Kadıköy Nikah Sonrası Yemeği

Kadıköy'deki en iyi Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek Mekanlarını Düğün.com'da bulabilirsin. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

Esnek sözleşme Cumba Sahne

Kadıköy

Cumba Sahne

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız...

50-100 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 18
İncele
Esnek sözleşme By Esat

Kadıköy

By Esat

Yılların verdiği tecrübeyle, standart hizmet anlayışına yeni bir soluk getirerek, 25 yıldır yemek sektöründeki faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mekânımızda nikahınız sonrasında ailenizle birlikte...

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 10
İncele
Esnek sözleşme Galatasaray Sosyal Tesisleri

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın tartışmasız en güzel sahil kıyısına sahip bir konumda yer alan Galatasaray Sosyal Tesisleri Kalamış’ta bulunuyor. Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olarak..

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%22 indirim 10
İncele
Esnek sözleşme Der Yat Kiralama / Deryachting

Kadıköy

Der Yat Kiralama / Deryachting

Dededen toruna tam dört kuşağa ulaştığımız Develi Panaroma’da 107 yılı aşkın süredir lezzet, kalite, sevgi ve tecrübenin bir an bile eksik olmadığı bir hizmet sunuyoruz. Kendimizden kısaca bahsedecek.

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

50 1 10
İncele
Esnek sözleşme Fener Teras

Kadıköy

Fener Teras

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa yepyeni bir kapı araladığınız nikah gününüzü boğaz manzaralı eşsiz bir nikah sonrası yemeği ile unutulmaz kılmak istiyorsanız sizi Fener Balık Restaurant İstanbul’a davet.

3 yorum

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 25 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikah sonrası yemek için en uygun mekanları tabiki Kadıköy ilçesinde bulabilirsiniz. İstanbul'un en nezih ve eski semtlerinden biri olan Kadıköy'de hizmet veren restoranlar çok profesyoneller. İyi bir müşteri kitlesine hizmet vermenin avantajıyla bilgi birikimleri en üst düzeye taşınmıştır. Listemizde seçebileceğiniz herhangi bir mekanda da bu kaliteyi görebiliyor olacaksınız. Nikah sonrası yemek veya eğlence mekanları arıyorsanız fiyat aralığı, kapasite ve uygunluğu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Erken rezervasyon yapmanın faydasını mutlaka göreceksinizdir. Özellikle popüler mekanlarda işi son dakkaya bırakırsanız yer kalmayabilir. Seçimi başlamadan önce menüleri incelemek de faydalı olacaktır. Sonçuta dini sebeplerden dolayı veya kültürel farklılıklardan dolayı farklı menüler tercih edilebilir.