Wedding Palace Gold Salon
5,0
(6 Yorum)
5. yıl
Bahçelievler
6 saatte cevap verir

Saray konseptiCam salonYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokBalkon / Teras alanıGeniş otopark

350 - 400 Kişi
50.000
40.000 TL
İncele
Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri
5,0
(8 Yorum)
2. yıl
Bahçelievler
4 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve sadeAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
105.000
75.000 TL
İncele
İstanbul Gönen Hotel
5,0
(30 Yorum)
9. yıl
Bahçelievler
3 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve ihtişamlıAçık nikah alanıMenü tadımıKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBalayı odasıGeniş otopark

50 - 650 Kişi
50
40 €
İncele
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
8 Yorum
3. yıl
Bahçelievler
12 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeAçık nikah alanıMenü tadımıJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otopark

100 - 300 Kişi
65
45 €
İncele
Royal Stay Palace Hotel
5,0
(11 Yorum)
6. yıl
Bahçelievler
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıDünya mutfağıGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

50 - 600 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Bahçelievler Kongre Merkezi Düğün Davet
Bahçelievler
7 saatte cevap verir

Gün ışığı alanYüksek tavanGelin yolu süslemesiKolonsuzÖzel nikah alanıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otopark

500 - 1000 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Piramit Restaurant
5,0
(12 Yorum)
4. yıl
Bahçelievler
7 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiKolay ulaşım

100 - 400 Kişi
75.000
65.000 TL
İncele
Olimpik Düğün Tesisleri
4,8
(42 Yorum)
10. yıl
Bahçelievler
8 saatte cevap verir

Farklı konseptlerMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 900 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bahçelievler Diva Arkadaş

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Bahçelievler Casabba

350 - 500 Kişi
500 - 750 TL

Bahçelievler Kırkambar Lokantası

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Köşkeroğlu Restaurant

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bahçelievler Bayboa Burger & Steak

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Ömür Restaurant

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Bahçelievler Hacı Bozan Oğulları

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Gorrion Hotel İstanbul

50 - 1000 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Bahçelievler İpek Wedding Plus

100 - 800 Kişi
750 - 1.000 TL

Bahçelievler Köşkeroğlu Restaurant

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bahçelievler Bahçelievler Öğretmenevi Balo Salonu

100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Bahçelievler Sosta Restaurant

50 - 75 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bahçelievler Düğün Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası’nın kalabalık ilçelerinden biri olan Bahçelievler dünyaevine girecek çiftler için kusursuz düğün mekanları sunuyor. İlçenin metropolün kalbinde oluşu sayesinde sahip olduğu imkanlar mekanlar tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Bahçelievler’de ister geleneksel bir salon düğünü, isterseniz de ferah bir kır düğünü tertip etmeniz mümkün. İhtiyaç duyacağınız her detay burada karşılanıyor.

Bahçelievler ulaşım kolaylığı ve çeşitliliğiyle çiftlerin düğün organizasyonu için tercih ettiği ilçelerden. İster özel araçla ister toplu taşıma ve taksiyle Bahçelievler’e ulaşım ve dönüş çok kolay. Ayrıca şehir dışından gelecek davetliler için mekanların yakınlarında birçok otel ve konaklama imkanı bulunmakta. Düğünde potansiyel bir acil ihtiyaç durumunda talebin karşılanması da çok çabuk olacaktır.

Yenibosna, Soğanlı, Cumhuriyet ve Kocasinan gibi bilindik mahalleleri olan Bahçelievler’de her çiftin zevkine, ihtiyacına ve bütçesine hitap edecek bir mekan var. Geniş bir yelpaze sunulduğu için seçim yapmadan önce çiftlerin mekandan beklentilerini netleştirmelerini tavsiye ediyoruz. Dilerseniz mekanlarla ayrıca görüşerek beklentilerinizi beraber de keşfedebilirsiniz. İşletme sorumluları yaratıcı fikirleri ve çözüm önerileriyle yolunuza ışık tutabilirler.

Bahçelievler Düğün Mekanları Zengin Paketleri

Bahçelievler’de düğün mekanları çiftlerin dünyaevine girerken ihtiyaç duyacakları her detayın bulunduğu kapsamlı hizmet paketleri sunuyor. Bu paketler düğünün hazırlık aşamasından son anına kadar arzuladığınız tüm planlamaları içeriyor. Ayrıca klasikten hoşlanmayan, düğünüyle imza atmak isteyenler için orijinal temaların paketlere eklenmesi de mümkün. Organizasyon görevlileriyle hayallerinizi paylaştığınızda size mümkün olan en unutulmaz konsepti sağlıyorlar.

Paketlerde bulunan olmazsa olmaz maddeler var. Örneğin; düğün mekanı süslemeleri ve hazırlığı tamamen işletmenin sorumluluğunda. Düğün anında ikramlar için servis elemanları ve temizlik görevlileri her an sizler için iş başında oluyor. Mekanların otoparkı ve vale hizmeti de misafirleriniz için kullanıma açık. Gelin ve damat odası, maytaplar, balonlar ve çiçekler de mekanlar tarafından sunulabilen hizmetler.

Mekanların eğlence paketleri de bu hizmetlerin içinde. Talebiniz doğrultusunda gelin buketi aranjmanı, masa düzeni gibi hazırlıklar da mekan tarafından karşılanıyor. İçerde bulunan mutfak ekibi düğün ikramlarını hazırlayabileceği gibi, dışarıdan anlaşacakları catering firmasının yemeklerini de servis edebiliyorlar. Seçim tamamen sizlere kalıyor. Ekstralar için paketlerde esneklik gösterek çiftlerin mükemmel düğünü organize etmeleri sağlanıyor.

Bahçelievler Düğün Yerleri Türleri

Bahçelievler’de düğün organizasyonu yapabileceğiniz birçok alan seçeneği var. Örneğin; kapalı düğün mekanlarının görkemli salonlarını tercih edebilirsiniz. Burada organize edilen düğününüz hiçbir hava şartından etkilenmeyecek ve kaliteli ses sistemleriyle geniş pistlerde rahatça dans etmenizi sağlayacaktır. Kapalı alan için ayrıca restoranları, otellerin balo salonlarını ve sosyal tesisleri de tercih edebilirsiniz.

Restoranlarda yalnızca kapalı değil açık hava düğünü yapmanız da mümkün. Bahçelievler’deki şık restoranlar teras, bahçe ve havuz başı gibi ambiyans seçeneklerine sahip. Aynı durum sosyal tesisler için de geçerli. Farklı tesislerde farklı imkanları bulabilir ve dilediğiniz konsepti gerçekleştirebilirsiniz. Şehir ve deniz manzarası için yüksek katlarda bulunan mekanlar da merceğiniz altında olabilir.

Bahçelievler’in bahçeli etkinlik alanları ideal kır düğünü için doğru adres olabilir. Yemyeşil çimler ya da ağaçların arasında sizlerin istediği görüntü yaratılacaktır. Özellikle sıcak havalarda açık alan tercihinde bulunmanız ferah bir düğün tertip etmeniz için elzem olabilir. Dilediğiniz etkinlik alanını istediğiniz şekilde tasarlamak sizin elinizde. Hayaliniz neyse buna uygun bir mekanı Bahçelievler’de bulabileceğinizden eminiz.

Bahçelievler’de Düğün Mekanlarının Fiyatları

Bahçelievler’de organize edeceğiniz düğün için hem uygun fiyatlı hem de cebinizi yorabilecek seçenekler var. Kira masrafını belirlerken mekanların temel aldığı birkaç ortak kriter var. Bu kriterler üzerinden sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre son fatura kesiliyor. Düğün organizasyonunuzun fiyatını belirleyecek temel konular:

  1. Davetli sayısı: Mekanlar fiyatları kişi sayısı üzerinden hesaplıyor. Yani davet edeceğiniz her misafirle ücret değişiyor. Samimi bir düğün tercih edenler bu şekilde daha karlı olabiliyor.
  2. Yiyecek ve içecekler: Düğünde servis edilmesini istediğiniz ikramlar kişi başı ücretlendirmeyi değiştirir. Örneğin kokteyl bir düğün yemekli bir düğünden çok daha uygun fiyatlara mal olacaktır.
  3. Menü içeriği : Yemekli menü tercih ederseniz, ikram edilecek yiyeceklerin içeriği fiyatta oynamaya sebep olabilir. Kırmızı ya da beyaz et, alkollü ya da alkolsüz içecekler gibi seçenekler arasında değişimler gözlemleyebilirsiniz.
  4. Düğünün tarihi: Yoğun sezonlarda ve hafta sonu tarihlerinde fiyatlar diğer günlere oranla artabilir. Ekonomik bir tercih yapmak isterseniz düğünü sezon dışında ya da hafta içi bir gün organize etmenizi tavsiye ederiz.
  5. Düğün saati: Düğünün hangi saatte yapılacağı da fiyat üzerinde değişiklik yaratır. Akşam saatleri talep daha yoğun olduğu için gündüz düğünü tercih ederek masraftan kaçınabilirsiniz.
  6. After party: Etkinliğin saati ve içeriği arttığı için after-before party gibi organizasyonlarda fiyat değişimi söz konusu olabilir. Ancak partiyi farklı bir mekanda yapmaktansa aynı yerde kalmak daha avantajlı olacaktır.
  7. Hizmetler: Mekandan satın almak istediğiniz ekstra hizmetler ya da paketinize eklemek istediğiniz maddeler, son fiyatı etkileyebilir. Taleplerinizi konuştuktan sonra kampanyaları öğrenerek bütçe dostu ayarlamalar yapabilirsiniz

Düğün organizasyonu süreci stresli olabilir. Kısa bir sürede ideal düğünü gerçekleştirmek imkansız değil fakat her detayın içinize sinmesi önemli. Telaşınızı minimuma indirmeniz ve eşinizle beraberliğinizin tadını rahatça çıkarabilmeniz için hazırlıklara erken başlamanızı tavsiye ederiz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları