Svadba Gölet
5,0
(3 Yorum)
2. yıl
Esenler
11 saatte cevap verir

Göl kenarındaİhtişamlı süslemelerAhşap zeminGün ışığı alanAçık nikah alanıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 875 Kişi
50.000
30.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Esenler Çınar Restaurant Teknopark

50 - 150 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Esenler Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent

100 - 450 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Esenler Sütlü Kahve Davutpaşa

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Esenler Ağa Lokantası

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Esenler Grand S Hotel

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Esenler Svadba Gölet

100 - 600 Kişi
500 - 750 TL

Esenler Hotel Golden Way

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Esenler Ramazan Bingöl Et Lokantası

100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenler Düğün Mekanları

Esenler özellikle salon ve restoran düğünleri için tercih edilen lokasyonlardan biri. Farklı konseptleri içerisinde barındıran dekorasyonlar, fark yaratan çeşitli yemekleri ile iştah kabartan salon düğünleri için akla gelen yerlerden biri. Esenler, her bütçe ve zevke hitap eden düğün mekanları seçenekleriyle dünyaevine girecek çiftlerin tercihi olabiliyor.

Hayallerinizi süsleyen o gün için işinizi şansa bırakmayın. Unutmayın ki iyi organize edilmiş bir düğün minimum hata anlamına gelmektedir. Öncesinden düğününüzde nelerin olmasını istediğinizi ve nelerin olmamasını istediğinizi netleştirin. Bu noktalar hakkında araştırma yaparsanız işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Davetli sayısı, beklentileriniz, organizasyonun süresi, ikramlar, ulaşım, konaklama, dekorasyon gibi farklı noktaları düşünerek hepsi hakkında fikir edinmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Hava durumu ne olursa olsun, dış etmenlerden bağımsız gönlünüzce bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız Esenler’deki düğün salonlarını değerlendirebilirsiniz. Sizin seçeceğiniz menülerle birbirinden lezzetli yemek alternatifleri sunan Esenler düğün salonları konuklarınızı dilediğinizce ağırlama fırsatı sunuyor. Farklı konseptler belirleyerek zamanın çok ötesinde, unutulmaz düğünler organize edebilirsiniz.

Esenler’de Düğün Mekanları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Esenler’de yapacağınız düğün için mekanların sunduğu zengin paketler var. Bu paketlerin içinde düğünün ilk anından son dakikasına kadar bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetler mevcut. Karşılama komitesi, trio ekibi, fotoğraf ve video çekim ekibi, servis personeli ve organizasyon sorumlusundan oluşan kalabalık bir takım sayesinde stressiz bir düğün günü geçirmeniz mümkün.

Bunun yanı sıra, Esenler’de yapacağınız düğününüzde dilediğiniz konsepti yakalamak için de mekanlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin vintage bir konsept belirleyerek düğün salonunu, dekorasyonu ona göre ayarlayabilirsiniz. Esenler kır düğünü mekanları tercihiniz olacaksa da peri masalı gibi bir düğün tertip edebilirsiniz. Zaman da, dekorlar da, konsept de sizin hayallerinize kalmış!

Esenler’in kolay ulaşılabilir konumunun yanı sıra, ulaşım hizmeti sağlayan düğün mekanları da var. Bu büyük gününüzde, İstanbul’un dört bir yanından gelecek misafirleriniz için servis ayarlayabilir ve kolayca alana ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Böylelikle olası bir otopark yeri sorununu da önüne geçmiş olursunuz. Düğün mekanlarının büyük çoğunluğunda bu problemi yaşamamak adına vale hizmeti olduğu bilgisini vermeyi de ihmal etmeyelim.

Esenler Düğün Mekanları Fiyatları

Esenler, farklı bütçelere uygun farklı düğün salonlarını bulabileceğiniz seçeneğin bol olduğu konumlardan birisidir. Düğününüz için ne kadar bütçe ayırdığınız, bu bütçeye hangi hizmetleri dahil etmek istediğiniz, düğününüze kaç kişi davet ettiğiniz yanıtlamanız gereken önemli sorular. Özellikle davetli sayısı çok mühim çünkü düğün mekanları temel fiyatı davetli sayısı üzerinden kişi başına ücret şeklinde belirliyor.

Düğün mekanları eğlence tercihiniz için orkestra ve canlı müzik seçtiğinizde ekstra ücret talep edebilirler. Bu yüzden DJ setinden çalan müziklerle dans etmeniz daha bütçe dostu olacaktır. Tercih edeceğiniz düğün mekanının fiyatını biçecek konulardan biriyse düğünün ne zaman ve hangi saatte yapılacağı. Düğün mekanlarının çoğu hafta sonu ve hafta içi düğünleri için farklı fiyatlar sunuyor.

Eğer tercihiniz yemekli bir düğün olacaksa misafir başına ödeyeceğiniz ücretin de bu doğrultuda değişeceğini söyleyebiliriz. Pasta ve birkaç ikramın bulunduğu kokteyl tarzı bir düğün organizasyonu bütçe dostu olacaktır. Yemekli düğünler için menü içerikleri de fiyatı değiştirebilir. Başlangıçlar, ara sıcaklar ve et tercihinize göre değişen geniş bir yelpazeolduğunu söyleyebiliriz.

Esenler’de Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Düğün organize etmek stresli olabilir. Bu tatlı telaşı en iyi şekilde atlatmak için süreci olabildiğince uzun tutmaya ve işlemlere erken başlamaya çalışın. Organizasyon için kararları ve aksiyonları ne kadar erken alırsanız, düğün tarihi yaklaştığında o kadar rahat olabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon sayesinde mekanların indiriminden de faydalanabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları