İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

6:20 dakika

15.01.2021

“Avrupa yakası düğün mekanları fiyatları nasıl?” diye merak ediyorsan şimdiden söyleyelim, bu listeyi incelersen bütçenin sarsılmasından korkmana gerek kalmayacak. Çünkü 10 adet uygun fiyatlı düğün mekanını senin için seçtim; içlerinden bazıları deniz manzaralı, bazıları ise gölün hemen kenarında! Haydi o zaman, vakit kaybetmeden İstanbul Avrupa yakasındaki uygun fiyatlı düğün mekanlarını incelemeye başlayalım.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Uygun fiyatlı düğün mekanları İstanbul Avrupa yakasında çok sayıda mevcut. Bu mekanlardan bir kısmını hazırladığım listede bulabilirsin. Listedeki mekanların yemekli fiyatları kişi başı ortalama 30-50 TL civarında. Yani ortalama 10.000-15.000 TL’ye düğün yapabileceğin yerlerden bahsedeceğim.

1- Mira Palas

İstanbul Avrupa yakası düğün mekanlarından biri olan Mira Palas ile başlayalım listeye. Avcılar’da yer alan düğün mekanının açık ve kapalı alanı bulunuyor.

Mekanda bahar aylarında düğün yapacaksan da açılır kapanır tavan sayesinde yağmur ihtimaline karşı önlem almış oluyorsun. Bu güzel bir detay.

Düğün mekanının fiyatları da gayet uygun. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel %30’a varan indirimler de sunuyorlar.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Mira Palas

Mira Palas

Firmayı İncele

Kına gecen için uzaklara gitme: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları

2- Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de yer alan Olimpik Düğün Tesisleri, adından da anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alana sahip. Kalabalık düğün yapacak olan ve Avrupa yakasında mekan arayan çiftlerin buraya değerlendirmesini öneririm.

Firma sayfasında da çiftler tarafından yapılmış çok sayıda yorum var. Onlardan birini seninle paylaşmak istiyorum:
"Mekanın görsellik için organizasyon firmasına ihtiyacı yok. Gayet güzel dekore edilmiş ve şık bir yer. Ayrıca servis, sunum, hizmet, ilgi, alaka konularında da başarılı. Ekonomik bir firma olduğunu da söyleyebilirim ayrıca. Biz mekandan oldukça memnun kaldık. Tavsiye edeceğim bir firma."

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Avrupa yakasındaki bütçeni sarsmayacak kır düğünü mekanlarına da göz at: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

3- Marimba Balo Davet Beylikdüzü

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanlarından bir diğeri de Marimba Balo Davet! Beylikdüzü’nde yer alan davet alanı özellikle dekorasyon açısından beğenilen yerlerden.

Marimba, şık dizaynı ve yaklaşık 500 kişilik geniş salonu ile düğün yapacak olan çiftleri bekliyor. Bu arada mekanın sadece kapalı alanı olduğunu da belirteyim.

Gayet uygun fiyatlar sunan mekanın erken rezervasyon yapan çiftlere özel indirimleri de var.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

En fazla 300 davetlin gelecekse bu yazıdaki mekanlarla görüşebilir, indirimlerinden faydalanabilirsin: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

4- Boğaz Kır Organizasyon

Uygun fiyatlı düğün mekanları Avrupa yakasının manzaralı bölgelerinde de mevcut. Bunlardan biri Boğaz Kır Organizasyon! Sarıyer’de yer alan mekan davetlilere müthiş bir Boğaz manzarası sunuyor. Ayrıca oturma düzeni çimenlerin arasında ferah bir alanda kurulmuş.

Yani deniz manzaralı bir mekanda düğün yapmak istiyorsan ve bütçende bunun için fazla pay ayırmak istemiyorsan burayı incelemelisin. Hem İstanbul Avrupa yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları hakkında da fikir edinmiş olursun.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Çiftlerimizin önerilerine kulak ver: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

5- Mihver Davet Evi

Mihver Davet Evi, Bayrampaşa’da yer alan bir düğün mekanı. Göletin hemen yanında yer alması da davetlilerin masalardan müthiş bir manzara görmesini sağlıyor.

Mekanın açık ve kapalı alanı var. Ancak açık alanının kapasitesi kapalı alana göre biraz daha az. Bu nedenle genelde kapalı alan tercih ediliyor. Merak etme, kapalı alandan da manzara net bir şekilde görülebiliyor.

Mihver Davet Evi; çiftlere kokteyl, yemekli ve yemeksiz olmak üzere üç seçenek sunuyor. Bu paketlerin fiyatları da gayet uygun. Ayrıca İstanbul Avrupa yakası nişan mekanlarından da biri.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

"Uzak akrabalarım da gelmeyiversin" dersen bu düğün mekanlarını incele. Böylece daha düşük maliyetli bir düğün yapmış olursun: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

6- Armonia De Luxe

Uygun fiyatlı düğün mekanları İstanbul’da hatrı sayılır miktarda var diyebiliriz. Mesela Armonia De Luxe’te kokteyl menü fiyatı kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Yaklaşık 1.000 kişilik kapasitesiyle de kalabalık düğünler için ideal. Birden fazla düğün konseptleri var ve sen hangisini seçersen mekanı o şekilde süslüyorlar.

Açık alanındaki avizeleri, çiçekleri ve açılır kapanır tavanıyla da ilgini çekebilir.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Armonia De Luxe'ü tüm hizmetleriyle ele aldığımız yazıyı da buraya bırakıyorum: Armonia De Luxe Düğün Organizasyonlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor

7- Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Düğün mekanları İstanbul Avrupa yakasında kulüpler ve düğün salonlarıyla sınırlı değil elbet. Çok sayıda sosyal tesis de çiftlere çeşitli imkanlar sunuyor.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras, gerek manzarası gerekse şıklığı açısından yaz düğünleri için tercih edilebilecek mekanlar arasında. İstanbul’u panoramik olarak seyredebileceğiniz bir yer.

Zarafetin ve sadeliğin rengi olan beyaz, mekanın dekorasyonunda yoğun olarak kullanılıyor. Üstelik alanda görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Davetli sayına uygun bir mekanla anlaşmak da bütçeni doğru kullanman adına önemli. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftler bu yazıdaki mekanlara bakabilir: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

8- Velime Davet & Zen

Velime Davet & Zen İstanbul Avrupa yakasında çiftler tarafından tercih edilen mekanlardan biri.

Bağcılar’da yer alan balo salonu, gösterişli bir düğün isteyen çiftler için ideal. Taşlı aydınlatmaları ve salonda kullandıkları gold detaylar çok hoş.

Hem ihtişamlı düğün yapabileceğin hem de uygun fiyata anlaşabileceğin bir yer arıyorsan bu mekanla iletişime geçmelisin.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Sosyal tesisler de uygun fiyatlı düğün mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu mekanlara da göz at: Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

9- Elegance Davet Sarayları

İstanbul Avrupa yakası düğün salonlarından Elegance Davet Sarayları, Başakşehir’de yer alıyor.

Elegance Davet Sarayları’nın iki farklı salonu var. Salonlardan biri 350 diğeri ise 900 kişilik kapasiteye sahip. İki salonun süslemesi de birbirinden şık! Ayrıca gelin odalarından lavabolarına kadar her köşelerinde ihtişamın simgesi olan altın rengine yer vermişler..

Eğer mekan hoşuna gittiyse sayfasını inceleyip fiyat teklifi alabilirsin. Hem böylelikle İstanbul Avrupa yakası düğün salonu fiyatları hakkında da fikir edinmiş olursun.

i̇stanbul avrupa yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

İstanbul'daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

10- Joy Tekne Organizasyon

Teknede düğün yapma fikri kulağına nasıl geliyor? Keyifli bir Boğaz turu esnasında davetlilerinle eğlenebileceğin bir yer arıyorsan Joy Tekne Organizasyon tam senlik olabilir!

Firmanın çok sayıda tekneleri var ve bu teknelerin kapasiteleri kış aylarında 400, yaz döneminde ise 600 kişiye kadar çıkabiliyor. Belirlenen noktalardan bu tekneler hareket ediyor. Gece 03:00'e kadar da müziğin keyfini çıkarabiliyorsun. Fiyatlarının da gayet uygun olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.

Joy Tekne Organizasyon

Firmayı detaylı incelediğimiz yazıyı da buraya bırakıyoruz: Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

11- Grand Life Garden

Avcılar'da hem şık hem de uygun fiyatlı bir düğün mekanı arıyorsan, Grand Life Garden'a mutlaka yolun düşsün! Mekanın 500-750 kişilik organizasyon salonunun bir tarafı tamamen camla kaplı ve gün ışığı alan ferah bir yapıya sahip.

Salonlarında yuvarlak masalar kullanıyorlar. Bronz rengi sandalyelerine uyan aynı tonda suplaları bulunuyor ve masa örtüsü olarak da beyaz veya açık mavi renklerini tercih ediyorlar. Ayrıca mekanın bahçe alanında da organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Grand Life Garden

12- Boy Wedding Park

Boy Wedding Park, Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. 1990 yılından beri çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapan mekan, müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve kendini devamlı yenileyen uzman bir ekibe sahip.

Mekanın uygun fiyatlı yemek menüleri mevcut. Damak tadınıza hitap edebilmek adına birçok farklı lezzeti barındıran menüleri birlikte oluşturabiliyorsunuz. Açılış kokteyli ile başlayan hizmetleri ordövr tabağıyla sonrasında da ana yemekle devam ediyor.

Boy Wedding Park

13- Turkuaz Konağı Davet

Esenler'de uygun fiyatlı düğün mekanlarından biri Turkuaz Konağı Davet! 20 yıllık tecrübeleriyle; söz, nişan, kına gecesi ve düğün törenleri organize ediyorlar.

Mekanın 3 farklı salonu bulunuyor. Salonlarında platinum, altın ve gümüş renginde; şamdan, supla, gelin yolu aksesuarı, nikah masası süslemeleri dikkat çekiyor. Salonlarda 400 kişiden 700 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ses, sahne, ışık, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri de oldukça gelişmiş.

Turkuaz Konağı Davet

14- Bey Garden

Beylikdüzü'nde evinizin bahçesinde düğün yapıyormuşçasına keyifli hissedeceğiniz bir mekandan bahsedelim şimdi! Bey Garden, 500 kişilik ve oldukça uygun fiyatlar talep eden bir kır düğünü mekanı.

Mekanın bahçesindeki ağaçlar ve etrafını çevreleyen ahşap çitler ortama daha sevimli bir hava kazandırıyor. Burada 11’er kişilik yuvarlak masalar ve beyaz Napolyon sandalyeler ile oturma düzeni oluşturuyorlar. Çiftlerin beğenisine sundukları farklı renk alternatifleri ile de süslemeleri yapıyorlar.

Bey Garden

Bey Garden

Bey Garden

Firmayı İncele

15- Sohbet Garden

Küçükçekmece düğün mekanlarından Sohbet Garden; açık ve kapalı olmak üzere üç farklı genişlikte ve konseptte organizasyon alanına sahip. Bu alanlarda 400 kişiye kadar davetli çağıracağınız organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

Mekanın süslemeleri çok hoş. Ağaçlara bağladıkları içi çiçek dolu şişeler, aydınlatmalar, çiçekler, balonlar, fotoğraf köşesi gibi detaylarla güzel bir atmosfer oluşturuyorlar.

Sohbet Garden

Sohbet Garden

Sohbet Garden

Firmayı İncele

Senin için listelediğim uygun fiyatlı düğün mekanları bu şekilde. Eğer İstanbul Avrupa yakası düğün mekanları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi istiyorsan firma sayfasını inceleyebilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum