Silivri Düğün Mekanları

Silivri düğün mekanları Düğün.com'da! Düğünün için en uygun mekanları keşfet, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

28 firma

Silivri

Family Resort Spa & Conference Hotel

Geniş ve rahat bir alanda hizmet veren deniz ve havuz kenarı yaşamınıza yön veren kararların alındığı toplantılarınıza veya kurumunuzun başarıyla temsil edildiği organizasyonlarda ev sahipliği...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%30 50 11 6

Silivri

Hotel Selimpaşa Konağı

Hotel Selimpaşa Konağı kır düğünü konseptiyle 5 yıldız standartlarında otel konforunu birleştirerek denize sıfır eşsiz manzarasıyla siz değerli misafirlerimizin en özel günlerinde en güzel duyguları..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

117 14 7

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
İstanbul, Avrupa Yakası'nın güney kesimlerinde yaşıyorsan ya da düğününü deniz manzaralı bir mekan veya yemyeşil bir kır bahçesinde oturuyorsan burada senin için listelediğimiz Silivri düğün mekanlarını mutlaka incelemelisin. Nişan mekanı olarak da tercih edebileceğin birbirinden güzel davet alanları hakkındaki önemli detaylara buradan ulaşabilirisin. İlçenin Çanta, Selimpaşa, Sahil ve diğer konumlarında bulunan işletmelerin adres bilgilerinden kapasitelerine, sundukları hizmetlerden davet alanı fotoğraflarına kadar seçim yapmana yardımcı olacak içerikleri firma profil sayfalarında bulabilirsin. Beğendiğin mekanlarla ilgili bilmek istediğin diğer ayrıntılar için kolayca iletişime geçebileceğini unutma. Son olarak istediğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve sana özel avantajlardan yararlanabilirsin.