Liva Köşk
5,0
(45 Yorum)
5. yıl
Beykoz
12 saatte cevap verir

Göl kenarındaButik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıAçık nikah alanıAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
100.000
65.000 TL
İncele
Hurry- inn Merter İstanbul
5,0
(46 Yorum)
5. yıl
Güngören

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanÖzel nikah alanıMenü tadımıDünya mutfağıCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

100 - 500 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
500 - 750 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
3.000 TL'den fazla
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Güngören Düğün Mekanları

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Güngören, yeni evlenecek çiftlerin düğünlerini organize etmek istedikleri semtlerden biri. Güngören düğün mekanları genellikle kapalı alanlarıyla hizmet veren düğün salonlarından oluşuyor. Tercih ve zevkinize göre süsleme ve organizasyonda ayarlama yapabileceğiniz birçok mekan seçeneği mevcut. Güngören’deki mekanlar genellikle kapalı alanlarda olduğu için dört mevsim hizmetinizdeler.

Güngören düğün mekanları yalnızca düğün törenleri için değil, kına gecesi, nişan ve bekarlığa veda partileri için de uygunlar. Dilediğiniz etkinlik için organizasyon sağlayabileceğiniz birçok organizasyon seçeneği var. Işıl ışıl bir kına gecesi ya da konfetilerin patladığı bir düğün törenini aynı salonda yapmanız mümkün. Dilerseniz after party seçenekleri de bulunuyor.

Tercih ettiğiniz düğün mekanı bazı isteklerinizle uyuşmuyor olabilir. Bu gibi durumlarda mekan işletmesinin catering firmalarına ya da bir organizasyon şirketiyle anlaşmaya sıcak bakıp bakmadıklarını öğrenebilirsiniz. Sadece mekanı kiralayıp diğer tüm hizmetleri(yeme-içme, canlı müzik, süsleme vs.) dışarıdan tedarik etmeniz durumunda fiyatta değişim olup olmayacağını sormanız da faydalı olacaktır

Güngören Düğün Mekanları İçin Dikkat Edilecekler

Güngören Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Güngören düğün mekanları fiyatları, tercih edeceğiniz hizmetler ve davetli sayısına bağlı olarak değişim gösterecektir. Fotoğraf ve video çekimi ya da trio ekibi gibi servislerden faydalanmak istemezseniz muhtemelen daha bütçe dostu bir tören düzenleyebilirsiniz. Düğün salonlarının fiyat belirlerken baz aldığı en önemli kriter de davetli sayısıdır. Özellikle yemekli düğünlerde servis açılacak misafir sayısı kadar ödeme yapmanız gerekebilir.

Bir düğünün masraflarını belirleyen bir diğer konuysa düğünün yapılacağı tarih ve saattir. Gündüz saatlerinde yapılan bir düğün akşama kıyasla daha uygun fiyata mal olacağı gibi, cumartesi ya da pazar organize edeceğiniz bir düğün hafta içinden daha pahalı olacaktır. Genellikle talebin düşük olduğu kış ayları da bütçe dostu bir tarih seçimi olabilir.

Masalarda görmek istediğiniz peçeteliğin bile düğün bütçenizi değiştireceği bir gerçek. Sade tasarımların olduğu bir düğünle gösterişli temalar bulunan bir düğün arasında fiyat farkı olabilir. Bu durumda düğününüz için ayırmanız gereken bütçenin sizin tercihlerinize göre ciddi farklar göstereceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden Güngören düğün mekanları fiyatları için geniş bir yelpaze bulunuyor..

Güngören Düğün Mekanlarının Zengin Paketleri

Güngören düğün salonlarında birbirinden farklı hizmet paketleri bulmanız mümkün. Düğün salonları çiftlerin talep ve ihtiyaçlarına göre paketler sunuyorlar. Bu paketlerin içeriğinde organizasyonun sağlanması, konsept seçimi, mekan süslemesi ve after party gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca misafirler için karşılama ekipleri, vale hizmeti ve mekan içinde fotoğraf çekimi gibi maddeler de mevcut.

Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız, davet salonları genellikle başlangıçlar, ara sıcaklar ve kırmızı ya da beyaz et opsiyonlarıyla sizin seçiminizi bekliyor oluyor. Bunun yanında düğünü alkollü ya da alkolsüz organize etmek de yine çiftlerin tercihine bırakılıyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda, düğün mekanları kusursuz bir düğün için gerekli ayarlamaları sağlıyor.

Düğün törenlerinin olmazsa olmazı organizasyon ekibi de tercih ettiğiniz mekanla birlikte hizmetinizde oluyorlar. Otopark görevlileri, karşılama ekibi ve servis personelleri düğün boyunca gereken ayarlamaları yapıyorlar. Gelin ve damadın, odalarında hazırlanmalarına yardımcı olan organizasyon sorumluları da bu ekibe dahil! Tatlı telaşınızda size yardımcı olmak için birçok kişiyi yanınızda bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları