DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı
5,0
(64 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıDJJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odasıGeniş otopark

100 - 750 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Lionel Hotel İstanbul
5,0
(88 Yorum)
7. yıl
Bayrampaşa
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiBalkon / Teras alanıGeniş otoparkKolay ulaşım5 yıldızlı otel

50 - 875 Kişi
1.600
1.400 TL
İncele
Armonia Golden Tulip
5,0
(24 Yorum)
5. yıl
Bayrampaşa
5 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıGeniş dans pistiKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odası

50 - 450 Kişi
100.000
80.000 TL
İncele
Armonia Ada
5,0
(22 Yorum)
3. yıl
Bayrampaşa
5 saatte cevap verir

Göl kenarındaModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Armonia Lounge
5,0
(6 Yorum)
5. yıl
Bayrampaşa
4 saatte cevap verir

Göl kenarındaModern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 450 Kişi
150.000
100.000 TL
İncele
Livia
Bayrampaşa

Livia hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev...

100 - 1500 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Armonia De Luxe
5,0
(21 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
7 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Wish More Hotel İstanbul
5,0
(65 Yorum)
7. yıl
Bayrampaşa
19 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıDünya mutfağıGeniş dans pistiJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odası

50 - 550 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Mihver Davet Evi - Bahçe
4,9
(4 Yorum)
4. yıl
Bayrampaşa
7 saatte cevap verir

Göl manzaralıModern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa
5,0
(40 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
16 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanCam salonAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıDJ

50 - 170 Kişi
1.300
990 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bayrampaşa Marnas Hotels

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Bayrampaşa Tuna Restaurant

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Bayrampaşa Hepsi Saray

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bayrampaşa Düğün Mekanları

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bayrampaşa; balo salonları, davet ve etkinlik alanları, restoranları ve otelleri ile yeni evlenecek çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ilçelerden biri. Bayrampaşa düğün mekanları her çiftin bütçesine, ihtiyaçlarına ve zevklerine göre farklı düzenlemeler ve imkanlara sahip. İstanbul Bayrampaşa'da düğün planlamak, evliliklerini kutlamak için mükemmel mekanı seçme konusunda çiftlere sayısız seçenek sunuyor.

Bayrampaşa, bütçe dostu seçeneklerden lüks ortamlara kadar farklı zevk ve tercihlere hitap ediyor. Bayrampaşa'da mükemmel düğün mekanını seçmek; fiyat, sunulan hizmet, konum, ambiyans ve ulaşım gibi faktörlerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirir. Çiftler, tercihlerini ön planda tutarak ve detaylı araştırmalar yaparak, İstanbul'un bu dinamik ilçesinde birlikteliklerini unutulmaz ve keyifli bir şekilde kutlayabilirler.

Bu özel gününüzü Bayrampaşa’da organize etmek istiyorsanız, hayal ettiğiniz her detayı gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz. İster sosyal tesislerde kapalı ve açık alana sahip alanları, isterseniz kapalı ve kapsamlı düğün salonlarını tercih edebilirsiniz. Ya da şehrin eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz bir restoranın terası da sizin için ideal olabilir. Planladığınız düğün her nasılsa, bunu Bayrampaşa’da düzenlemeniz mümkün.

Bayrampaşa Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Bayrampaşa, kalabalık bir bölge olduğu için burada her bütçeye göre düğün organize etmek mümkün. Bu yüzden bir tavan ya da taban fiyatı söylemek zor olsa da, düğün mekanlarının fiyatlandırmayı davetli sayısı üzerinden belirlediğini söyleyebiliriz. Çağıracağınız misafir başına ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu durumda butik bir düğün tertip etmenizin çoğu mekan için ekonomik olacağını söyleyebiliriz.

Misafirleriniz için ödeyeceğiniz servis ücretini belirleyen birkaç unsur var. Bunlardan en belirleyici olanı yiyecek ve içecekler. Yemekli bir düğün ve kokteyl temalı bir kutlama arasında belirgin bir fiyat farkı olacaktır. Cebini yormak istemeyen çiftler için lezzetli ikramların ve meşrubatların servis edildiği sade bir menü tavsiye edilebilir. Ya da yemekli bir menü için beyaz et ve sınırlı çeşitte meze önerebiliriz.

Mekandan tahsis etmek istediğiniz hizmetler de toplam fiyat üzerinde son sözü söyleyecektir. İşletmenin sağladığı fotoğraf ve video çekim ekibi, pasta ve yemekler, vale hizmeti ve after party gibi seçenekler farklı hizmet paketlerinde bulunur. Bu düğün paketleri de farklı fiyatlarla siz çiftlere teklif edilir. Öncelikleriniz ve bütçenizi göz önünde bulundurarak size uygun fiyatta anlaşabilirsiniz.

Bayrampaşa’da Düğün Mekanlarının Zengin Hizmet Paketleri

Bayrampaşa'daki düğün mekanları genellikle siz çiftlerin özel gününüzü planlamanıza yardımcı olacak çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler arasında etkinlik koordinasyonu, yiyecek ve içecek hizmeti, dekorasyon, görsel ve işitsel ekipman kiralama ve misafirler için konaklama yer alabilir. Her mekanın sunduğu spesifik hizmetleri araştırmalı ve bunların ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını değerlendirebilirsiniz.

Bazı fiks ihtiyaçlar, her düğün mekanı tarafından karşılanmakta. Örneğin; pasta seremonisi, gelin süiti, sağdıç odası, nikah seremonisinin düzenlenmesi, zaman yönetimi ve ikram servisi gibi akla ilk gelen ihtiyaçlar hemen hemen her pakette mevcut. Paketlere vale hizmeti, misafirlerinizin çocukları için davet edilen palyaço, karşılama komitesi ve orkestra gibi detaylar da eklenebilir.

Bazı mekanlar, çiftlerin tercihlerine göre uyarlanmış, daha fazla esneklik ve kişiselleştirmeye olanak tanıyan özelleştirilebilir paketler de sunabilir. Geleneksel bir düğün töreni yerine farklı eğlence araçları ve düğün içi etkinlikler planlamak isteyebilirsiniz. İşletmeler sizin taleplerinize uygun ayarlamaları yapacaktır. Talepleriniz mekanların kendi imkanlarıyla gerçekleşebileceği gibi, dışardan firmaların desteğini alarak da sağlanabilir.

Bayrampaşa’da Doğru Mekanı Nasıl Seçebilirsiniz?

Doğru mekan her çift için farklı ihtiyaçları gerektirir. İhtiyaçlarınızı, misafir sayınızı ve tarihi belirledikten sonra işletmecilerle bire bir iletişime geçerek bilgi almanız en doğrusu olacaktır. Mümkünse her potansiyel mekana bizzat giderek görmenizi ve personelle de tanışarak işinizi garantiye almanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlar için işletmecilerden kampanyalar hakkında bilgi edinmeyi de unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları