İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:31 dakika

18.10.2019

“Avrupa yakası düğün mekanları fiyatları nasıl?” diye merak ediyorsan şimdiden söyleyelim, bu listeyi incelersen bütçenin sarsılmasından korkmana gerek kalmayacak. Çünkü 10 adet uygun fiyatlı düğün mekanını senin için seçtim; içlerinden bazıları deniz manzaralı, bazıları ise gölün hemen kenarında! Haydi o zaman, vakit kaybetmeden İstanbul Avrupa yakasındaki uygun fiyatlı düğün mekanlarını incelemeye başlayalım.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Uygun fiyatlı düğün mekanları İstanbul Avrupa yakasında çok sayıda mevcut. Bu mekanlardan bir kısmını hazırladığım listede bulabilirsin. Listedeki mekanların yemekli fiyatları kişi başı ortalama 30-50 TL civarında. Yani ortalama 10.000-15.000 TL’ye düğün yapabileceğin yerlerden bahsedeceğim.

1- Mira Palas

İstanbul Avrupa yakası düğün mekanlarından biri olan Mira Palas ile başlayalım listeye. Avcılar’da yer alan düğün mekanının açık ve kapalı alanı bulunuyor.

Mekanda bahar aylarında düğün yapacaksan da açılır kapanır tavan sayesinde yağmur ihtimaline karşı önlem almış oluyorsun. Bu güzel bir detay.

Düğün mekanının fiyatları da gayet uygun. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel %30’a varan indirimler de sunuyorlar.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Kına gecen için uzaklara gitme: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları

2- Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de yer alan Olimpik Düğün Tesisleri, adından da anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alana sahip. Kalabalık düğün yapacak olan ve Avrupa yakasında mekan arayan çiftlerin buraya değerlendirmesini öneririm.

Firma sayfasında da çiftler tarafından yapılmış çok sayıda yorum var. Onlardan birini seninle paylaşmak istiyorum:
"Mekanın görsellik için organizasyon firmasına ihtiyacı yok. Gayet güzel dekore edilmiş ve şık bir yer. Ayrıca servis, sunum, hizmet, ilgi, alaka konularında da başarılı. Ekonomik bir firma olduğunu da söyleyebilirim ayrıca. Biz mekandan oldukça memnun kaldık. Tavsiye edeceğim bir firma."

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Avrupa yakasındaki bütçeni sarsmayacak kır düğünü mekanlarına da göz at: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

3- Marimba Balo Davet Beylikdüzü

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanlarından bir diğeri de Marimba Balo Davet! Beylikdüzü’nde yer alan davet alanı özellikle dekorasyon açısından beğenilen yerlerden.

Marimba, şık dizaynı ve yaklaşık 500 kişilik geniş salonu ile düğün yapacak olan çiftleri bekliyor. Bu arada mekanın sadece kapalı alanı olduğunu da belirteyim.

Gayet uygun fiyatlar sunan mekanın erken rezervasyon yapan çiftlere özel indirimleri de var.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

En fazla 300 davetlin gelecekse bu yazıdaki mekanlarla görüşebilir, indirimlerinden faydalanabilirsin: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

4- Boğaz Kır Organizasyon

Uygun fiyatlı düğün mekanları Avrupa yakasının manzaralı bölgelerinde de mevcut. Bunlardan biri Boğaz Kır Organizasyon! Sarıyer’de yer alan mekan davetlilere müthiş bir Boğaz manzarası sunuyor. Ayrıca oturma düzeni çimenlerin arasında ferah bir alanda kurulmuş.

Yani deniz manzaralı bir mekanda düğün yapmak istiyorsan ve bütçende bunun için fazla pay ayırmak istemiyorsan burayı incelemelisin. Hem İstanbul Avrupa yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında da fikir edinmiş olursun.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Çiftlerimizin önerilerine kulak ver: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

5- Mihver Davet Evi

Mihver Davet Evi, Bayrampaşa’da yer alan bir düğün mekanı. Göletin hemen yanında yer alması da davetlilerin masalardan müthiş bir manzara görmesini sağlıyor.

Mekanın açık ve kapalı alanı var. Ancak açık alanının kapasitesi kapalı alana göre biraz daha az. Bu nedenle genelde kapalı alan tercih ediliyor. Merak etme, kapalı alandan da manzara net bir şekilde görülebiliyor.

Mihver Davet Evi; çiftlere kokteyl, yemekli ve yemeksiz olmak üzere üç seçenek sunuyor. Bu paketlerin fiyatları da gayet uygun. Ayrıca İstanbul Avrupa yakası nişan mekanlarından da biri.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

"Uzak akrabalarım da gelmeyiversin" dersen bu düğün mekanlarını incele. Böylece daha düşük maliyetli bir düğün yapmış olursun: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

6- The Svadba

Uygun fiyatlı düğün mekanları İstanbul’da hatrı sayılır miktarda var diyebiliriz. Mesela The Svadba’da kokteyl menü fiyatı kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Yaklaşık 1.000 kişilik kapasitesiyle de kalabalık düğünler için ideal. Birden fazla düğün konseptleri var ve sen hangisini seçersen mekanı o şekilde süslüyorlar.

Açık alanındaki avizeleri, çiçekleri ve açılır kapanır tavanıyla da ilgini çekebilir.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Svadba'yı tüm hizmetleriyle ele aldığımız yazıyı da buraya bırakıyorum: The Svadba Düğün Organizasyonlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor

7- Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe

Düğün mekanları İstanbul Avrupa yakasında kulüpler ve düğün salonlarıyla sınırlı değil elbet. Çok sayıda sosyal tesis de çiftlere çeşitli imkanlar sunuyor.

Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe, gerek manzarası gerekse şıklığı açısından yaz düğünleri için tercih edilebilecek mekanlar arasında. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin de bütçesini zorlamadan bu hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir yer.

Havuzun ortasında yer alan gelin damat masası da gayet başarılı. Hem orta bir noktada bulunacağın için tüm davetlileri de görebilirsin.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Davetli sayına uygun bir mekanla anlaşmak da bütçeni doğru kullanman adına önemli. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftler bu yazıdaki mekanlara bakabilir: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

8- Velime Davet & Zen

Velime Davet & Zen İstanbul Avrupa yakasında çiftler tarafından tercih edilen mekanlardan biri.

Bağcılar’da yer alan balo salonu, gösterişli bir düğün isteyen çiftler için ideal. Taşlı aydınlatmaları ve salonda kullandıkları gold detaylar çok hoş.

Hem ihtişamlı düğün yapabileceğin hem de uygun fiyata anlaşabileceğin bir yer arıyorsan bu mekanla iletişime geçmelisin.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Sosyal tesisler de uygun fiyatlı düğün mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu mekanlara da göz at: Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

9- Elegance Davet Sarayları

İstanbul Avrupa yakası düğün salonlarından Elegance Davet Sarayları, Başakşehir’de yer alıyor.

Elegance Davet Sarayları’nın iki farklı salonu var. Salonlardan biri 350 diğeri ise 900 kişilik kapasiteye sahip. İki salonun süslemesi de birbirinden şık! Ayrıca gelin odalarından lavabolarına kadar her köşelerinde ihtişamın simgesi olan altın rengine yer vermişler..

Eğer mekan hoşuna gittiyse sayfasını inceleyip fiyat teklifi alabilirsin. Hem böylelikle İstanbul Avrupa yakası düğün salonu fiyatları hakkında da fikir edinmiş olursun.

istanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

İstanbul'daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

10- Boğaziçi Yatçılık

Teknede düğün yapma fikri kulağına nasıl geliyor? Keyifli bir Boğaz turu esnasında davetlilerinle eğlenebileceğin bir yer arıyorsan Boğaziçi Yatçılık tam senlik olabilir!

Firmanın 50 kişiden 1.000 kişiye kadar düğün organizasyonu yapabileceğin birçok teknesi bulunuyor. Belirlenen noktalardan bu tekneler hareket ediyor. Gece 02:00'ye kadar da müziğin keyfini çıkarabiliyorsun. Fiyatlarının da gayet uygun olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.

Boğaziçi Yatçılık

Senin için listelediğim uygun fiyatlı düğün mekanları bu şekilde. Eğer İstanbul Avrupa yakası düğün mekanları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi istiyorsan firma sayfasını inceleyebilirsin.

Düğün Mekanları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum