Beşiktaş Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları

Sevdiklerinle hoş bir nikah sonrası yemeği yapabilmen için Beşiktaş’ın en iyi restoranlarını listeledik. Hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

45 firma

Yat Latilla

Beşiktaş

Yat Latilla

Nikah veya nişan töreniniz sonrasında dostlarınız ve arkadaşlarınızla sımsıcak samimi bir yemek veya muhteşem coşku dolu bir eğlence için tercih edebileceğiniz orijinal bir mekan. Tamamen size özel...

300-400 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

9
İncele
Yat Şehrazat

Beşiktaş

Yat Şehrazat

Yat Şehrazat Yatımız Beşiktaş ilçesi Bebek sahilinde bağlı olup dilediğiniz takdirde tüm iskelelerden misafirlerimizi alabilecek donanıma sahiptir. Nikah sonrası yemek, kına, nişan, doğum günü ve...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

50-100 kişi

Yemekli Kapasite

5 2
İncele
Tepe Majeur / Bizim Tepe

Beşiktaş

Tepe Majeur / Bizim Tepe

Fransız Bahçeleri'nden sonra uzun yıllardan bu yana sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel yaklaşımı ile Elchyn Catering, şimdi sizlere Robert Kolejliler Derneği Bizim Tepe'yi sunuyor..

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

%20 1 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikah sonrası bir davet düzenlemek, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayan aile bireylerine ve arkadaşlarına memnuniyetini göstermen adına önemli. Avrupa Yakası'nda hem kutlama yapacağınız hem de İstanbul Boğazı manzarasının tadını çıkarabileceğiniz bir mekan arıyorsan Beşiktaş'ta bulunan işletmeleri incelemeni öneriyoruz. Bebek ve Ortaköy gibi nezih semtlerde bulunan bu işletmeler düşlediğin çerçevede bir davet gerçekleştirme imkanı sunuyor. Doğru mekanı seçebilmek için ilk olarak firma profil sayfalarını incelemeye başlayabilirsin. Bu sayfalarda hizmet içeriği, kapasite, mekan fotoğrafları ve fiyat bilgisi gibi detayları bulabilirsin. Seçim yapmana yardımcı olacak bir detay da daha önce mekanda davet gerçekleştirmiş çiftlerin hislerini ve deneyimlerini aktardığı çift yorumları. Son olarak beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi alarak nikah sonrası yemeğini planlamaya devam edebilirsin.