Club Resort Atlantis
42
2
Club Resort Atlantis

3 yorum

Seferihisar

 • 6. yıl
 • Club Resort Atlantis Seferihisar olarak Ege Denizi’nin en güzel sahillerinden biri olan Sığacık’ta mükemmel bir otel düğünü planlamanız için en uygun fırsatı yaratıyoruz. Özel davetinizden sonra...

  Kapasite
  100-350 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL
  Maya Bistro Hotel Beach
  29
  3
  Maya Bistro Hotel Beach

  22 yorum

  Seferihisar

 • 7. yıl
 • Tarihi 3000 yıl öncesine dayanan Teos Antik Kenti üzerinde kurulan Maya Bistro Hotel Beach bölgenin ilk doğa aşığı oteli konumunda ve 2022'den beri hizmet veriyor.. Organik yaşamı özümseyen...

  Kapasite
  100-250 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  İmaj Beach Hotel
  Üyelere
  Özel Fiyat
  40
  5

  2002 yılında sektöre katılan İzmir Beach Hotel Seferihisar olarak keyifli anlarınıza ev sahipliği yapıyor ve en güzel gününüzü birlikte geçirmenin mutluluğuyla çalışıyoruz. Estetik dokunuşlarla...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi Kokteyl Kişi Başı

  400 TL Fiyat Al

  Lavantalı Konak
  48
  4
  Lavantalı Konak

  Seferihisar

  Lavantalı Konak İzmir Seferihisar’da 7 yıllık tecrübeyle hizmet veren bir butik otel. Taş ev konseptimizle beğeni topluyor, Seferihisar nikah sonrası yemek mekanları arasında önemli bir yer...

  Kapasite
  30-150 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  Teos Ormancı Tatil Köyü
  17

  Deniz kenarındaki konumu ve ada manzarasıyla, en kaliteli Seferihisar kır düğünü mekanları arasında yerini alan Teos Ormancı Tatil Köyü 15 yıldır mutlu anlarınızın ev sahibi olmaya devam ediyor!...

  Kapasite
  10-250 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  4 Mevsim Bahçemde Restaurant
  43

  İzmir’in doğa ile iç içe ve huzur vaat eden yerleşim yeri Seferihisar’da tasarladığımız kır düğünleriyle fark yaratıyoruz. Düşlerinizi süsleyen geceye, tam da istediğiniz gibi olacak şekilde 4...

  Kapasite
  100-500 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Seferihisar Düğün Mekanları

  Seferihisar’da düğün yapmak isteyen çiftlerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. Bu seçeneklerin başında kır düğünü mekanları, oteller ve restoranlar geliyor.

  Seferihisar düğün mekanlarının birçoğu yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz kokteylli bir düğün yapmanız da mümkün. Yemekli düğünler için mekanlardan kişi başı fiyat alacağınızı da bilmelisiniz.

  İzmir Seferihisar’daki düğün mekanlarının çoğunda açık alanın yanı sıra kapalı alan da bulunuyor. Böylece herhangi bir kötü hava koşulu durumunda, düğününüzü kapalı alana taşıyabiliyorsunuz.

  Düğün mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 750 kişiye kadar yükselebiliyor. Yani Seferihisar’daki salonlarda az kişiyi çağıracağınız organizasyonları da kalabalık düğünleri de yapabiliyorsunuz.

  Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için de Seferihisar’da mekan alternatifleri bulunuyor. Otellerin ve kır mekanlarının bahçelerindeki havuzlar, çiftlere görsel bir şölen sunuyor.

  Seferihisar düğün mekanlarında genelde deniz ve bahçe manzarası bulunuyor. Yani bu mekanlarda devasa binalarla dolu bir şehir manzarası yerine doğanın size sunduğu güzellikleri seyrediyorsunuz.

  İlçedeki mekanların hemen hemen hepsinde otopark hizmeti mevcut. Böylelikle kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz park sorunu yaşamıyor.

  İzmir Seferihisar Düğün Salonları

  Düğün salonları, İzmir’de de sıklıkla tercih ediliyor. Uygun fiyatlar sunmaları, geniş kapasiteleri, birçok noktadan kolaylıkla ulaşılabilir olmasıyla düğün salonları, çiftlerin favori mekanları arasında yerini almış durumda.

  Seferihisar düğün salonu araştıran çiftlerin dikkat etmesi gereken bazı konular var. İlk başta düğününüze kaç kişi çağıracağınıza karar vermeli ve o kişi sayısına uygun kapasitesi olan bir düğün salonu ile anlaşmalısınız.

  Seferihisar düğün salonlarına bakarken, yüksek tavanlı olup olmadıklarına dikkat etmelisiniz. Yüksek tavanlı düğün salonları, davetlilerin ferah bir ortamda eğlenebilmesi için önemli.

  Seçeceğiniz düğün salonunun kolonlarla bölünmemesi de dikkat etmeniz gereken bir konu. Salondaki tüm davetlilerin dans pistini ve gelin-damat masasını rahatlıkla görebilmesi için kolonların onları engellememesi gerekiyor.

  Seferihisar’da bir düğün salonuyla anlaşmadan önce dans pistinin genişliğini de yerinde gidip görmenizi öneriyoruz. En aktif olarak kullanılan alan dans pisti olacağından, geniş olması önemli bir detay.

  Seferihisar’da düğün salonuyla anlaşmadan önce hoşunuza giden yerlerden ücretsiz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, sizin için o kadar iyi.

  İzmir Seferihisar Kır Düğünü Mekanları

  İzmir Seferihisar gibi doğasıyla büyüleyen bir ilçede düğün yapmaya karar verdiyseniz, kır düğünü mekanlarını listenize mutlaka eklemenizi öneriyoruz. Özellikle yazın düğün yapacak çiftler, Seferihisar kır düğün salonu alternatiflerine mutlaka bakmalı.

  Kır düğünü mekanları, çoğunlukla Seferihisar’ın Sığacık Mahallesi’nde yer alıyor. Burada denizin hemen kıyısında, yeşil alanların üzerinde keyifli bir düğün organizasyonu yapabiliyorsunuz.

  Seferihisar kumsal düğünü yapmak isteyenler de kır mekanlarını tercih ediyor. Dilerseniz kumsalda sadece nikah kıyabileceğiniz gibi düğününüzü de yapabiliyorsunuz. Çiftler genelde kumsalda nikah kıydıktan sonra yeşil alanlarda düğün organizasyonu yapmayı tercih ediyorlar.

  Seferihisar kır düğünü mekanlarında açık alanın yanı sıra bir de kapalı alan bulunuyor. Bu kapalı alanların kapasiteleri genelde az oluyor ve after parti, kına, nişan gibi organizasyonlar için değerlendiriliyor.

  Kır mekanlarındaki açık alanların kapasiteleri ise oldukça geniş. 2.000 kişiye kadar çıkan davetli kapasiteleri sayesinde kalabalık düğünler için biçilmiş kaftan olduklarını söyleyebiliriz.

  Seferihisar kır düğünü mekanlarının bir diğer avantajı da, düğün fotoğraflarını burada çektirebiliyor olmanız. Fotoğraf çekimine özel birçok köşeleri ve deniz manzaraları bulunuyor. Bu sayede düğün fotoğrafı için ekstra bir mekan aramanıza gerek kalmıyor.

  İzmir Seferihisar Restoran Düğünleri

  Düğününün bir yemek tadında geçmesini isteyen çiftlerin tercihi restoranlardan yana oluyor. Seferihisar’da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan çok sayıda restoran bulunuyor.

  Kapalı alan olmasına rağmen restoranlar, müthiş deniz manzaraları sunuyor. Büyük pencereleri sayesinde çiftlere açık havadaymış gibi bir atmosfer vadediyorlar.

  Restoranlar, genelde yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kokteyl hizmeti sunanlar da elbette var. Ancak restoran düğünü yapacaksanız, yemekli menüleri tercih etmenizi öneriyoruz.

  Seferihisar restoranlarının kapasiteleri genelde 100-200 kişilik oluyor. Yani restoranları, az kişiyi çağıracağınız organizasyonlar için tercih edebiliyorsunuz.

  Restoranlarda canlı müzik yapan gruplar da sahne alabiliyor. Böylelikle eğlencenin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabiliyorsunuz.

  İzmir Seferihisar Düğün Mekanları Fiyatları

  İzmir Seferihisar düğün mekanları, çiftlere iki farklı fiyatlandırma seçeneği sunuyor. İlki; yemeksiz düğün yapacak çiftler için salon kiralama fiyatı olarak sunuluyor. İkincisi ise yemekli düğün yapacak olan çiftler için kişi başı fiyat şeklinde veriliyor.

  Seferihisar düğün salonu fiyatları genelde toplam bir rakam üzerinden veriliyor. Bunun içerisine süsleme, DJ, ses sistemi, ikram, pasta gibi temel hizmetler dahil oluyor.

  Kır düğünlerinde ise kişi başı rakam üzerinden anlaşma yapılıyor. Ayrıca talep ettiğiniz her ekstra süsleme, canlı müzik gibi hizmetler ayrıyeten ücretlendiriliyor.

  Seferihisar’da hafta içi yapılan düğünler hafta sonuna göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Hatta neredeyse fiyatların %30 oranında düştüğünü söyleyebiliriz. Sezonlar arasında da aynı şekilde fiyat farkı bulunuyor. Sonbahar ve kış döneminde yapılan düğünler, yaz ve ilkbahar döneminde yapılanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.

  Düğününüze çağıracağınız davetli sayısı arttıkça, kişi başı rakam düşüyor. İzmir Seferihisar düğün mekanlarından fiyat teklifi almadan önce bu detayı da göz önünde bulundurmalısınız.

  Seferihisar düğün mekanlarının sayfalarından daha önceki organizasyonlarına ait fotoğrafları incelemeyi, özelliklerine bakmayı ve ücretsiz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Sonrasında tarzınıza ve bütçenize en uygun mekanları eleyip, onlarla görüşmeye gidebilirsiniz.

  Seferihisar Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları