Rasimo By Bahane Pera

0212 963 23 36

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rasimo Bahane Pera
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 170
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 300
Bar Rasimo
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 220
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 400

Rasimo By Bahane Pera Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Rasimo By Bahane Pera Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Cam tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Kale manzaralı Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rasimo By Bahane Pera Sıkça Sorulan Sorular

Rasimo By Bahane Pera kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rasimo By Bahane Pera 100 kişiden 220 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rasimo By Bahane Pera düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rasimo By Bahane Pera düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Rasimo By Bahane Pera Hakkında

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda 1956 Selanik doğumlu bir Rum’un hikayesini ve Rum meyhane geleneğini günümüze zarifçe taşıyan Rasimo By Bahane Pera’ya hoş geldiniz! İstanbul’da nikah sonrası yemek mekanları içinde göze çarpan mekanımızda muhteşem Boğaz’a tepeden bakan konumumuz, panoramik manzaramız eşliğinde en mutlu gününüze yakışır bir davet gerçekleştiriyoruz. Sıcak, samimi ve ilkeli işletme anlayışıyla unutulmaz nikah sonrası yemeklerine ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

İki katlı mekanımızda açık teras alanımız ve kapalı salonumuz bulunuyor. Yılın her mevsimi sıcacık ortamı ve lezzetli mezeleriyle hazır olan mekanımızda 250 konuk ağırlayabiliyoruz. Eşsiz İstanbul manzarası ve gökyüzüne yükselecek kadehlerle bu özel gününüzü daha da güzelleştirmek için buradayız. Konuk sayınıza ve hava koşullarına göre sizin tercihiniz doğrultusunda mekanımızı düzenliyoruz.

Dekorasyon

Eşsiz Boğaz manzarasına bakan mekanımız denizin mavisiyle bütünleşen dekoruyla ön plana çıkıyor. Rum meyhanesi ambiyansını yaratan ahşap sandalyelerimiz ve ahşap dekorlarımız nikah sonrası yemeğiniz için harika bir fon oluşturuyor. Bu muhteşem fonu, fotoğraflarımızda göreceğiniz gibi sizin zevkine göre yapay çiçekler, tüller ve sarkan çiçeklerle bir bahçe havasına bürüyebiliriz. Ya da şık şamdan, set ,supla setleriyle davetinizi klasik bir hava yakalayabiliriz.

Hizmetler

Davetli sayınıza ve mevsim koşullarına göre masa düzenimizi ayarlıyoruz. Ruhunuzu yansıtacak şekilde masa, sandalye ve mekanımızı süslüyoruz. Ses ve sahne düzenini oluşturuyoruz. Rum meyhanesi geleneğini; kadehlerinizi coşkuyla havaya kaldırarak, hareketli Türk ve Rum ezgileriyle neşe içinde dans ederken tam anlamıyla hissetmenizi sağlıyoruz. Sıcak ve samimi ortamımızda sizin mutluluğunuz bizim için her şeyden daha değerli. Dilerseniz dışarıdan organizasyon şirketiyle de çalışıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Rasimo By Bahane Pera menüsü tam ağzınıza layık. Rum ve Türk mutfağının seçkin mezeleriyle başlangıç yapıp, güveçler, sıcak sahanlar ve ızgaralarla ara sıcak servisi yapıyoruz. Tercihinize göre çeşitli deniz mahsülleri, balık, beyaz ya da kırmızı etten oluşan ana yemeklerimizle de sofrayı taçlandırıyoruz. Davet öncesi menü tadımı yapıp istekleriniz doğrultusunda değişiklikleri gerçekleştiriyoruz. Zengin bir içki koleksiyonumuzu zevk ve bütçenize göre sunuyoruz.

Rasimo By Bahane Pera meyhanesi sıcak ve samimi ortamı, muhteşem deniz manzarasıyla nikah sonrası yemeğiniz için sizi bekliyor. Zengin meze ve yemek çeşitleri , doyulmaz eğlencesiyle uzun yıllardır konuklarından övgüler alan mekanımızı görmek ve bizimle tanışmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fix menü ve davet paketlerimiz hakkında bilgi almak için sayfadaki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 23 36
 • Adres:

  Tomtom İstiklal Caddesi Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:7

 • Nasıl gelinir?

  Beyoğlu İstiklal Caddesi Üzerinde Odakule Karsısında Bulunan Beyoğlu İş Merkezi Han Girişinden Girilip Asansörler ile 6.Kata Çıkılıp 1 Kat Merdiven Sonra Karısınıza Cıkağız

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rasimo By Bahane Pera Yol Haritası

Rasimo By Bahane Pera Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Guzide

Düğün Tarihi: 13.09.2015


Çok memnun kaldım ve gayet rahat edebilecek bir mekan, alt katında ailelere yemek verildi, üst katta kokteyl tarzı bir eğlence yapıldı, iki konsepti birleştirmiş olduk. Yemekleri çok lezzetli kokteyller gayet güzel. Ulaşımı rahat, toplu taşıma, otoparkı var. Görsellik açısından masa düzeni,... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.