Karaburun Otel Can Karaburun

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Seal Beach Club

100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Karaburun Altın Tabak İsmet Usta

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Giritli Rum Meyhanesi & Butik Otel

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Karaburun Kopanisti Restoran

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Vera Butik Otel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Kıyı Butik Pansiyon

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Seal Beach Club

50 - 250 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Karaburun Taşada Otel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Karaburun Puravida Karaburun

1.500 - 2.000 TL

Karaburun Palmiye Butik Otel

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karaburun Düğün Mekanları

Bütçe dostu ve uzman ekip destekli Karaburun düğün mekanlarını sizin için detayları ve bilinmesinde fayda olan ipuçları derledik. Çiftlerin yapması gereken ise hayallerindeki düğün yerinin özellikleri doğrultusunda kendilerine en uygun mekanı seçmek olacaktır!

Karaburun düğün mekanları 50 kişi ve 400 kişi arasını misafir edebilen alan kapasitelerine sahiptir. Bu alanlar açık veya kapalı özelliklerde bulunabilir. Denize nazır mekanlarda düğün yapabilme şansınız Karaburun’da vardır. Ayrıca kapalı otel salonları, deniz manzaralı teraslar ve sahilde kır düğünü alanları da Karaburun’da. Yılın her döneminde Karaburun’da bütçe dostu bir düğün planlayabilme şansı çiftlerin elindedir.

Karaburun Düğün Mekanları Ücretlendirmeleri

Her bütçeye uygun düğün yerleri İzmir’in Karaburun ilçesinde mevcuttur. Ayrıca mekanlar erken rezervasyon yapan çiftlere özel indirimler de uygulayabilmektedir. Karaburun’da düğün salonları yemekli düğünler kişi başı olarak bir fiyat vererek hesaplamaya başlamaktadır. Sizin davetli sayınız ne ise, o sayı ile çarpılarak ödemeniz gereken toplam ücret belli olmaktadır.Bu yüzden Karaburun’da butik düğünler daha uygun fiyatlıdır.

Mekanların konumu İzmir’de Karaburun düğün salonlarının fiyatlarını etkileyen diğer bir etmendir. Karaburun içindeki mekanlar, denize sıfır mekanlara göre biraz daha uygun ücretler talep edebilirler. Ayrıca hatırlatalım ki mekanlardaki kokteyl düğünler de çiftleri hem fiyat hem de hizmet açısından düğün sezonlarında memnun etmektedir. Siz yemek mi kokteyl mi istediğinize karar verdiğiniz zaman, organizasyon sorumluları size en net fiyatı söyleyebilirler.

Seçtiğiniz tarih de ödemeniz gereken miktarı etkileyecektir. Mesela hafta içi yapacağınız düğünler daha uygun fiyatlı olacaktır. Yaz ortası düğünlerinden ziyade ilkbahar ve sonbahar düğünleri de daha hesaplı seçenekler olacaktır. Alacağınız kokteyl düğün paketine atıştırmalıklar, içecekler ve mevsim meyveleri dahildir.

Karaburun Düğün Mekanları Arayanlar Nelere Dikkat Etmeli

Karaburun’da düğün mekanları yoğun bir şekilde bulundukları gibi aynı zamanda çok çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Tüm bu seçeneklerin arasında karar alırken çiftlerin dikkat etmesi gereken noktaları hatırlatmak isteriz. Peki Karaburun düğün mekanları arayan çiftler nelere dikkat etmeli, gelin beraber bakalım:

  1. Hazırlanırken kullanacağınız gelin damat odasının ısıtıcılar ya da klimalar ile mevsime uygun bir oda olarak hazırlandığını öğrenebilirsiniz.
  2. Karaburun’da kapalı alanda düğün yapmak istiyorsanız, araştırırken mekanın havadar olduğuna emin olabilirsiniz.
  3. Karaburun’da deniz kenarında açık bir mekanda düğün yapmak istiyorsanız, sahildeki konumu ve hava koşullarını öğrenmenizde fayda olabilir.
  4. Dışarıdan organizasyon ekiplerini Karaburun düğün mekanlarına getirip getiremeyeceğinizi düğün hazırlık sürecinde öğrenmeye dikkat edebilirsiniz.
  5. Düğün yerinizde cam tavan, açılır kapanır tavan ve ek iç alanlar olup olmadığını sorarak bilgi almak yararlı olacaktır.

Dünyaevine Karaburun’da girerken tüm bu dikkat edilmesi gerekenler sizi panik etmesin! Karaburun düğün mekanları ile rahatlıkla sitemiz aracılığı ile iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Anlaştığınız zaman ise dikkat edilmesi gereken her türlü unsurda uzman organizatörler dahil olarak yardımcı olacaklardır. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirirken Karaburun düğün mekanlarında siz konfordan ödün vermeyeceksiniz.

Karaburun Düğün Mekanlarının Paket İçerikleri

Bütçe dostu Karaburun düğün yerleri çiftlere pek çok hizmeti paketlerinde sunmaktadır! Bunların en dikkat çekenlerinden biri ise organizasyon sorumluları ile çalışmalarıdır. Yalnızca düğün günü değil, tüm düğüne hazırlık sürecinde de profesyonel organizatörler ile iletişimde kalarak her sorunuza bir yanıt alabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Organizasyon sorumlularının hizmeti çoğu mekanda pakete dahildir.

Karaburun düğün mekanlarında size ve misafirlerinize özel çiçekler ve süslemeler ile hazırlanmış fotoğraf çekilme alanları bulunabiliyor. Karaburun düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekipleri de pakete dahil olabiliyor. Ancak hatırlatalım ki en güzel gecenizden anılarınızı biriktirmek isterseniz Karaburun düğün mekanlarına dışarıdan da fotoğrafçınızı getirme imkanı var. Bunu, mekanlarla iletişime geçerek net olarak öğrenebilirsiniz.

Olumsuz hava koşulları karşısında endişelenmenize gerek yok! İzmir kentinin Karaburun ilçesindeki düğün mekanları hem açık hem de kapalı alanları içermektedir. Kapalı alanları oldukça havadarlardır ve misafirlerinizle rahat edebilirsiniz. Açık alanları ise Ege’ye nazır sahillerde olabildiği gibi çok güzel manzaralara karşı da olabilirler. Deniz manzarasını özel olarak isterseniz, size panoramik İzmir manzarası sunabilecek Karaburun düğün mekanlarının paketlerini inceleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları