Güllüoğlu Kübban
10 Yorum
Bağcılar
7 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeGün ışığı alanMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yok

25 - 250 Kişi
600
520 TL
İncele
La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli
5,0
(22 Yorum)
3. yıl
Bağcılar
3 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

150 - 1000 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Butik düğüne uygunRustik süslemelerYüksek tavanKolonsuzAlkol servisi yokKolay ulaşım

20 - 400 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Rotta Hotel İstanbul
4,9
(34 Yorum)
6. yıl
Bağcılar
10 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiBalayı odasıGeniş otopark5 yıldızlı otel

100 - 350 Kişi
1.450
1.150 TL
İncele

Diğer Firmalar

50 - 1500 Kişi
1.500 - 2.000 TL
100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 75 Kişi
1.000 - 1.500 TL
50 - 250 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
3.000 TL'den fazla
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
Bağcılar
Saafi Döner
1.000 - 1.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bağcılar Düğün Mekanları

İstanbul’un büyük ve merkezi ilçelerinden biri olan Bağcılar’da dünyaevine girmek isteyen çiftlerin akıllarındaki her soru işaretini giderecek bilgileri listeledik. Konumu ile hem özel aracı hem de toplu taşıma ile gelecek misafirlerin rahatlığını sağlayan düğün yerleri ile Bağcılar İstanbul’da öne çıkmaktadır. Bağcılar düğün mekanları butik kutlamaları da büyük davetleri de ağırlayacak alanlara sahiptir.

Her kapasitedeki davetli grubunu konfor içerisinde ağırlayabilen Bağcılar düğün mekanları fiziksel özellik bakımından da zengindir. Teras, balkon ve cam tavanlı düğün alanları mevcuttur. Yıldıztepe, Güneşli ve İnönü mahallesi etrafındaki bölgelerde hem açık hem kapalı alan imkanı sunabilen çeşitli düğün mekanlarına ulaşarak organizasyon sorumluları ile iletişime geçme imkanı da vardır.

Bağcılar Düğün Mekanları Hizmetleri

Bağcılar düğün paketleri oldukça zengin içeriklidir. Bütçe dostu bir düğün planlarken alacağınız bu çeşitli hizmetlerden siz de çok memnun kalabilirsiniz. Sunulan hizmetler hem sizin hem de misafirlerinizin bu mutlu günü hep hatırlamasını sağlayacaktır. Bağcılar düğün mekanları nasıl hizmetler sunuyor gelin beraber inceleyelim:

Fiyatlar Bağcılar Düğün Mekanlarında Nasıldır?

Bağcılar düğün salonları fiyatları yemekli olup olmaması, davetli sayısı, organizasyon tarihi ve ek hizmet tercihlerine göre şekilleniyor. Öne çıkarılabilecek nokta olarak ise Bağcılar’da düğün salonu fiyatları tüm bütçelere hitap edecek farklı aralıkta seçeneklere sahip. Hafta içi ve yemeksiz bir seçenek tercih edildiğinde, uygun teklifler uygun teklifler bulmanın mümkün olduğunun altını çizmek isteriz.

Mekan kiralama usulü ile çalışan Bağcılar düğün yerleri, kişi başı fiyat verenlere göre daha uygun olabilirler. Lüks Bağcılar düğün mekanlarının da mevcut olduğunun altını çizebiliriz. Daha detaylı menüler ile yemekli düğün yapılabilecek bu mekanlara da göz atabilirsiniz. Yani Bağcılar’da her bütçeye uygun bir düğün yeri bulmak mümkün ve aracılığımızla çok kolay!.

Bağcılar Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğününüz yemekli olacak ise ön tadım yapmaya dikkat edin. Satın aldığınız düğün paketinde olacak yemeklerin içeriklerine karar verin, beğenmediğiniz ögeleri çıkarın. Düğün yemeğinizin et içermesine, kaç tabakla olacağına, meşrubatının türüne ön tadım yaparak karar verebilme imkanınız olduğunu hatırlatalım. Bağcılar düğün salonlarında düğününüz yemekli değil kokteylli olacaksa da ikramlara önceden bakma fırsatınız varsa göz atabilirsiniz.

Müziksiz düğün olmaz! Mekanın ses sistemi, canlı müzik imkanı ve orkestrası var mı diye iletişime geçerek öğrenin. İstiyorsanız profesyonel DJ var mı diye de sorabilirsiniz. Kendi çalma listeleri olan DJler ile çalışabilir, ya da sevdiğiniz insan ile sonsuza kadar evet diyeceğiniz o mutlu günde kendi favori şarkılarınızı çaldırabilirsiniz.

Bağcılar Düğün Mekanı Avantajları

Bağcılar düğün mekanları birçok avantaj sunmaktadır. Öncelikle şehir merkezine ve toplu taşımaya yakın konumları ile Bağcılar düğün mekanları çok pratiklerdir. Kapalı alanlarının konforu sayesinde kış aylarında bile rahatlıkla düğün yapabilme imkanı sağlaması ile pratik oluşlarının yanı sıra rahat ve her türlü olumsuz hava koşuluna karşı hazırlıklılardır da.

Yemekli düğünlerde profesyonel mutfak ekipleri ile çalışmaları Bağcılar düğün salonlarının avantajları arasındadır. Düğün töreninizin ardından eğlencenizi katlamak için ekstra olarak getirebileceğiniz dans ekipleri ile anlaşmalı Bağcılar düğün mekanları da vardır. Sıcak havalarda rahat edebilmeniz için kapalı alanları klimalı ve havadar olan Bağcılar düğün mekanlarının ek olarak açık mekanlarına da bakabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları