Esenler Düğün Mekanları ve Fiyatları

Esenler düğün mekanları Düğün.com'da! Birbirinden şık davet alanlarını incele, hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin mekanı bul!

Svadba Surname
9
5
Svadba Surname

4 yorum

Esenler

İstanbul Avrupa Yakası düğün mekanları için araştırma yapıyorsanız size Svadba Surname'i önerebiliriz. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Svadba Surname Restoran Davet’te şık bir düğün...

Kapasite
100-450 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL
Svadba Surname
11
2
Svadba Surname

1 yorum

Esenler

Açık havada düğün yapmayı planlıyorsanız sizi İstanbul Esenler kır düğünü mekanları içinde yer alan Svadba Surname Restoran’a davet ediyoruz. Ferah ortamı sayesinde çiftlerin beğenisi kazanan...

Kapasite
100-875 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İstanbul, Avrupa Yakası'nda bir düğün veya nişan mekanı arıyorsan Esenler ilçesinde bulunan düğün mekanlarını mutlaka incelemelisin. İlçenin Atışalanı, Karabayır ve diğer konumlarında bulunan düğün mekanlarına buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. İlk olarak firma profil sayfalarındaki bilgilere ve mekanların fotoğraflarına göz atarak keşfetmeye başlayabilirsin. Daha sonra mekanların kapasite, hizmet içeriği, fiyat aralığı, manzara ve davet alanı özelliklerine göre bir ön eleme yapabilirsin. Bu senin seçenek sayısını azaltarak seçim yapmanı kolaylaştırıcaktır. Ardından ilham vermesi için davet alanında daha önceden düğün yapmış çiftlerin yaptığı yorumları okuyabilirsin. Ardından beğendiğin tüm firmalarla iletişime geçebilir ve sana özel avantajlardan yararlanmak için fiyat teklifi alabilirsin.

Esenler Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları