Tire Kaplan Dağ Restaurant

50 - 50 Kişi
250 TL'den az

Tire Çınar Garden Kır Düğün Sarayı

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Tire Tire Gölet Restaurant

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Tire Tire Değirmen Şelale Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Tire Bahçesaray Kır Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tire Düğün Mekanları

Farklı mekanları ve çeşitli hizmetleri ile Tire düğün mekanları bütçe dostu İzmir ilçeleri arasındadır. Her mevsim kutlama imkanı Tire düğün mekanlarının olumsuz hava koşullarına karşı önlemleri sayesinde mümkündür! Açılır kapanır tavan özelliği gösteren mekanları ve ek kapalı alanları sayesinde İzmir Tire düğün mekanlarında dört mevsim düğün yapabilirsiniz.

Çok çeşitli hizmetler sunan düğün mekanları İzmir’in Tire ilçesinde yoğun olarak bulunmaktadır. 50-700 kişi arası geniş bir kapasite aralığı Tire düğün mekanlarında çiftlere sunulmaktadır. Her türlü kapasitedeki misafir gruplarını İzmir’in Tire ilçesinde ağırlayacak geniş hizmet yelpazeli mekanlar mevcuttur. Bütçe dostu İzmir Tire düğün mekanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Tire Düğün Yerlerinin Hizmetleri

İzmir Tire düğün mekanları zengin hizmet içerikleri ile çiftlerin karşısına oldukça bütçe dostu bir seçenek olarak çıkmaktadır.Tören öncesinde hazırlanma şansını bulacağınız bu oda size özel olarak hazırlanacaktır. Hatırlatalım ki tüm düğün sürecinizde size destek olarak işleri oldukça kolaylaştıracak olan profesyonel organizasyon sorumluları da İzmir Tire düğün yerlerindedir!

Tire’de satın aldığınız düğün paketine süslemeler de dahil olabilmektedir. Alanında uzman, bilindik dekorasyon sorumluları düğün mekanını süslerken size de sevdiğiniz renkleri ve zevkinizi öğrenmek için sorular soracaktır! İzmir Tire düğün mekanları; çiçek aranjmanları, temaya uygun renklerdeki suplalar ve mum ışıkları ile sizin talepleriniz ve güncel trendler doğrultusunda süslenecektir.

Tire Düğün Mekanları Manzaraları

Akçaşehir Köyü’ne yakın kır düğünü mekanlarında şelale manzarası imkanı vardır. Doğa ve orman manzarası istiyorsanız, bu bölgedeki Tire düğün mekanlarını seçebilirsiniz. Ayrıca göl manzaralı düğün mekanları da İzmir Tire’de hizmet vermektedir. Bu yerlerde düğün yaparsanız, dış çekim için de manzarayı doyasıya kullanabilirsiniz. İzmir Tire düğün mekanları göl, şelale ve orman manzaralı pek çok alana sahiptir.

Şelale ve orman manzarası sunabilen Tire düğün mekanlarında dış çekim yapabilme imkanınız mevcut olabilir. Ayrıca, mekan içinde de misafirlerinizin fotoğraf çekilebilmesi için özel olarak süslenmiş, panoramik Tire manzarasına nazır fotoğraf çekilme alanları da mevcut olabilir. Bu alanlar hem sizin zevkleriniz hem de güncel trendler göz önüne alınarak hazırlanacaktır.

Tire Düğün Mekanları Fiyat Çeşitliliği

Tire düğün yerleri sunduğu imkanlar gibi fiyatlandırma açısından da oldukça çeşitlidir. Tire düğün mekanları genellikle başlangıçta kişi başı fiyat vermektedir. Kaç kişinin düğüne geleceğini organizasyon sorumlularına söylediğinizde, kişi başı fiyat toplam kişi ile çarpılacaktır. Bunun yanında kalabalık düğünler için kişi başı fiyatlara indirim yapan mekanlar da İzmir’in Tire ilçesinde vardır.

İstediğiniz düğün tarihi de İzmir Tire düğün mekanları fiyatlarını şekillendiren özellikler arasındadır. Eğer çok daha uygun fiyatlı bir düğün yapmak isterseniz, İzmir Tire düğün yerlerinde hafta içi akşamları, hafta sonlarına göre daha iyi bir seçenek olabilir. Aynı şekilde Eylül-Kasım arası düğünleri de daha bütçe dostu fiyatlandırmalar ile karşılaşmanız için yardımcı olabilir!

Neden Tire Düğün Yerleri?

Tire düğün mekanları pek çok hizmet ve avantajı ile en dikkat çeken İzmir ilçelerinin arasındadır. Gelin bu avantajlara ve İzmir Tire düğün mekanlarının sıklıkla tercih edilmesinin sebeplere birlikte göz atalım:

İzmir Tire Düğün Yerlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tire düğün mekanlarında organizasyon planlıyorsanız süslemelere ve mekan düzenlenmesine dikkat etmenizde büyük fayda olabilir. Masa ve sandalye düzenlemesinin dans pisti ve gelin damat masasını engellemediğine bakmak için önceden mekanı incelemek isteyebilirsiniz. Genellikle Tire düğün mekanlarında yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler vardır.

Gelin damat odası Tire düğün mekanlarının paketlerinde genellikle bulunur. Var ise kalitesinden emin olmak adına organizasyon sorumlusuna sorular sorabilirsiniz ve önceden de görebilirsiniz. Hava koşullarına uygun olarak ısıtıcının kalitesini, havalandırma imkanlarını ve temizlenme sıklığını öğrenebilirsiniz. Dinlenip giyinirken vakit geçireceğiniz gelin damat odasının yeterliliğine düğünden önce hazırlık sırasında dikkat edebilirsiniz.

Yemekli düğün yapmak istiyorsanız yemek için ön tadım yapabilirsiniz. Kokteyl düğün yapmak istiyorsanız İzmir Tire düğün yerleri o davetler için de atıştırmalık ve meşrubat ön tadımı sunabilmektedir. Beğenmediklerinizi menüden çıkartabilirsiniz. Gece boyu çalışacak servis personellerinin yeterli sayıda olup olmayacağını da sormakta yarar olacaktır. Eğer siz de Tire’de düğün yapmak istiyorsanız, tüm bunları mekanlara hemen şimdi ulaşarak öğrenebilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları