Silivri Düğün Mekanları ve Fiyatları

Silivri düğün mekanları Düğün.com'da! Düğünün için en uygun mekanları keşfet, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Zeytin Dalı Kır Bahçesi
34
1

2019 yılında faaliyete geçen Zeytin Dalı Kır Bahçesi Silivri’de düğün yapmayı düşünen çiftler için fevkalade bir seçim olacak. Yeni bir mekan olmamızın her fırsatta avantajlarıyla karşılaşıyoruz....

Maks. Kapasite
200-300 kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İstanbul, Avrupa Yakası'nın güney kesimlerinde yaşıyorsan ya da düğününü deniz manzaralı bir mekan veya yemyeşil bir kır bahçesinde oturuyorsan burada senin için listelediğimiz Silivri düğün mekanlarını mutlaka incelemelisin. Nişan mekanı olarak da tercih edebileceğin birbirinden güzel davet alanları hakkındaki önemli detaylara buradan ulaşabilirisin. İlçenin Çanta, Selimpaşa, Sahil ve diğer konumlarında bulunan işletmelerin adres bilgilerinden kapasitelerine, sundukları hizmetlerden davet alanı fotoğraflarına kadar seçim yapmana yardımcı olacak içerikleri firma profil sayfalarında bulabilirsin. Beğendiğin mekanlarla ilgili bilmek istediğin diğer ayrıntılar için kolayca iletişime geçebileceğini unutma. Son olarak istediğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve sana özel avantajlardan yararlanabilirsin.

Silivri Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları