Kağıthane Fua Cafe Kebap & Restaurant

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Kağıthane Mi Bella Garden

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Delta Hotels By Marriott Kağıthane

40 - 300 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Kağıthane Seyrangah

100 - 625 Kişi
750 - 1.000 TL

Kağıthane Barbisos Düğün Ve Davet Salonu

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Kağıthane Salon Figaro

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Kağıthane Urfadan Palace & Maq Organizasyon

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesisi

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Muson Davet

60 - 300 Kişi
500 - 750 TL

Kağıthane Salon Akvaryum

30 - 700 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kağıthane Düğün Mekanları

Farklı davet alanları ve çeşitli hizmetleri ile Sultangazi düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nda bütçe dostu seçenekler arasındadır. Her mevsim kutlama imkanı Sultangazi nişan ve düğün mekanlarının olumsuz hava koşullarına karşı önlemleri sayesinde mümkündür! Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe ve Hamidiye gibi semtlerde pek çok düğün mekanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Çok çeşitli düğün mekanları Kağıthane’nin pek çok semtinde yoğun olarak bulunmaktadır. 50-900 kişi arası çok geniş bir kapasite aralığı İstanbul Kağıthane düğün mekanlarındadır. Her türlü kapasitedeki misafir gruplarını Kağıthane’de ağırlayacak hem açık hem kapalı düğün salonları mevcut. Çiftler için pek çok gerekli bilgi ile Kağıthane düğün mekanlarını sıraladık.

Kağıthane Düğün Mekanlarının Ücretlerini Değiştiren Etkenler

Kağıthane düğün mekanlarının fiyatları geniş bir fiyat yelpazesinde bulunmaktadır. Kaliteli hizmetler veren pek çok bütçe dostu mekan, Gültepe ve Çağlayan bölgelerinde bulunmaktadır. Sitemiz aracılığı ile ulaştığını zaman size özel fırsatlar ve indirimler de sunabilirler. İstanbul’da Kağıthane düğün mekanlarının fiyatlandırmalarındaki en önemli etkenin davetli sayısı olduğunu hatırlatalım. Ayrıca ekleyelim ki hafta içi yapılan düğünler de daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

Düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen faktörler arasında arasında yemekli veya yemeksiz düğün seçimleri de vardır. Yemekli düğün yapacaksanız beyaz et menüler daha düşük maliyetli olabilir. En bütçe dostu olan ihtimal ise çoğu mekanda kokteyl düğünleridir. Bütçe dostu düğün mekanları Kağıthane’de sizin belirttiğiniz sayıya ve talep ettiğiniz yemek ya da kokteyl ikramına uygun olarak organizasyon sorumluları tarafından ayarlanabiliyor.

Kağıthane Düğün Yerlerinin Zengin Paketleri

Kağıthane düğün mekanları zengin hizmet içerikleri ile çiftlerin karşısına oldukça bütçe dostu bir seçenek olarak çıkmaktadır. Kağıthane açık hava düğün mekanlarında alacağınız hizmetler arasında gelin ve damat odası bulunmaktadır. Tören öncesinde hazırlanma şansını bulacağınız bu temiz ve havadar oda size özel olarak her detayı ile hazırlanacaktır.

Yemekli düğün istiyorsanız, düğünden önce ön tadım yapabilme imkanınız Kağıthane düğün mekanlarında mevcut olabilir. Ön tadım sayesinde yemeğin kalitesinden emin olabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Kağıthane düğün yerlerinde menüde değişiklikler yapabilme şansınız vardır. Düğün sürecinizde size destek olarak işleri düzenleyecek olan profesyonel organizasyon sorumluları da Kağıthane düğün yerlerindedir!

Satın aldığınız düğün paketine süslemeler de dahil olabiliyor. Alanında uzman ve popüler dekorasyon sorumluları düğün mekanını süslerken size de sevdiğiniz renkleri ve zevkinizi özel olarak soracaktır! Fotoğraf çekilme alanları, nikah masası, takı merasimi kısmı da bu konseptler ile süslenecektir. Bu süreçle ilgili yine tüm takibi ve düzenlemeleri profesyonel organizasyon sorumlusu yapacaktır.

Kağıthane Düğün Mekanlarında Düğün Yaparken Dikkat Edilecekler

Beğenilen hizmetleri ile Kağıthane düğün mekanları birçok çiftin düğün sürecinde aramaları arasında yer alır. İstanbul’un Kağıthane ilçesinde düğün yapmak isteyen çiftlerin aklında pek çok soru olabileceği gibi, bilmelerinde fayda olacak noktalar da vardır. Peki dünyaevine Kağıthane ilçesindeki düğün yerlerinde girmek isteyen çiftler mekanlarda hangi faktörlere dikkat etmeli, gelin beraber bakalım:

Kağıthane Düğün Yerleri Seçilirken Önemli Faktörler

Kağıthane düğün mekanları seçilirken en önemli faktörlerden biri mekanların davetlilere ve gecenin en özel çiftine sunduğu rahatlıktır. Eğer kapalı bir alanda düğün yapıyorsanız mekanın havalandırmasının kaliteli olduğuna emin olmak isteyebilirsiniz. Havalandırmanın yanı sıra ısıtma ve jeneratör sistemlerinin de kalitesini Kağıthane düğün mekanlarının işletmecilerine sorarak öğrenebilirsiniz.

Her türlü hava koşuluna karşı önlem almış Kağıthane açık hava düğün mekanlarınını seçmek de önemlidir. Açık hava düğünü yapıyorsanız, ek kapalı alanlara sahip olduğuna dikkat etmek önemli bir faktördür. Otellerde yapabileceğiniz havuz başı ve teras düğünleri için de özellikle açılır kapanır tavan sistemlerini kontrol etmek gerekli olacaktır. Bu önlemler sayesinde Kağıthane düğün mekanlarında yaz kış fark etmeksizin yılın her dönemi düğün yapabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları