Dut Gibi Sığacık

E-posta Gönder

  • Seferihisar, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Dut Gibi Sığacık
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Dut Gibi Sığacık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Dut Gibi Sığacık Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir dışında Teras
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dut Gibi Sığacık Sıkça Sorulan Sorular

Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları ne kadar?

Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Dut Gibi Sığacık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Dut Gibi Sığacık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dut Gibi Sığacık 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dut Gibi Sığacık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dut Gibi Sığacık düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Dut Gibi Sığacık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dut Gibi Sığacık düğün dışında parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dut Gibi Sığacık Hakkında

Genç ve dinamik bir ekibin vizyon sahibi bir bakış açısı ile hizmet verdiği yepyeni bir mekânda nikâh sonrası yemek davetinizi vermeye ne dersiniz? Eğer bu sorunun cevabı olumluysa o halde yazının devamını okuyarak hem bizim hem de hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilir ve bu doğrultuda kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Mekânımız Dut Gibi Seferihar’ın en güzel lokasyonu olan Sığacık Kaleiçi’nde bulunuyor. Yılın her dönemi başka bir ruha ve manzaraya bürünen ilçemizde, buralara yakışır bir mekân açarak hem yerli hem de şehir dışından gelen misafirlerimizi layığı ile ağırlamak istedik. Bunun sonucunda ortaya Dut gibi çıktı, çok da güzel oldu.

Restoranımız Kaleiçi’nde oluşu ile ve gerçekten de bir kalenin içindeymişsiniz gibi hissettiren bahçesi ile oldukça otantik bir atmosfere sahip. Dilerseniz burada aileniz ve yakın arkadaşlarınız ile birlikte kusursuz bir kutlama yapabilirsiniz. Yaz ve ilkbaharda buraların havası çok güzeldir ve ucundan da sonbaharı yakalar. Açık hava olan mekânımızda yılın 4-5 ayı hariç pekâlâ konuk ağırlayabiliriz. Eğer nikâhınız bu tarihlere denk geliyorsa bizimle birlikte olup samimi ve bir o kadar da sıcak bir ortamda davetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ege mutfağı ağırlıklı olmak üzere Türk ve dünya mutfağından sevilen lezzetlerle donatılmış zengin bir menümüz var. Dilerseniz bizi önceden ziyaret ederek yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılardan oluşabilecek bir menüyü tamamen sizin zevkinize ve damak tadınıza göre birlikte belirleyebiliriz. A’la carte usulü servis verdiğimiz için menü belirlemeden de restoranımıza gelebilirsiniz.

Zaman zaman canlı performans veya DJ performansları ama her zaman kaliteli müzik eşliğinde konuklarımızı eğlendirmeyi iyi biliyoruz. Lezzetli ikramlar, rakı veya tercihe göre içecekler, eğlenceli bir müzik ve güler yüzlü servis eşliğinde hayatınızın en mutlu gününü kutlamak isterseniz kapımız size her zaman açık. Dut Gibi Sığacık fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili bilgi almak için sağdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.