Kır Düğünü İzmir

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı düğün dışında açılışlar, doğum günü, piknik, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Hakkında

İzmir’de gerçekleştireceğiniz düğünleriniz için Çınar Kır Düğün Salonu Tire adresimizde buluşuyoruz!


Yemyeşil bir bahçenin içerisin size özel organizasyonlar tasarlıyor, yıllarca unutulamayacak anılar biriktiriyoruz. Düğün sahiplerine özel konseptler ve eğlenceler ile düğünlerinizi benzersiz kılıyoruz. Tabii ki bunun için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyor, düğün boyu her anınızda yanınızda oluyoruz. Düğününüz için neler mi yapabiliriz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edin…


Öncelikle sorumlu olduğumuz her düğün için ilk olarak düğün sahiplerinin fikir ve isteklerini öğreniyoruz. Bu doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Hatta rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunduğumuzu da söylememiz mümkün. İstekleriniz dahilinde organizasyon sorumlumuz destek oluyor. Standart hizmetlerimizin yanı sıra ekstra istekleriniz için de alternatif çözümler üretebiliyoruz. Davetinize çözüm ortaklarımızı davet ediyor, birlikte koordineli olarak çalışıyoruz.


Hayal ettiğiniz konsepte uygun olarak kır bahçemizde süslemeler yapıyoruz. Misafirlerinizin kullanacağı masa ve sandalyelerde farklı renkte süslemelere yer veriyoruz. Aynı zamanda masalarında üzerinde de çiçek ve runner gibi detaylar kullanıyoruz. Böylelikle mekânımızda keyifli bir atmosfer yaratmış oluyoruz.


Özendiğimiz tek alan misafirlerimizin masaları da olmuyor. Kır bahçemizin her noktasında özenle çalışıyoruz. Gelin taklarında ve nikah masasında da aynı özeni gösteriyoruz. Her detayın bütünlük içerisinde olunmasına özen gösteriyoruz.


Oldukça geniş ve ferah olan bahçemizde kendinizi doğanın içerisinde gibi hissedeceksiniz… Burada huzurlu ve keyifli saatler sizi bekliyor.


Huzuru ambiyansımız ile yaratırken keyfi de müzisyenlerimiz ile tahsis ediyoruz.


Düğününüze eşlik eden müzik ekibimiz sayesinde gece boyu pistimiz boş kalmıyor.


Eğlenceyi ve huzuru bir arada bulabileceğiniz kır bahçemizin düğününüz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız da yapmanız gereken çok kolay.


Haydi ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerindeki formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurun ve yapabileceklerimiz hakkında konuşmaya başlayalım. Böylelikle aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabileceğimiz gibi belki de Tire kır düğün salonları arayışınıza da son verebiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Turan Mahallesi, Selçuk Cd., 35900 Tire/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Çınar Garden Kır Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.