Kağıthane Düğün Mekanları

Kağıthane düğün mekanları Düğün.com'da! Düğünün için en uygun mekanları keşfet, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

6 firma

Urfadan Palace

Kağıthane

Urfadan Palace

Hayal ettiğiniz düğünü uygun fiyatlar, şık bir salon, uygun ulaşım imkânı ve güler yüzlü hizmetin tek bir işletmede bulunduğu Urfadan Palace Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek ister misiniz? Eğer...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

36 2
İncele
Seyrangah

Kağıthane

Seyrangah

Özel davetleriniz için akılda kalıcı bir yer arıyorsanız İstanbul’da bulunan Seyrangah Davet Alanı aradığınız yer olabilir. Yıllardır Seyrangah Düğün Salonu olarak düğün, kına, nişan, sünnet, doğum..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

21 6 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Sonsuz bir mutluluğa adım atacaksın ve bunun heyecanı seni sarmış durumda. Fakat yine de bu yolda yapmak gereken birçok seçim var. Düğün stresini en aza indirmek ve hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için doğru düğün mekanını seçmen oldukça önemli. İstanbul, Avrupa Yakası'nda, Kağıthane ilçesinde bulunan düğün ve nişan mekanlarını mutlaka incelemelisin. İlçenin Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Hamidiye ve diğer semtlerinde bulunan davet alanlarına buradan ulaşabilirsin. Mekanların kapasite, davet alanı özellikleri, fiyat aralığı gibi bilgilerini rahatlıkla bulabilirsin. Firma profil sayfalarında bulunan davet alanı fotoğrafları ve çift yorumları mekanları yakından tanımana yardımcı olacaktır. Beğendiğin mekanlarla kolayca iletişime geçebileceğin gibi ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsin.