Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı
5,0
(71 Yorum)
10. yıl
Sultangazi
4 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminÖzel nikah alanıAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikGeniş otopark

400 - 1000 Kişi
150.000
100.000 TL
İncele
Tulipan Davet
6 Yorum
Sultangazi
15 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanAsma katlı salonGeniş dans pistiCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

450 - 700 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı
4,5
(19 Yorum)
5. yıl
Sultangazi
3 saatte cevap verir

Sade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yok

400 - 1000 Kişi
450
380 TL
İncele

Diğer Firmalar

Sultangazi Dergo Kanat Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Çınar Kanat

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Ser Düğün Davet

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Sultangazi Raguba Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultangazi Düğün Mekanları

Farklı davet alanları ve çeşitli hizmetleri ile Sultangazi düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nda bütçe dostu seçenekler arasındadır. Her mevsim kutlama imkanı Sultangazi nişan ve düğün mekanlarının olumsuz hava koşullarına karşı önlemleri sayesinde mümkündür! Çok çeşitli düğün mekanları Sultangazi’nin pek çok semtinde yoğun olarak bulunmaktadır. Salonların manzaraları değişiklik gösterebilmektedir.

Sultangazi’de; panoramik, dere, göl, park ve orman manzaralı düğün salonları da bulunabiliyor. Birçok Sultangazi düğün salonu İstanbul’un çoğu ilçesinden ulaşmanın kolay olduğu konumlarda yer alıyor. Mekanlar çoğunlukla; Yunus Emre, Sultançiftliği, 75.Yıl, Uğur Mumcu ve İsmetpaşa gibi mahallelerinde yer alıyor. İlçedeki Habipler, Cumhuriyet, 50. Yıl, Cebeci mahalleleri de salonlara ev sahipliği yapıyor.

50’den 2000 kişiye kadar büyüyebilen çok geniş bir kapasite aralığı İstanbul Sultangazi düğün mekanlarındadır. Sultangazi nişan mekanları ile ilgili sorularınızın cevaplarına da ulaşabileceksiniz. Her türlü kapasitedeki misafir gruplarını Sultangazi’de ağırlayacak hem açık hem kapalı düğün salonları mevcut. Çiftlerin tercih yaparken birçok özelliği göz önünde bulundurabilmesi için Sultangazi düğün mekanlarını sıraladık!

Sultangazi Düğün Mekanları Fiyatlandırma Etkenleri

İstanbul’da Sultangazi düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Öncelikle hangi dönemde düğün yapmaya karar verdiğinizde sezon, fiyatı direkt etkileyecektir. Sultangazi’de bahar veya kış sezonundan yana tercih yapmak daha bütçe dostu bir fiyat ile karşı karşıya olmanızı sağlayacaktır. Hafta sonuna kıyasla hafta içi düğünleri de daha bütçe dostu seçenekler arasında bulunmaktadırlar.

Bütçe dostu mekanlara sahip olan Sultangazi ilçesinde düğün mekanı ararken bölgeye de dikkat edebilirsiniz. Hangi mahallede düğün yaptığınız direkt olarak fiyatı etkileyecektir. Uğur Mumcu Mahallesi, Habipler Mahallesi ve 75. Yıl Mahallesi en uygun fiyatlı Sultangazi nişan mekanlarını sunarlar. İlçedeki Cebeci ve İsmetpaşa gibi mahalleler de indirimler sunabilmektedirler.

Size sunulan çeşitli hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmetler talep edebilirsiniz. Sultangazi düğün mekanlarında ekstra hizmetler arasında profesyonel dj ve ışık şovu imkanı gibi ek kapanış eğlenceleri vardır. Ek ücret ödeyerek, isterseniz girişinizde çalacak keman ekiplerini Sultangazi nişan mekanlarında talep edebilirsiniz. Canlı müzik de isteyebilirsiniz. Dans ekipleri de Sultangazi düğün mekanlarının sunabildiği ekstralar arasındadır.

Sultangazi Düğün Salonlarının Avantajları

Gerek açık hava gerek salon düğün yapmak isteyen çiftler için çeşitli seçenekler Sultangazi düğün mekanları tarafından sunulmaktadır. Olumsuz hava koşullarına karşı önlemlerini almış mekanlar ile anlaşmanız sayesinde düğün gecenizde hava durumu kaynaklı sorunlar yaşamayacaksınız. Açılır kapanır tavanlı ve hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren Sultangazi nişan mekanlarına ulaşarak, dört mevsim gönül rahatlığı ile sevdikleriniz ile en güzel gecenizi planlayabilirsiniz.

Usta şeflerden hizmet alabileceğiniz Sultangazi düğün mekanlarında yemekli davetlerinizi gönül rahatlığı ile organize edebilirsiniz. Sizin taleplerinize ve hassasiyetlerinize göre ekstra olarak menüleri düzenleme imkanı sunan Sultangazi düğün mekanlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sultangazi düğün mekanlarında ulaşabileceğiniz avantajların yanı sıra size sunulacak çok çeşitli hizmetler vardır.

Sultangazi Düğün Mekanlarının Hizmetleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi Sultangazi’de çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır. İlçedeki mekanların sunduğu hizmetler birbirinden farklı olsa da salonlar tarafından düğün için gerekli genel hizmetler karşılanıyor. Salonlarda farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu düğün paketlerinde genellikle organizasyon hizmeti vardır. Mekanlarda profesyonel organizasyon sorumluları genellikle mevcuttur. Gelin şimdi hizmetlere daha detaylı bakalım:

İstanbul Sultangazi düğün mekanlarında yukarıda gördüğünüz hizmetleri alabilme imkanınız vardır. Pek çok İstanbul Sultangazi düğün mekanı bütçe dostu oluşunu bu hizmetleri çiftlere sunabilmesine borçludur. Hizmetlerin düğün gününde sorunsuz bir şekilde devam etmesi için de mekanda bulunacak profesyonel organizasyon sorumluları olacaktır. Organizasyon sorumluları sayesinde Sultangazi düğün mekanlarında sorunsuz bir düğün geçirebilirsiniz!

Sultangazi’de Yemekli Düğün Yapmak

Sultangazi düğün salonlarında yemekli ya da kokteylli organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Mekanların yemek menülerinde genellikle kırmızı ve beyaz etli seçeneklere sahip ana yemeğin yanında; pilav, salata, ordövr tabağı ve meşrubat servis ediliyor. Kokteylli menüler ise çoğunlukla yaş pasta ve kuru pasta ile börekler ve zeytinyağlı çeşitleri gibi aperatiflerden oluştuğunun altını çizelim.

İlçedeki salonlarda yemekler usta şefler tarafından hazırlanıyor. Sabit menüler için menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunulabilmektedir. Bazı Sultangazi düğün mekanları, dışarıdan catering firmasıyla da çalışmanıza izin verebiliyor. Konuklarınıza güler yüzlü ekipler tarafından ikram yapılıyor. Sultangazi düğün yerleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, sitede bulunan bilgi formları ile ulaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları