Oteller İzmir

Otel Can Karaburun

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Can Karaburun Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Otel Can Karaburun Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Otel Can Karaburun Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Otel Can Karaburun Sıkça Sorulan Sorular

Otel Can Karaburun düğün fiyatları ne kadar?

Otel Can Karaburun düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Otel Can Karaburun düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Otel Can Karaburun kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otel Can Karaburun 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otel Can Karaburun düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otel Can Karaburun düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otel Can Karaburun düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otel Can Karaburun düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, kına, nişan, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Otel Can Karaburun Hakkında

Çok uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor ve yerli ve yabancı fark etmeksizin konuklarımızı ağırlıyoruz. Tesisimiz Can Otel Karaburun İzmir’de cennet gibi bir konumda bulunuyor ve son derece huzurlu bir atmosferin içerisinde konuklarına hizmet veriyor. Denizin hemen yanı başında kurduğumuz otelimizi yıllardır aynı heyecan ve isteklilik ile işletiyor ve asla rehavete kapılmadan sürekli olarak yenilemeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her birini işini severek yapan güler yüzlü çalışanlarımızın tamamı, alanında uzman profesyonellerden oluşuyor. Turistik bir bölgede olmanın bize kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde her zevke hitap edebiliyor ve tüm koşullarda %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Tüm bu turizm ve konaklama faaliyetleri haricinde farklı alanlarda ve konularda da hizmet veriyoruz. Yaz kış fark etmeksizin hizmet verdiğimiz otelimizde, düğünler başta olmak üzere pek çok özel gün ve geceye ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, doğum günü veya yıl dönümü kutlamaları gibi pek çok toplu organizasyonu düzenleyebiliyoruz.

Davetlerimizi, denizin hemen kenarına kurulu terasımızda yapıyor ve Ege Denizi’nin muhteşem maviliğine karşı seyir zevki yaratıyoruz. Aile, yakın akraba ve arkadaşların katıldığı samimi bir düğünü burada düzenlememiz işten bile değil. Dilerseniz canlı müzik veya DJ performansı eşliğinde sizi ve tüm davetlileri doyasıya eğlendirebiliriz.

Düğünü yemekli olarak yapmayı düşünürseniz de size bu konuda teklifte bulunabiliriz. Otelimizin usta aşçıları ve deneyimli mutfak ekibinin hazırlayacağı ikramlarımızı hem lezzet hem de sunum açısından beğeneceğinize eminiz. Bütçenize ve damak tadınıza göre bir menü belirlemesini birlikte yapabiliriz. Hemen yandaki formu doldurarak Karaburun Otel Can ailesine ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İskele Mahallesi Bodrum Caddesi no: 99 Karaburun-İZMİR/TURKEY

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.