Beylikdüzü Nikah Sonrası Yemeği

Beylikdüzü’nde nikah sonrası yemeği vermeyi düşünüyorsan beğenebileceğin en iyi restoranları bulduk. İstediğinden fiyat teklifi alabilirsin!

Esnek sözleşme Ramada by Wyndham Beylikdüzü

Beylikdüzü

Ramada by Wyndham Beylikdüzü

Ramada By Wyhnndam Hotel Beylikdüzü ailesi olarak, ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli çiftlerimizin en özel anlarına şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Dünya...

300-400 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

25
İncele
Destina Meyhane

Beylikdüzü

Destina Meyhane

Kaliteli müzik ve yemekler eşliğinde evliliğinizi kutlamaya ne dersiniz? Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Destina Meyhane Beylikdüzü adresimizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak isteriz. Sunduğumuz enfes..

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

19 1
İncele
Esnek sözleşme Vespia Hotel

Beylikdüzü

Vespia Hotel

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Vespia Hotel'de, hayalleriniz gerçek oluyor! Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz nikah töreninizin, kutlamasını yapmak için dekorasyondan müziğe kadar her...

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahının ardından sade bir davet vermeyi düşünüyor fakat ne tarz bir kutlama yapacağını bilemiyorsan sıcak ve samimi bir restoranda küçük bir nikah sonrası yemeği organize etmeyi düşünebilirsin. Özellikle nikah ve düğünü ayrı zamanlarda yapmayı planlıyorsan böylesine samimi bir yemek doğru seçim olacaktır. Davette giymek için beyaz bir elbise veya sade bir gelinlik tercih edebilirsin. İstanbul, Avrupa Yakası'nda bulunan birçok işletme bu tarz yemek düzenlemek için ideal davet alanları sunmakta. Buradan Beylikdüzü ilçesinin Sahil, Gürpınar ve Yakuplu gibi merkezi mahallelerinde bulunan işletmelere rahatlıkla ulaşabilirsin. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler sayesinde bütçe ve davetli sayına en uygun mekanı keşfedebileceğin gibi ücretsiz bir biçimde fiyat teklifi de alabilirsin.