Beylikdüzü Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları

Beylikdüzü’nde nikah sonrası yemeği vermeyi düşünüyorsan beğenebileceğin en iyi restoranları bulduk. İstediğinden fiyat teklifi alabilirsin!

Ramada by Wyndham Beylikdüzü

Beylikdüzü

Ramada by Wyndham Beylikdüzü

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

25
İncele
Destina Meyhane

Beylikdüzü

Destina Meyhane

Kaliteli müzik ve yemekler eşliğinde evliliğinizi kutlamaya ne dersiniz? Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Destina Meyhane Beylikdüzü adresimizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak isteriz. Sunduğumuz enfes..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

19 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahının ardından sade bir davet vermeyi düşünüyor fakat ne tarz bir kutlama yapacağını bilemiyorsan sıcak ve samimi bir restoranda küçük bir nikah sonrası yemeği organize etmeyi düşünebilirsin. Özellikle nikah ve düğünü ayrı zamanlarda yapmayı planlıyorsan böylesine samimi bir yemek doğru seçim olacaktır. Davette giymek için beyaz bir elbise veya sade bir gelinlik tercih edebilirsin. İstanbul, Avrupa Yakası'nda bulunan birçok işletme bu tarz yemek düzenlemek için ideal davet alanları sunmakta. Buradan Beylikdüzü ilçesinin Sahil, Gürpınar ve Yakuplu gibi merkezi mahallelerinde bulunan işletmelere rahatlıkla ulaşabilirsin. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler sayesinde bütçe ve davetli sayına en uygun mekanı keşfedebileceğin gibi ücretsiz bir biçimde fiyat teklifi de alabilirsin.