Maltepe Nikah Sonrası Yemeği

Nikahından sonra kutlama yapmak ya da yemekli bir davet vermek istiyorsan, buradan en seçkin Maltepe restoranlarını incele ve fiyat teklifi al!

Royal Sahne Maltepe
Üyelere
Özel Fiyat
17
1

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

850 TL Fiyat Al

Maks. Kapasite
400-500 kişi

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hayatını birleştirmeye evet dediğin nikah töreninin ardından seninle birlikte orada olan ailen ve arkadaşların için küçük bir kutlama organize etmeyi düşünüyorsan birçok seçeneğin var. Dilersen törenden sonra bir nikah sonrası yemeği düzenleyebilir ardından da bir eğlence mekanında after party düzenleyebilirsin. Gecede hem rahat etmen hem de şık olman adına kıyafet ve ayakkabı seçimin de önem kazanıyor. Nikah sonrası yemeğin için seçeceğin mekan sana istediğin menüyü ve yemeğin samimi havasına uygun atmosferi sağlayabilmeli. İstanbul, Avrupa Yakası'nda bu kriterleri sağlayabilecek birçok mekan bulunmakta. Buradan Maltepe ilçesinin Zümrütevler, Küçükyalı, İdealtepe ve diğer semtlerinde hizmet veren restoranlar arasından bir seçim yapabilirsin. Mekanları inceleyip beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Maltepe Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları