Zeytinburnu Düğün Mekanları

Zeytinburnu düğün ve nişan mekanları Düğün.com'da! Birbirinden şık davet alanlarını incele, hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin mekanı bul!

8 Firma Listeleniyor

Zeytinburnu

Le Parc De Mariage by Çağteks

Le Parc De Mariage, tüm düğün ve organizasyonlarınızı kusursuz bir davete dönüştürüyor.280 yıllık tarihi bir mekanda tarihi duvarlarla çevrili yemyeşil botanik bahçe...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%13 İNDİRİM 57 3 38

Zeytinburnu

Le Parc De Mariage Salon Sedef

Asırlık ağaçların altında ve tarihi bir dokunun içerisinde bir davet vermeyi kim istemez ki, eğer sizde böyle bir davet planı içerisindeyseniz Le Parc De Marriage Salon Sedef aradığınız mekan olmaya..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%25 İNDİRİM 61 3

Zeytinburnu

Mercure Hotels İstanbul Topkapı

Mutluluğa ilk adımı burada atın…Ömür boyu birlikte yaşama "Evet" diyeceğiniz en özel gününüzü unutulmaz kılmayı ve size kusursuz hizmet sunmayı amaç edinen Mercure İstanbul Topkapı Hotel, son...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

HEDİYE 19 10

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Nişan ya da düğün planlamaya başladıysan birçok seçimini etkileyecek düğün mekanı mekan kararını vermen gerektiğini bilmesin. Düğün konseptinden gelinliğe kadar önemli detayların mekan sayesinde bütünlük kazanacağını unutma. Eğer İstanbul, Avrupa Yakası'nda düğün yapmayı planlıyorsan burada senin için listelediğimiz Zeytinburnu düğün mekanlarını incelemeye başlamalısın. İlçenin Çırpıcı, Telsiz ve diğer semtlerinde bulunan davet alanları arasından isteklerine uygun firmayı bulman oldukça kolay. Firma profil sayfalarında yer alan fiyat aralığı, davet alanı özellikleri ve hizmet içeriği gibi önemli detaylar seçim yapmana yardımcı olacaktır. Eğer merak ettiğin daha fazla ayrıntı olursa kolayca iletişime geçerek öğrenebilirsin. Sana özel fırsatlardan yararlanmak içinse fiyat teklifi alabilirsin.