Kırkubbe Göktürk
5,0
(7 Yorum)
Eyüp
14 saatte cevap verir

Orman içindeRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

75 - 500 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Quadim Life
5,0
(29 Yorum)
6. yıl
Gaziosmanpaşa
22 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve ihtişamlıYüksek tavanAçık nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemi

100 - 1300 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gaziosmanpaşa Gopark Tesisleri

200 - 1200 Kişi
250 - 500 TL

Gaziosmanpaşa Paşa Köşkü Et Lokantası

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Gaziosmanpaşa Öztürkler Şark Sofrası

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziosmanpaşa Düğün Mekanları

Gaziosmanpaşa açık hava düğün mekanları ve kapalı düğün salonlarıyla yeni evlenen çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir İstanbul ilçesidir. Merkez; Bağlarbaşı, Sarıgöl ve Yenidoğan gibi mahalleleriyle birçok çiftin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak düğün mekanlarına sahip. Gaziosmanpaşa kır düğünü, salon düğünü, restoran düğünü ve havuz başı düğünü için uygun bir lokasyon.

İlçedeki düğün mekanları genellikle Merkez bölgesinde yoğunlaşmakla birlikte Gaziosmanpaşa’nın her mahallesinde bulunuyor. Ayrıca metro hattının buradan geçiyor olması, düğüne gelecek misafirlerin ulaşımı için de kolaylaştırıcı bir faktör oluyor. Belirlediğiniz düğün konseptine uygun bir mekan bulmak için Gaziosmanpaşa’daki işletmeleri değerlendirebilirsiniz. Bu özel günle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek tahmin ettiğinizden daha kolay olabilir!

Düğün günü geldiğinde hayal kırıklığına uğramamanız için mekan seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Mekanı seçerken düğünün gerçekleşeceği mevsim ve hava durumunu değerlendirebilirsiniz. Ayrıca davetli sayınıza uygun kapasitede bir salon tercih etmeniz her açıdan mantıklı bir karar olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınızı da belirledikten sonra, mekan seçimi için hazırsınız!

Gaziosmanpaşa Düğün Mekanları Uygun Fiyat İmkanları

Gaziosmanpaşa’da organize edeceğiniz düğününüz için fiyatı belirleyecek birçok kriter sayabiliriz. Bunlardan en önemlisi ise davet edeceğiniz misafir sayısı. Mekanlar genellikle kişi başına ücret belirliyor ve sizin belirlediğiniz davetli sayısıyla bu ücreti çarparak toplam masrafınızı söylüyor. Eğer düğün töreninizde bütçeden tasarruf etmek istiyorsanız en sevdiklerinizin olduğu samimi bir düğün tercih edebilirsiniz.

Kişi başı ücretlendirme yapılırken, bu ücreti belirleyen kriterlerden birisi düğün ikramları oluyor. Başlangıçlar, ara sıcaklar ve ana yemeklerle donatılmış bir sofra yerine şık sunumlarla servis edilen kokteylli bir düğün çok daha bütçe dostu olacaktır. İkramları dışarıdan temin etmek yerine düğün mekanının mutfak ekibinden yardım almak da daha uygun fiyatlarla organizasyonu gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

Bu özel gününüzde her tür imkandan en iyi şekilde faydalanmak her çiftin hakkı. Lüks, gösterişli ve kapsamlı bir düğün için her zaman dudak uçuklatan fiyatlar ödemeniz gerekmeyebilir. Çoğu düğün mekanı, erken rezervasyonda indirim sağlarken bütçenizi korumanız için kampanyalı paketler de sunuyor. Bu seçenekleri değerlendirerek büyük ama cebinizi yormayacak bir düğün yapmanız mümkün.

Gaziosmanpaşa’da Düğün Mekanlarının Hizmetleri Nasıl?

Gaziosmanpaşa’da Düğün Mekanları Türleri

Gaziosmanpaşa, geniş balo salonları ve kapalı salon düğünleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Bir otelin davet alanı ya da şık bir restoranın terası düğün organizasyonunuz için seçeceğiniz mekan olabilir. Burada önemli olan konu sizin kriterleriniz. Leziz yemeklerin ikram edildiği bir düğün için restoran, harika bir iç tasarım için düğün salonlarını tercih edebilirsiniz.

İlçedeki bir diğer organizasyon seçeneği de kır düğünleri. Gaziosmanpaşa’nın süslü bahçelerinde gerçekleştireceğiniz düğün töreniniz, iyi bir fotoğraf çekim ekibiyle birleşince mükemmel bir anı olarak hafızalara kazınabilir. Sosyal tesislerin açık alanları ve otellerin havuz kenarları da havadar bir düğün hayal edenler için ideal seçim olabilir. Havanın bu organizasyon için yeterince ısındığından emin olun kafi!

Düğününüzde şehir ve doğa manzaralarının dikkat çekmesini istiyorsanız da yüksek katlı binaların çatılarındaki işletmeleri tercih edebilirsiniz. Haliç Köprüsü ya da Alibey Deresi manzaralarıyla görsel bir şölenin düğününüze eşlik etmesi için Gaziosmanpaşa’da uygun bir düğün mekanı bulabilirsiniz. Sultangazi Ormanı’nı gören bir mekan arzu ederseniz de mutlaka Küçükköy’deki mekanları incelemenizi tavsiye ederiz.

Gaziosmanpaşa’da Mekan Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir düğünü organize ederken mekan seçimi en önemli adımlardan biridir. Mekanı seçerken dikkatli olmanız gereken bazı konular, bu özel gününüzü en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olabilir. Örneğin mekanın süsleme konusunda esneklik sağlayıp sağlamadığını öğrenmeniz önemli. Hangi renklerin ve dekorasyon öğelerinin kullanılacağı konusunda size seçenek sunan bir mekan tercih etmek, düğününüzü kişiselleştirmenize yardımcı olacaktır.

Dikkat etmenizin faydalı olacağı bir diğer konuysa personel ve organizasyon ekibi. Düğün gününüzde tatlı telaşınıza ortak olacak, yeri geldiğinde aksilikle hızlıca çözecek profesyonel bir ekiple çalışmak kendinize ve töreninize odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda misafirlerinizle iletişime geçecek olan servis personellerinin güler yüzlü ve yardımsever tutumlarının olması da iyi bir deneyim için mühim.

Yemek ve içecek ikramları konusunda da mekanın sunduğu seçeneklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Lezzet kalitesi ve sunum, kusursuz bir düğün için önemli. Organizasyonun hazırlık aşamasında mutlaka işletmeyi ziyaret edin ve menü tadımı talebinde bulunun. Menü tadımı esnasında sunum dekorlarının da kullanılmasını isteyebilir, düğün öncesinde ikramlar için küçük bir prova düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları