Maltepe Nikah Sonrası Yemeği

Nikahından sonra kutlama yapmak ya da yemekli bir davet vermek istiyorsan, buradan en seçkin Maltepe restoranlarını incele ve fiyat teklifi al!

Nirvana

Maltepe

Nirvana

Göz kamaştıran ortamımız ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerle özel gün kutlamalarının aranan isimlerinden biri olduğumuz Nirvana’da siz de nikah sonrası sevdiklerinizle lezzetli ve bir o kadar da...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1
İncele
Esnek sözleşme İkaria Balık Restaurant

Maltepe

İkaria Balık Restaurant

Nikahınızdan sonra sevdiklerinizle birlikte bir kutlama yemeği organize etmeyi düşünüyorsanız, İkaria Balık Restoran doğru bir tercih olabilir. İkaria Balık olarak tadına doyamayacağınız lezzetlere,..

1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Hayatını birleştirmeye evet dediğin nikah töreninin ardından seninle birlikte orada olan ailen ve arkadaşların için küçük bir kutlama organize etmeyi düşünüyorsan birçok seçeneğin var. Dilersen törenden sonra bir nikah sonrası yemeği düzenleyebilir ardından da bir eğlence mekanında after party düzenleyebilirsin. Gecede hem rahat etmen hem de şık olman adına kıyafet ve ayakkabı seçimin de önem kazanıyor. Nikah sonrası yemeğin için seçeceğin mekan sana istediğin menüyü ve yemeğin samimi havasına uygun atmosferi sağlayabilmeli. İstanbul, Avrupa Yakası'nda bu kriterleri sağlayabilecek birçok mekan bulunmakta. Buradan Maltepe ilçesinin Zümrütevler, Küçükyalı, İdealtepe ve diğer semtlerinde hizmet veren restoranlar arasından bir seçim yapabilirsin. Mekanları inceleyip beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.