Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Dut Gibi Sığacık

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dut Gibi Sığacık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Dut Gibi Sığacık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Dut Gibi Sığacık Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir dışında Teras
Manzara
Doğa manzaralı

Dut Gibi Sığacık Sıkça Sorulan Sorular

Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları ne kadar?

Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Dut Gibi Sığacık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dut Gibi Sığacık 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Dut Gibi Sığacık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dut Gibi Sığacık düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Dut Gibi Sığacık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dut Gibi Sığacık düğün dışında parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Dut Gibi Sığacık Hakkında

Genç ve dinamik bir ekibin vizyon sahibi bir bakış açısı ile hizmet verdiği yepyeni bir mekânda nikâh sonrası yemek davetinizi vermeye ne dersiniz? Eğer bu sorunun cevabı olumluysa o halde yazının devamını okuyarak hem bizim hem de hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilir ve bu doğrultuda kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Mekânımız Dut Gibi Seferihar’ın en güzel lokasyonu olan Sığacık Kaleiçi’nde bulunuyor. Yılın her dönemi başka bir ruha ve manzaraya bürünen ilçemizde, buralara yakışır bir mekân açarak hem yerli hem de şehir dışından gelen misafirlerimizi layığı ile ağırlamak istedik. Bunun sonucunda ortaya Dut gibi çıktı, çok da güzel oldu.

Restoranımız Kaleiçi’nde oluşu ile ve gerçekten de bir kalenin içindeymişsiniz gibi hissettiren bahçesi ile oldukça otantik bir atmosfere sahip. Dilerseniz burada aileniz ve yakın arkadaşlarınız ile birlikte kusursuz bir kutlama yapabilirsiniz. Yaz ve ilkbaharda buraların havası çok güzeldir ve ucundan da sonbaharı yakalar. Açık hava olan mekânımızda yılın 4-5 ayı hariç pekâlâ konuk ağırlayabiliriz. Eğer nikâhınız bu tarihlere denk geliyorsa bizimle birlikte olup samimi ve bir o kadar da sıcak bir ortamda davetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ege mutfağı ağırlıklı olmak üzere Türk ve dünya mutfağından sevilen lezzetlerle donatılmış zengin bir menümüz var. Dilerseniz bizi önceden ziyaret ederek yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılardan oluşabilecek bir menüyü tamamen sizin zevkinize ve damak tadınıza göre birlikte belirleyebiliriz. A’la carte usulü servis verdiğimiz için menü belirlemeden de restoranımıza gelebilirsiniz.

Zaman zaman canlı performans veya DJ performansları ama her zaman kaliteli müzik eşliğinde konuklarımızı eğlendirmeyi iyi biliyoruz. Lezzetli ikramlar, rakı veya tercihe göre içecekler, eğlenceli bir müzik ve güler yüzlü servis eşliğinde hayatınızın en mutlu gününü kutlamak isterseniz kapımız size her zaman açık. Dut Gibi Sığacık fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili bilgi almak için sağdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kaleiçi, Sığacık, Seferihisar / İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.