezervasyon yapmanın faydasını mutlaka göreceksinizdir. Özellikle popüler mekanlarda işi son dakkaya bırakırsanız yer kalmayabilir. Seçimi başlamadan önce menüleri incelemek de faydalı olacaktır. Sonçuta dini sebeplerden dolayı veya kültürel farklılıklardan dolayı farklı menüler tercih edilebilir.