Grand Makel Hotel Topkapı
5,0
(44 Yorum)
3. yıl
Zeytinburnu

Butik düğüne uygunMenü tadımıJimmy-jibSahne ışık sistemiBalayı odasıKolay ulaşım5 yıldızlı otelAile/Çift odası

50 - 200 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Uranus İstanbul Topkapı Hotel
5,0
(12 Yorum)
8. yıl
Zeytinburnu
13 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanÖzel nikah alanıCanlı müzikSahne ışık sistemiBride partyGelin hamamı5 yıldızlı otel

100 - 250 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Zeytinburnu Korgan Uygur Sofrası

50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL

Zeytinburnu Le Parc De Mariage Salon Sedef

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Zeytinburnu Adalı Tur

100 - 350 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Zeytinburnu Mekân İstanbul

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Zeytinburnu Pirpirim Gaziantep Mutfağı

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Zeytinburnu Merter Polisevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Zeytinburnu Belgradkapı Sosyal Tesisleri

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Zeytinburnu Güzel Hayat Restaurant

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Zeytinburnu Le Parc De Mariage by Çağteks

150 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Zeytinburnu Düğün Mekanları

İstanbul’da düğün yapmak isteyen çiftlerimiz tarafından en çok tercih edilen semtler arasında Zeytinburnu yer alıyor. Zeytinburnu düğün mekanları her türlü davetli grubunu misafir edebilecek geniş bir yelpazede olan kapasiteleri ve çeşitli fiziksel imkanları ile dört mevsim çiftlere düğün planlayabilme imkanı sunması ile öne çıkıyor. Zeytinburnu düğün mekanlarını davetli sayınız, düğün tarihiniz ve arzu ettiğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak inceleyin!

Zeytinburnu Düğün Mekanları Hizmetleri

  1. Zeytinburnu düğün mekanlarının kullandığı trend ve popüler aksesuarlar, çok güzel bir düğün mekanı süslemesine sahip olmanızı sağlayacak
  2. Düğün ile ilgili aklınıza takılan her şeyi cevaplayıp çözmeye hazır olan Zeytinburnu düğün salonlarının profesyonel ve güler yüzlü ekipleri sayesinde kusursuz bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Hem butik hem de kalabalık davet alanlarına sahip olan Zeytinburnu düğün salonları sayesinde her türlü davetli grubuna uygun bir mekanda kutlamanızı yapmak mümkün.
  4. Mekanların fiyatları Zeytinburnu’nda geniş bir yelpazede olduğu için her bütçeye ve zevke uygun bir hizmet almak mümkün. Zeytinburnu’ndaki mekanlar fiyat-performans açısından oldukça uygun ve çeşitli düğün yerlerine sahip.
  5. Ekstra olarak, özel beslenen sevdikleriniz için de hizmete hazır pek çok mekan Zeytinburnu’nda mevcut. Vegan, vejetaryen, glutensiz ve diyabet menü seçenekleri bütün konuklarınızın yüzü gülecek.
  6. Zeytinburnu’nun ulaşım hizmetleri sayesinde ilçede bulunan her noktaya otobüs,metro ya da dolmuşla ulaşabilme imkanı, özel aracı olmayan davetlileriniz için işleri kolaylaştıracaktır.

Artıları ile Zeytinburnu Düğün Mekanları

Açık ve kapalı alana sahip mekanların olması sayesinde Zeytinburnu'nda her mevsim hayalini kurduğunuz düğünü yapabilirsiniz. Zeytinburnu düğün mekanlarında ayrıca açık alanlarda olumsuz hava koşullarına karşı aldıkları önlemler sayesinde eğlencenize ara vermeden devam edeceksiniz.Zeytinburnu açık hava düğün mekanlarında birbirinden güzel manzaralar ile siz ve davetlileriniz yeşille maviye doyacaksınız.

Zeytinburnu’nda düğün mekanlarının birçoğu, profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleri ile çalışıyorlar. Eğer düğün öncesinde fotoğrafçı arama telaşına girmek istemezseniz mekanların anlaşmalı olduğu görsel ekipleri ile çalışabilirsiniz. Salona girişte yürüme anınızdan pasta kesimine kadar düğününüzün detayları kayıt altına alınıyor. Düğünden kısa bir süre sonra ise çekilen video ve fotoğrafları teslim alabilirsiniz.

Fiyatlandırma Konusunda Zeytinburnu Düğün Mekanları

Zeytinburnu düğün mekanları fiyatları her bütçeye uygun olabilecek bir yelpazeye sahip. Her semtte farklı fiyat yelpazesinde olabilen sahip düğün salonlarıyla karşılaşmanız, bütçenize en uygun olan seçimi yapabilmenizi sağlıyor. İstanbul Zeytinburnu düğün salonlarının fiyatları, düğününüzün tarihine göre de değişiklik gösteriyor. Ayrıca mekanların sunduğu fiyatlar talep yoğunluğuna göre de değişebilmektedir.

Yani bütçenize en uygun gün ve mevsimi seçmeniz önemli. Ek olarak birçok Zeytinburnu düğün salonu, yemekli ve yemeksiz kutlamalara özel fiyatlandırma sistemi oluşturuyor. Yemekli düğünlerde fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor ve bu fiyatı davetli sayınız ile çarparak ödeyeceğiniz net tutar belli oluyor. Yemeksiz düğünlerde ise Zeytinburnu mekanları size standart ikramlı paket fiyatı sunuyorlar.

Zeytinburnu’nda Dünyaevine Girmek

Zeytinburnu düğün mekanları ister yemekli ister yemeksiz davetleriniz için size profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu lezzetli ve kaliteli menüler sunuyor. Bu leziz menülerin arasından tercihte bulunabilmek için ön tadım yapabilir ve menü içerisindeki lezzetleri ekstra olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ekleyelim ki menülerin yanında sunulan standart ikramlara dokunuşlar yapabilir ve alkollü içecek talebinde bulunabilirsiniz.

Paketlere ses sistemleri ve müzik dahildir. Ancak isterseniz farklı sanatçı seçenekleri sunan pek çok düğün salonu, Zeytinburnu ilçesinin en profesyonel müzisyenleriyle çalıştığını hatırlatalım. Profesyonel DJ, orkestra ve ses sanatçıları gibi birçok ek hizmeti de alabilirsiniz. Sizin eğlence tarzınıza en çok uyacak hizmetten yararlanabilme imkanınız var. Tüm bu taleplerinizi düğün paketiniz oluşturulurken mekana önceden iletebilirsiniz.

Neden Zeytinburnu Düğün Mekanları?

Farklı tarzlara hitap edebilen, olumsuz hava koşullarına karşı önlemleri hazır, düğün sürecinizde çözüm odaklı yaklaşımı elden hiç bırakmayan, geniş yelpazesiyle fiyatlar konusunda her bütçeye bir cevap verebilen Zeytinburnu düğün mekanları çiftleri çok memnun ediyor. Sitemizdeki arama kısmından istediğiniz tarihi ve konuk sayınızı seçerek hemen arama yapmaya başlayın.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları